Избор на седалка

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Избор на седалка

Мнениеот thechosen » Чет Мар 25, 2004 11:12 pm

Привет
след като изчетох доста неща за вредното въздействие на седалката върху важни части от тялото :I реших да поискам съвет за нова седалка.
Препоръчайте нещо от среден ценови клас и къде може да се намери.
Карам много из града, крос-кънтри и ако имам свободно време атакувам планината, та се задържам доста на седалката ...
thechosen
 
Мнения: 235
Рейтинг: 1875
Регистриран на: Чет Май 29, 2003 3:49 pm

Мнениеот MOD » Чет Мар 25, 2004 11:42 pm

Безрезервно препоръчвам VELO PLUSH - седалката е с каналче - Bodygeometry , тясна е където трябва и поне според мен е много удобна ( също и здрава - моята е на около 1400 км и не е мръднала )

Като цена - около 42/45 лв
Дизайн - черно-червена

Не казвам, че е върха на сладоледа, но като цена/качество според мен е много напред в една примерна такава класация ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот F1-MAN » Чет Мар 25, 2004 11:45 pm

Мойта е Specialized Bodygeometry и ми е много удобна(мисля че и screamboy ще се съгласи с мен).Също така и дизайнът и е много готин, особено в черно и червено.Струва някъде около 50лв.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Пет Мар 26, 2004 8:52 am

тфа пък да препоръчваш седалка ... неее, не на мене тия
от всичките ми познати сериозни карачи само на 1 още му е удобна седалката ми (F1-MAN май с теб не сме карали, а?)
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот SPA » Пет Мар 26, 2004 9:36 am

[quote="screamBoy"]

тфа пък да препоръчваш седалка ... неее, не на мене тия
от всичките ми познати сериозни карачи само на 1 още му е удобна седалката ми (F1-MAN май с теб не сме карали, а?)
[/quote]

За какво удобство говориш. Здрава да е. При мен седалките направо си заминават за отрицателно време. Последна VeloPLUSH с каналче ... хмм какво да ти кажа... почнаха релсите да ми се кривият (скоро може ги изправя като на оригиналната ми първа седалка), носа й е вече страно крив на 1 см. И аз не разбрах как стана това при едно съвсем леко падане. То седалките при мен станаха като консуматив. По едно време имаше едни много готини за по 5 лв. ама вече ги няма.:(:(:(
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот F1-MAN » Пет Мар 26, 2004 10:54 am

[quote="screamBoy"]

тфа пък да препоръчваш седалка ... неее, не на мене тия
от всичките ми познати сериозни карачи само на 1 още му е удобна седалката ми (F1-MAN май с теб не сме карали, а?)
[/quote]

Нещо не те разбрах, ама нищо. Не сме карали, ама на теста на Behemoth-а ако не се лъжа беше написал, че ти е удобна. Затова написах, че ще се съгласиш и ти. А на мен наистина ми е удобна и още ме кефи.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thechosen » Пет Мар 26, 2004 10:18 pm

Значи, ще видя тази Velo Plush дали и на мен ще ме пасне.
мерси за отговорите
thechosen
 
Мнения: 235
Рейтинг: 1875
Регистриран на: Чет Май 29, 2003 3:49 pm

Мнениеот TheUndertaker » Съб Мар 27, 2004 11:06 am

[quote="SPA"]
За какво удобство говориш. Здрава да е. При мен седалките направо си заминават за отрицателно време. Последна VeloPLUSH с каналче ... хмм какво да ти кажа... почнаха релсите да ми се кривият (скоро може ги изправя като на оригиналната ми първа седалка), носа й е вече страно крив на 1 см. И аз не разбрах как стана това при едно съвсем леко падане. То седалките при мен станаха като консуматив. По едно време имаше едни много готини за по 5 лв. ама вече ги няма.:(:(:(
[/quote]


Mi kato ne slu6a6 kakvo ti govorqt "tunkite bratq" taka e :)!
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта