300 lv. za obezopasiavane...

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

300 lv. za obezopasiavane...

Мнениеот Rag » Сря Мар 24, 2004 11:38 am

Zdraveite,
Imam 300 lv i iskam da si kupia niakakvi protektori i fullface kaska. Biah v magazina na BAS i tam ima fullface kaski na 661 za 190 i 230, kato razlikata e, che tazi ot 230 bi triabvalo da e s po-dobra ventilacia.V edin magazin vidiah niakakyv protektor za grybnachnia stylb i opashnata kost, proizveden v Bylgaria - 68lv i izglejdashe dosta snostno. Va BAS imashe za cialata gorna chast na tialoto za veselata cena ot 289lv. Pak tam vidiah i kori za ot glezenie do kolenata za 69 lv. Ta ideiata mi e da si vzema kaskata na 661 za 190 + protektora za grybnachnia stylb i korite za kolenata. Samo che pak niama da si pazia plavashti rebra, ramena i t.n. Znam, 4e za trista leva ne moga da nmapravia chudesa, no s tova shte karam cial sezon, a veche mi se iska da probvam i niakoi novi neshta, no ne mi se iska da si strosha glavata. Chudia se za neshto nastaro, no sym mnogo typ i me e strah da ne se preeba s niakoi parcal. Predvariteno vi blagodaria.
P.S. Karam cross country na vitosha, no si vruja koleloto dosta zdravo, niama proshka(sprint appolo deore)
Rag
 
Мнения: 58
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Мар 24, 2004 11:29 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Сря Мар 24, 2004 12:08 pm

1.koleloto kak se spravq imah li oplakvaniq
2.ima edin protector q se razhodi i go vij

http://e-shop.screambikes.tobulgaria.in ... ucts_id=54
mi si struva no za zdravinata ne moga nisto da kaja
3.kakav etozi balgarski protektor za 68 leva
4.za kross-countri ne se nujdaeh ot fullfase


moeto mninie dasi kupih :
kaska-70lv +za nagradnika po gore-130lv +kori sas nakolennici za 70lv +aptechka5 lv+40-60 lv nalakatnicii si gotov

no gledai da sa tvoq razmer

:Dako nesto sam seobarkal me popravete

ne se karaite a karaite
marian
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Rag » Сря Мар 24, 2004 12:52 pm

1.Koleloto e mnogo dobro, vzeto e za 636lv minalia sezon ot sklada na sprint. Kaplite sa XRP, spicite sa vuelta, glavinite pak XRP. Kaplite stavat, az teja 76kg i ne sym uspial da gi izkrivia dosega(vyoreki che spicovaneto e malko stranno - spicite sa 24 i sa po-debeli ot normalnite). Az i ne sym go mrazil mnogo minalia sezon, no poslednite 4 dni mu ebah maikata, taia sutrin v 8 biah v jeleznica, no dokato pytuvah v reisa, me nastigna sniag i dori ne sliazoh, dokato reisa ne se vyrna v sf. Glavinite sa s drobini, ne s biti lageri, ili tam kakto mu se vika. Ramkata e 7005 i predpolagam e zdrava, ne e dala problemi dosega. Nmeshto cheloto e nakloneno pod tvyrde goliam ygyl, i pri eventualna smiana na resiora, shte ima problemi, tui kato natiska niama da e dobre plasiran. Teoriticheski ot po-golemia ygyl triabva da se zaviva po-trudno, kogato karash prav, noa az takiva problemi dosega niamam. Sedalkata mi se lepva za zadnika mnogo dobre, ima si i kanalche za nadsemennika. Pedalite sa ujasni, prosto triabva da gi bia s borgiata i da im navia vintove, no tova sled kato si vzema protektori, che ne mi se iska da si ostavia kojata na tiah. Kurbelite i centralnoto dvijenie ne sa dali problem. Centralnoto dvijenie i kurbelite oshte ne sa se raztropali, ne znam kakvi sa tochno, no kurbelite izglejdat zdravi, predpolagam triabva da sa kym ekipa deore - takyv e i obtegacha, koito izdyrja mogyshto prebivane na asvalt otkym svoiata strana i blyskane v nisyk bordyur - naistina ne znam kak ocelia - tyrsih protektor za nego, no se okaza, che niama podhodiash i shte triabva da prigdia neshto. Kormiloto e chaika i na men mi e dosta udobno, vypreki che v BAS go opluha ideino, no vse pak tova si e bujetno reshenie. Spirachkite sa mnogo dobri, ima po jiloto niakakvi power modulatori, ne znam dali e ot tiah, no spirat prosto STROHOTNO, prosto kovat i niama skyrcania i t.n., jilata sa kato smazani, mnogo mazno se dvijat. Centalnoto dvijenie e malko po-nagore, i triabva da se obyrne vnimanie na tozi fakt kato si naglasiash sedalkata. Niakoi ne go haresvat, no ako reshish da vzemash zavoite kato s pistov motor e mnogo udobno - kurbelite ne zabirat asvalta. Prednata vilka - pod vsiakakva kritika - po-dobre da ne ia biaha slagali. Niakakakyv Zoom Ch ili CX, sega me myrzi da ida da pogledna, uj moje da se regulira, no neshto nepravilno e smetnata ili realizirana, zashtoto mnogo stranno reagira pri natisk, viarno, che e prujinna, ama chak tolkova zle.... No chestno da si kaja sym vluben v tova kolelo. AAA, da ne zabravia, koleloto e dosta leko, da ne izlyja neshto, no kato se kacha na kantara zaedno s nego dava po-malko ot 12 kila otgore. Ma za poslednoto ne sym siguren, ako dyrjite pak shte se premeria i shte vi napisha.
2. Toia protektor izglejda dobre, no ne mojah da razbera - poznavash li niakoi koito go ima, zashtoto izglejda tvyrde dobre za 130lv...
3. Ami ne znam tochno, vidiah go v magazina na ygyla do bas, pravel gi niakoi si bobi, izgljdashe dosta dobre, no sa go kupili mai, shtoto vchera minah ot tam i veche go niamashe. Inache e neshto kato kosmodisk(:))no s dista po-golemi planki i sa neshto kato guma-donapren. Abe izglejda dobre i e dosta po-zdrav ot kosmodiska de, prosto ideiata e che taka zastava, no e po-skoro kato eleche...
4. Znam che si e izsilvane, no me e strah da ne mi ostane niakyde chelustta s takava kaska. A i az se puskam dosta agresivno na vitosha. E, otkakto padnah niakolko pyti se poukrotih, no tova beshe minalia sezon, a sega imam novi sili, ta zatova. Niakak ne se chuvstvam zashtiten s takava kaska - edin priatel ima i mi se struva pylen shit - Giro beshe negovata mai. Ta iska mi se fullface, tova e...
Rag
 
Мнения: 58
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Мар 24, 2004 11:29 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Black » Сря Мар 24, 2004 1:13 pm

[quote="Rag"]

Zdraveite,
Imam 300 lv i iskam da si kupia niakakvi protektori i fullface kaska. Biah v magazina na BAS i tam ima fullface kaski na 661 za 190 i 230, kato razlikata e, che tazi ot 230 bi triabvalo da e s po-dobra ventilacia.V edin magazin vidiah niakakyv protektor za grybnachnia stylb i opashnata kost, proizveden v Bylgaria - 68lv i izglejdashe dosta snostno. Va BAS imashe za cialata gorna chast na tialoto za veselata cena ot 289lv. Pak tam vidiah i kori za ot glezenie do kolenata za 69 lv. Ta ideiata mi e da si vzema kaskata na 661 za 190 + protektora za grybnachnia stylb i korite za kolenata. Samo che pak niama da si pazia plavashti rebra, ramena i t.n. Znam, 4e za trista leva ne moga da nmapravia chudesa, no s tova shte karam cial sezon, a veche mi se iska da probvam i niakoi novi neshta, no ne mi se iska da si strosha glavata. Chudia se za neshto nastaro, no sym mnogo typ i me e strah da ne se preeba s niakoi parcal. Predvariteno vi blagodaria.
P.S. Karam cross country na vitosha, no si vruja koleloto dosta zdravo, niama proshka(sprint appolo deore)
[/quote]
ako kara6 XC neti triabva 6lem i nagradnik
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот axelmax » Сря Мар 24, 2004 1:41 pm

prehvarli se na po agresivni disciplini no predi tova si smeni vilkata a ako se prebieh ste ti prava konpania v bolnicata kadeto ima golem shans da vlezna i az :D:D:Destestveno ne ni go pojelavam
zanagradnika nov i go prodavat vav tozi elektronen magazin

ne se karaite a karaite
marian
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот SPA » Сря Мар 24, 2004 2:19 pm

[quote="Rag"]

Zdraveite,
... fullface kaski na 661 za 190 i 230, kato razlikata e, che tazi ot 230 bi triabvalo da e s po-dobra ventilacia...
[/quote]

Ами до колкото съм запознат с моделите на 661 разликата далеч не е в това как се вентилира:
[img]http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/images/h_Full-Comp-Graphite.jpg[/img]
[url]http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/product_info.php?products_id=405[/url]
[img]http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/images/h_fullbravo_red.jpg[/img]
[url]http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/product_info.php?products_id=406[/url]


[quote]
za veselata cena ot 289lv.
[/quote]

[img]http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/images/ba_Pressure04.jpg[/img]
[url]http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/product_info.php?products_id=407[url]
[url]http://www.jensonusa.com/store/product.aspx?i=PG702A02[url]
Смея да твърдя, че точно това не е скъпо. Просто сравни цени.


[img]http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/images/ba_RaceKnee.jpg[/img]
[url]http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/product_info.php?products_id=400[/url]
Това си е направо задължително.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот kww » Сря Мар 24, 2004 4:39 pm

bih te posawetwal da si wzemesh wazmojno nai- dobroto za da ne ti se nalaga da go smenq6 skoro az karam s shlema ot 230 i sam dowolen ne moga da ti kaja po4ti ni6to za tozi ot 190 dokolkoto znam oswen prowetrenieto /koeto powqrwai e ot goliamo zna4enie osobeno w po toploto wreme/watreshnata im 4ast ne se maha t.e. ne se pere. na twoe mqsto bih si zel 661 ot 230 i nakolenkite koito sa6to pritejawam i dosega ne sa me podweli a ostanaloto po-natam:D
I LIVE FOR THIS SHIT!
Аватар
kww
 
Мнения: 401
Рейтинг: 1687
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Blazarov » Сря Мар 24, 2004 6:59 pm

Значи азсъм със шлема за 190 лв, и нямам оплаквания. Проветряването му също не е лошо, но не съм карал с другия, така че не мога да правя сравнение. Като цяло обаче каската е много добра. А за протекторите за краката те съветвам да вземеш Race модела, защото хващането му към крака е по-стабилно. Разликата в цената май беше 10 лв.
Blazarov
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юли 09, 2003 8:12 pm


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта