Мнение за Commencal supreme Dh 2008

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването 180 мм или повече, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнение за Commencal supreme Dh 2008

Мнениеот dhracer80 » Чет Сеп 18, 2014 6:49 pm

Та след 2 години на твърдак мисля че на синковеца му е време за мекица. Харесах ето това от pinkbike http://www.pinkbike.com/buysell/1569047/ Не съм се качвал на тази рамка и моля хора,които са карали тази рамка(на писта а не просто из квартала) да дадат мнение. Ако може някой да ми обясни(може и на ЛС) как стават нещата с куриера и с плащането че този материал ми е тъмна индия. :D Ще съм благодарен на всякаква помощ свързана с двата ми въпроса. :beer:
dhracer80
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1100
Регистриран на: Чет Юни 20, 2013 12:46 pm

Re: Мнение за Commencal supreme Dh 2008

Мнениеот genomitev » Чет Сеп 18, 2014 7:11 pm

За рамката нищо не мога да ти кажа.А относо пинк бике не е много сложно да се поръча.Първо на Restrictions: трябва да видиш до къде може да достави рамакта продавача.Повечето оферти са Will ship within country only(Ще се доставя само в страната.).Повечето на които пише това не се навиват да пращат извън страната, но има и такива които го правят.А за да си сигурен най-добре е да пише Will ship globally което ще рече, че може да я прати навсякъде.Доставката ти си я плащаш зависи с кои куриер ще предоичетеш да ти я прати и с кои на него му е удобно(DHL примерно).Другата част от работата е плащането мисля, че има хора които пращат с наложен, но не мога да ти кажа.Най използван е начина через PayPal а до сигурност и защита на потребителите също не мога да ти кажа.Иначе казват, че чужденците са точни и висчко пишат, но и за това не съм се занимавал толкова.Имам приятел от англия и ако има добра оферта той отива да види колелото,рамката,часта която съм харесал и ако става ми я праща по DHL и ми идват на добри цени.И да ти кажа, че офертите които са примерно Ще се доставя само в странта попинцип са най-дбори повечето Will Ship Globally не струват, но може да излезе пак на сметка.
Това е което мога да ти кажа.Ако съм изпуснал нещо питай писах го набързо.
:beer:
genomitev
 
Мнения: 116
Рейтинг: 1102
Регистриран на: Пон Авг 08, 2011 1:22 pm

Re: Мнение за Commencal supreme Dh 2008

Мнениеот msniki » Чет Сеп 18, 2014 9:05 pm

Въпросния тип лъха на измамник. Понеже не искаше да приеме плащане чрез пайпал, няма негови снимки. Профила се ползва само за продажба на въпросното колело.
А да доставката на 1 колело средно излиза 100-150 лв и
курса се смята по този на който банката продава а не този на БНБ и такса пайпал има 2-3 % от сумата. :)
Освен това трябва стане през бг фирма понеже до БГ много рядко се навиват да пратят директно.
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе


Назад към Продукти за спускане и фрийрайд

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта