избор на гуми?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

избор на гуми?

Мнениеот bestbg » Пон Май 17, 2004 8:21 pm

бих искал да се допитам до вас разбирачите за гуми на байка ми... интересуват ме размерите за ФрееРайд (26х2.35)... какви бихте препоръчали? да имат добро сцепление със асвалта да не се хлъзга много на кал да е добро.... днес ми казаха за Швабле , но нямаха модела да го видя.. утре ще ви питам дали този модел е добър и дали си заслужава да дам 33лв или да намеря нещо по-добро
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот Harka » Пон Май 17, 2004 8:44 pm

[quote="bestbg"]

бих искал да се допитам до вас разбирачите за гуми на байка ми... интересуват ме размерите за ФрееРайд (26х2.35)... какви бихте препоръчали? да имат добро сцепление със асвалта да не се хлъзга много на кал да е добро.... днес ми казаха за Швабле , но нямаха модела да го видя.. утре ще ви питам дали този модел е добър и дали си заслужава да дам 33лв или да намеря нещо по-добро
[/quote]

Аз лично бих ти препоръчал Maxxis Ignitor 2.35, която ако не се лъжа също струваше 33лв.Аз лично карам Ignitor 1.95 и мога да кажа, че по принцип Ignitor-a е отлична гума, предполагам и в останалите и размери, за почти всякакви ситуации.Мога да кажа само добри думи за нея.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот velco » Пон Май 17, 2004 9:09 pm

:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот KiZZo » Пон Май 17, 2004 9:36 pm

Ето ти няколко добри според мен варианта:
[i][color=blue]Schwalbe Space[/color][/i] - добра е, но е доста тежка , по-широка е от всички 2,3 гуми, които съм виждал и може би реално отговаря на 2,5 от другите марки. Цена ~33.
[i][color=blue]Nokian Gazza 2.3[/color][/i] - засега съм я карал само един път като предна, беше доста мокро и съм доволен от нея. Цена ~45.
[i][color=blue]Maxxis[/color][/i] - май най-разпространените модели за нанадолни дисциплини са High Roller, Mobster и Minion - последната има вариант за предна и за задна. Като плюс може да се посочи наличието на рампи, т.е. трябва да си малко по-бърз. Дали е така ще кажат про-тата ;). Цена ~33.
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот velco » Пон Май 17, 2004 9:47 pm

:offtopic:
@Kizzo:
Абе, задната ти HighRoller ли беше, че не видях добре?
[/offtopic]
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот KiZZo » Пон Май 17, 2004 9:55 pm

Не, Minion-че е.
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта