Малко въпросченценце

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Малко въпросченценце

Мнениеот mygyl » Сря Юни 02, 2004 2:58 pm

Хора. Някой случайно да знае къде
мога да намеря планка за заден депласьор
Altus/Acera, че моята рамка се нема ушенце
и ужас направо..
Хидих във веломанията на синагогата ама
нямаха
mygyl
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 31, 2004 10:06 am

Мнениеот bikerider » Сря Юни 02, 2004 3:19 pm

[quote="mygyl"]

...веломанията на синагогата...
[/quote]


Е това е просто [b][size=200][color=blue]КУЛТОВО[/color][/size][/b] :D:D:D:D:D:D:8D::8D::8D::8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bestbg » Сря Юни 02, 2004 3:56 pm

до днес бях с Altus а вече съм с Alivio и понеже мойто е супер криво и аз търсих и ми казаха че мойто ухо (за рамката) ми е като за спринт и Drag .... но неможаха да ми намерят ново... ако занете нещо моля помогнете

П.П. Пиша тук за да не пускам нова тема
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот MOD » Сря Юни 02, 2004 4:14 pm

[quote="bikerider"]

[quote="mygyl"]

...веломанията на синагогата...
[/quote]


Е това е просто [b][size=200][color=blue]КУЛТОВО[/color][/size][/b] :D:D:D:D:D:D:8D::8D::8D::8D:

[/quote]


абсолютно култово :D:D:D:D:D:D:D
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот obelia » Пон Юни 07, 2004 9:18 pm

Аз доколкото съм запознат формата на ухото зависи от рамката не от депласьора.;)
Аватар
obelia
 
Мнения: 28
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 14, 2003 11:23 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Юни 08, 2004 9:08 am

[quote="obelia"]

Аз доколкото съм запознат формата на ухото зависи от рамката не от депласьора.;)
[/quote]


Мда. Ама някои рамки въобще си нямат ухо и на тях можеш да сложиш само де[color=red]ПЛЯС[/color]ьор, дето се крепи на оста на задното движение, но не и депласьор (примерно Acera, както mygul пита). За да стане второто възможно, се купува едно ушенце, дето се крепи подобно на деПЛЯСорите на оста и позволява на него да се монтира какъвто си искаш друг депласьор. Тези допълнителни ушенца в Пловдив ги гледах преди около месец, струват 2-3лв. А проблемът на bestbg е СЪВСЕМ различен. Неговата рамка си има ушенце, ама то се е изкривило и сега му трябва ТОЧНО СЪЩОТО ушенце за конкретната рамка.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот DoraDo » Съб Юни 19, 2004 4:06 am

[quote="did"]

Мда. Ама някои рамки въобще си нямат ухо и на тях можеш да сложиш само де[color=red]ПЛЯС[/color]ьор, дето се крепи на оста на задното движение, но не и депласьор (примерно Acera, както mygul пита). За да стане второто възможно, се купува едно ушенце, дето се крепи подобно на деПЛЯСорите на оста и позволява на него да се монтира какъвто си искаш друг депласьор. Тези допълнителни ушенца в Пловдив ги гледах преди около месец, струват 2-3лв. А проблемът на bestbg е СЪВСЕМ различен. Неговата рамка си има ушенце, ама то се е изкривило и сега му трябва ТОЧНО СЪЩОТО ушенце за конкретната рамка.
[/quote]



[color=red]ПЛЯС ПЛЯС[/color] didi е прав..
DoraDo
 
Мнения: 74
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Съб Юни 19, 2004 12:23 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта