Sprint Apolon 28" 22"

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Sprint Apolon 28" 22"

Мнениеот karapetkov » Сря Апр 21, 2004 12:59 am

Kakvo 6te kajete za tova kolelo:

http://www.sprintmaxcom.com/city/apolon.htm

Tva se vodi gradsko Ima 28 zolovi gumi i 22" ramka, goliamo e. Ne e su6toto kato:

http://www.sprintmaxcom.com/mtb/apolon.htm

Niakoi slu4aino da ima takova kolelo[goliamoto] i da moje da dade otzivi?

Ne moga da razbera kakva e zenata na toia zviar?

Niakoi moje li da mi kaje i da me uputi kude v Sofia moje da ima broiki?

Blagodaria.
Don't worry, be happy... ;)
karapetkov
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 1:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот F1-MAN » Сря Апр 21, 2004 7:57 am

Според мен и двете колела струвата под 200лв(да не е и под 150), да не говорим, че градския аполон изглежда пълен боклук. Ако имаш дори и най-малко намерение да се качваш на планината не го взимай. Доколкото разбрах имаш 350лв. Както казаха и в другата тема- вземи си едно Онтарио за 365 или Аполо(без "н") с Асера за горе-долу тея пари. Освен за града, с тях можеш да караш и по разни паркове или планината ако решиш.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PzNike » Сря Апр 21, 2004 8:49 am

"gradski" apolon mislya che vidyah vyv velocentyra v mladost bl.1
ama moje i da go nyama veche
ama na tova kolelo ramkata e dosta golyama i ako ne si nad 180 moje da ti e neudobna malko (moje i mnogo)
a i tuk povecheto hora sa fenove na planinskite kolela taka che edva li shte chuesh mnogo hubavi neshta za nego :D
cenata i na dvete kolela zavisi ot komponentite koito specialno pri Apolona dosta varirat
ot 190 do 300 sym go vijdal az
kato konfiguraciite koito sa predstaveni na saita sa kym gornata chast na cenite.
Achtung Panzer!
PzNike
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Мар 19, 2004 1:41 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Сря Апр 21, 2004 9:33 am

[quote]ama na tova kolelo ramkata e dosta golyama i ako ne si nad 180 moje da ti e neudobna malko (moje i mnogo)[/quote]


Имайте предвид, че разните формули и коефициенти, които важат за избора на рамка за MTB според ръста на карача, НЕ важат при избор на градски или шосеен велосипед. Не ми се влиза в подробности, само ще отбележа, че за такъв тип каране е напълно възможно 21-инчова рамка да е напълно подходяща за човек с ръст 170-175 см.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта