Мнения за сгъваем велосипед - Sprint Tour 2013

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнения за сгъваем велосипед - Sprint Tour 2013

Мнениеот ekzidua » Сря Юли 23, 2014 5:48 pm

Здравейте, искам да купя сгъваем велосипед който да мога да взема с мен в метро станцията.
Трябва сгъваемия механизъм на велосипеда и има ли възможност да се бута, а не да се носи - било то в чанта или на ръка.
За момента съм се спрял на ТОЗИ модел.
Неуспях да намеря снимков материал или клип на "Sprint Tour 2013" и по точно на това как се сгъва велосипеда но от сайта ме уверяват, че велосипеда се сгъва с панта и има възможност да се бута. Моля ако някой има този модел да каже какви са му впечатленията.
ekzidua
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юли 23, 2014 2:03 pm

Re: Мнения за сгъваем велосипед - Sprint Tour 2013

Мнениеот alexandrov » Чет Юли 24, 2014 10:21 pm

Баща ми искаше сгъвем велосипед, ходихме да го гледаме този, но момчетата в магазина ГОРЕЩО ни препоръчха да не го купуваме :D
В крайна сметка си купи Leader Foldo за около 350лв. (не си спомням точната цена). Доволен е, върви, и е с Shimano Tourney, за разлика от неидентифицираните скорости на спринта.
alexandrov
 
Мнения: 45
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Чет Май 15, 2014 1:02 pm


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron