Какво ще кажете за сандали Shimano?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Какво ще кажете за сандали Shimano?

Мнениеот fhristo » Сря Фев 22, 2006 10:45 am

Ето ги:
http://e-shop.screambikes.tobulgaria.in ... cts_id=441
Мисля, че са идеални за лятото. Но въпроса ми е дали са удобни за педали без автомат?
А и според производителя те са Not Recommended fo Off-Road Use - каво ще им стане ще се скъсат ли? Ясно е, че за DH няма да ги ползвам, но за едно нормално каране в планината дали стават?
Аватар
fhristo
 
Мнения: 486
Рейтинг: 1905
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 1:23 pm
Местоположение: София

Мнениеот Stuny » Сря Фев 22, 2006 11:07 am

[quote="fhristo"]

Ето ги:
http://e-shop.screambikes.tobulgaria.in ... cts_id=441
Мисля, че са идеални за лятото. Но въпроса ми е дали са удобни за педали без автомат?
А и според производителя те са Not Recommended fo Off-Road Use - каво ще им стане ще се скъсат ли? Ясно е, че за DH няма да ги ползвам, но за едно нормално каране в планината дали стават?
[/quote]


не помня вече къде , някъде съм чел че не са особено здрави
Stuny
 
Мнения: 1257
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Окт 23, 2002 8:49 am

Мнениеот kotka12 » Сря Фев 22, 2006 1:47 pm

че като ще караш педали без автомат, защо въобще се насочваш към Шимано
кеф ти Columbia, Adidas, Timberland, Nautica и поне още 30 производители, които имат сериозна традиция в производство на оф-роуд обувки и сандали
:beer:
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот nikitzo » Сря Фев 22, 2006 2:18 pm

Ми сандали :puke::puke::puke:
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Сря Фев 22, 2006 2:48 pm

Абе и други хора са го казвали преди, ама не вреди пак да напомня, че карането на байк в планината със сандали си е доста опасно. Едва ли е нужно да обяснявам защо.
Аз дори и из града не бих карал така, може би само извънградско по асфалт. Така че помисли си добре има ли смисъл...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот tailor » Сря Фев 22, 2006 4:58 pm

Сандалите са много удобни и здрави. Имам познат, 110кг/ 195см, вече 3-та година не може да ги скъса.
Имай предвид, че са подходящо допълнение към лятната екипировка ако вече имаш други обувки.

@Stuny
[quote]не помня вече къде , някъде съм чел че не са особено здрави[/quote]
много интелигентно мнение!
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот Stuny » Сря Фев 22, 2006 5:33 pm

че какво му е на мнението , просто не помня къде и какво четох , но останах с впечатлението че не са здрави , казал съм го напълно ясно и всичко което знам , той ако иска да му обръща внимание
вярно друго си е интелигентното мнение на продавача им
Stuny
 
Мнения: 1257
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Окт 23, 2002 8:49 am

Мнениеот mih » Сря Фев 22, 2006 6:35 pm

Ето още едно ентелегетно мнение:
Като знам колко камъни, тръни и скали съм обрал с краката си, не бих дал 100 и кусур кинта за тях, освен ако нямам за цел да се разхождам по плажната алея да впечатлявам мацките къв съм маниак.

@Stuny,
:thumb:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот tailor » Сря Фев 22, 2006 9:24 pm

[quote="mih"]

Ето още едно ентелегетно мнение:
Като знам колко камъни, тръни и скали съм обрал с краката си, не бих дал 100 и кусур кинта за тях, освен ако нямам за цел да се разхождам по плажната алея да впечатлявам мацките къв съм маниак.

@Stuny,
:thumb:
[/quote]
Абсолютно прав си - в планината се кара/ ходи с подходящи обувки, но има хора, които карат велосипед не само в планината и не само събота и неделя. При употребата на велосипед като средство за придвижване в града или на дълги шосейни разстояния, сандалите са много добро решение през горещите месеци.
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта