Проблем с вилка Marzocchi bomber 55

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

Проблем с вилка Marzocchi bomber 55

Мнениеот pavel9833 » Чет Окт 08, 2015 5:52 pm

Проблемът започна преди седмица и прерасна в дупка при ребаунда ...Първо вилката е преправяна на отворена маслена баня.Второ купена е втора употреба и до преди 2 седмици и нямаше абсолютно нищо...Използвам я само из града но честно казано я натоварвам доста(скачам около 7-8 стъпала с нея и уж до преди няколко дни нямаше проблеми)Та проблемът започна когато започнах да чувам въздухът как излиза отгоре на тапата която е за ребаунда и така карах една седмица...след поредния скок ми изхвръкна врътката за ребаунда...и сега карам две седмици без нея ...но днес ми се наложи да сменя гума и след обръщането на колелото изтече около 50-60 гр. масло от врътката за ребаунда ... до час мога да кача и снимки :) Ако някой има идея какво да правя :dontknow: ?! не искам да я давам в сервиз ...защото в града ми няма свестни такива... Благодаря предварително :beer:
pavel9833
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Май 28, 2014 7:29 pm



Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: homie и 9 госта