Suntour XCP-D, Suntour XCP-75

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Suntour XCP-D, Suntour XCP-75

Мнениеот Petko » Чет Юни 10, 2004 9:07 pm

Първата е с масло и 30 кинта по-скъпа. Знае ли някой коя от двете е по-тежка? Коя да си взема за Urban, Trial? Абе номера е да спестя малко пари, но заслужавали си? Да се напъвам ли за още 30 или и по-евтината ще ми върши работа.
Аватар
Petko
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 12:26 am

Мнениеот Admin » Чет Юни 10, 2004 10:51 pm

Според мен по-добре се напъни.:cartman: Тази с маслото би трябвало да е по-тежката.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Windstream » Пет Юни 11, 2004 5:15 am

XCP-D ще е по-тежката - аз напълних моя XCP75 с масло и разликата веднага се усеща ;) Веднага се усеща обаче и разликата в качеството на хода - "сухия" XCP75 не удря до дъно (е, зависи как скачаш де), но пък се сгъва много бързо и след това още по-бързо се разгъва (т.е. трудно ще пазиш равновесие след скок), маслото обаче до голяма степен оправи нещата. Въз основа на това бих ти препоръчал хидравличния модел, по-лош няма да е, за по-добър само предполагам :)
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот did » Пет Юни 11, 2004 8:20 am

Доколкото съм гледал в сайта на фирмата, XCP-D е CrMo, а XCP-75 - Al. Което недвусмислено показва коя ще е по-тежка (но и много вероятно - по-здрава).
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта