Препоръчайте гуми - за моя стил?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Препоръчайте гуми - за моя стил?

Мнениеот bestbg » Нед Май 23, 2004 9:12 am

прочетох другата тема свързана с това и ме интересува специално за моя стил на каране...

Карам доста по асвалт катеря се и се спускам. Трябват ми гуми да са добри в калта ида са стабилми... Спрял съм се на моделите: Vapor , Vertical(или VerticalPro - вие препоръчайте) и Ignitor ... Интересува ме дали тези гуми са подходящи за мен? и бих искам да ми кажете коя да избера за предна (s razmer 2.30/35) и коя за задна ( 2.10) ... мерси предварително
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот MOD » Нед Май 23, 2004 10:21 am

Вземи си два континентала - Vertical ( макар че на тези във Веломания пише VerticalPro ) или VerticalPro ( добри са за това, което описваш, държат се добре и на кал и мокро ... един близък приятел кара с такива и през зимата нямаше проблеми - държат се прекрасно и като предна и като задна ..а и като цена/качество са май най-отпред в класацията )
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот koko » Нед Май 23, 2004 11:07 am

O6te edin glas za Vertical,no na asfalt edva li 6e izdarzat mnogo.Ako kara6 SAMO po asfalt ima po-dobri gumi za tzelta.Razmer 2,3 na koq da e guma Continental e po obem 2,1 - toest si pravi izvodite za tova kakav razmer ti triabva.Saprotivlenieto na po4ti vsqka planiniska guma nuzno za da dava s4eplenie po prese4en teren q pravi nepodhodq6ta za asfalt(bez semi-slick).
koko
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Май 09, 2003 7:22 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bestbg » Нед Май 23, 2004 11:48 am

значи щом всяка континентал 2.3=2.1 мен ми трябва 2.5 и 2.3 ... така ли е?
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот MOD » Нед Май 23, 2004 12:29 pm

според мен 2.3 ще ти свърши работа ( още повече, че Vertical нямат 2.5 като размер )
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта