за рамката???

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

за рамката???

Мнениеот boi4ka » Съб Апр 24, 2004 12:44 pm

Здарвейте!Искам да попитам за една рамка на lider,мисля ,че модела беше excel.Та тази рамка в магазина струва 95лв.Хареса ми защото е алуминиева и е доста лека,та се чудя доста дали да не си я купя и да карам с нея.Но нямам никаква идея за това дали си струва и дали ще издържи на сериозно каране...???Айде ако някой има впечатление от нея да драсне един два реда и да сподели дали си струва парите!
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот boi4ka » Съб Апр 24, 2004 12:52 pm

[quote="boi4ka"]

Здарвейте!Искам да попитам за една рамка на lider,мисля ,че модела беше excel.Та тази рамка в магазина струва 95лв.Хареса ми защото е алуминиева и е доста лека,та се чудя доста дали да не си я купя и да карам с нея.Но нямам никаква идея за това дали си струва и дали ще издържи на сериозно каране...???Айде ако някой има впечатление от нея да драсне един два реда и да сподели дали си струва парите!
[/quote]

Хиляди извинения:^::^::^:майче е sprint excel,много са ми еднакви тия българските[:p]и постоянно ги бъркам,а и беше завита цялата рамка с едни найлони,та се обърках и аз жестоко!Но както и да е фирмата ,модела е excel.Ще съм доволен на всякаква информация!
АЙДЕ УСПЕХ
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот axelmax » Съб Апр 24, 2004 2:19 pm

na firma sprint e excel-a ,kade si q vidql za tezi pari
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот PzNike » Съб Апр 24, 2004 2:32 pm

Рамката е свястна. За тези пари май е добре, но може да се окаже че е модела от 2003 който е малко по-слаб.
За данни за ексела, впечатления и чертежи на 2003 и 2004 рамка може да погледнеш тук:
[url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=906&whichpage=5[/url]
Achtung Panzer!
PzNike
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Мар 19, 2004 1:41 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта