marshrut Moreto?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

marshrut Moreto?

Мнениеот roboteca » Пет Апр 09, 2004 9:32 am

Namislili sme da hodime da karame 3 dni nqkade pokrai nasheto chernomorie. Moje li da dadete nqkakvi predlojeniq kade si zaslujava chovek da kara....
roboteca
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1216
Регистриран на: Вто Апр 06, 2004 10:13 pm

Мнениеот Artexa » Пет Апр 09, 2004 11:01 am

Ami taka ili inache shte karate po standartnite asfaltovi putishta, hubavo e da se kachite niakade na sever, kudeto niama tolkova koli. A i sum chuvala che Kaliakra e krasivo miasto, kakto Karadere i Shabla.
Drugia variant e da slezete mnogo na ug i da se kachite ot Sinemorets kum Malko Turnovo po reka Veleka, tam e adski krasivo i divo. Niama da ste pokrai moreto, no na vrushtane shte vi e dobra nagrada, edno tsopvane na butamiata :D:D:D.
[quote="roboteca"]

Namislili sme da hodime da karame 3 dni nqkade pokrai nasheto chernomorie. Moje li da dadete nqkakvi predlojeniq kade si zaslujava chovek da kara....

[/quote]
Artexa
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Апр 05, 2004 2:59 pm

Мнениеот Avid » Пет Апр 09, 2004 5:22 pm

Покрай Велека наистина е невероятно красиво, но трябва да сте доста добре екипирани, защото не знам наблизо да има велосипедисти камоли велосервизи
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта