От къде?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

От къде?

Мнениеот button » Нед Яну 01, 2006 10:12 pm

Честита нова година на всички!
Най-после по празниците и на мен ми се усмихна късмета. Мама и тате ще дадат едно рамо за по-хубаво колело.Даже мисля да си сглобя по поръчка. С ходене до София не става. Ако знаете добри магазини и сервизи в Н. Загора, Сливен или Ст. Загора казвайте. По форумите и ЧЗВ не открих такива адреси. Има, ама почти всички са софийски.Айде чакам. Мерси.
button
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 9:57 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Нед Яну 01, 2006 10:35 pm

[quote="button"]

Честита нова година на всички!
Най-после по празниците и на мен ми се усмихна късмета. Мама и тате ще дадат едно рамо за по-хубаво колело.Даже мисля да си сглобя по поръчка. [size=200]С ходене до София не става[/size]. Ако знаете добри магазини и сервизи в Н. Загора, Сливен или Ст. Загора казвайте. По форумите и ЧЗВ не открих такива адреси. Има, ама почти всички са софийски.Айде чакам. Мерси.
[/quote]

става ,но докато доидеш вече ще сме влезнали в евро съюза;)
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот button » Нед Яну 01, 2006 10:53 pm

То у Софията отдавна сте в Европа. Я по-добре по-често прескачайте до прованса хем да ни видите колко сме зле,хем да си припомните от къде сте излезли. Кажи сега нещо по въпроса ако знаеш, че търпило не търпи.
button
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 9:57 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот elfa » Нед Яну 01, 2006 10:53 pm

@button задравей!!!И на теб Честита Нова 2006 Година!!!
Виждам че си търсиш някакъв магазин/сервиз от Нова или Стара Загора или Сливен.Аз съм от Сливен а ти от къде си???Смятам че теб и магазин Gorgona ще те усторойва ( http://www.eshop-gorgona.com/catalog/in ... 8e329d313e ) намира се на http://www.eshop-gorgona.com/catalog/ab ... 8e329d313e във Велико Търново.В Сливен има сами един по-хубав магазин за добри колела и се казва "Електра" абе ако си много заинтересован от магазина мога да те заведа ако дойдеш в МОЯ ГРАД
:D!!!Точен адрес не мога да ти дам, но го знам къде е мястото!!!А не те ли устройват неща от onlinе магазини.Примерно мога да ти предложа този http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/ аз го ползвам и дори преди малко си поръчах едни неща!Но магази "Електра" няма в наличност хубави колела освен едно(сглобено) какъвто модел аз си взех;)!!!Там можеш да си поръчаш неща които трябва да ги има задължително във Веломания и има малко надценка(за малки работи може и да няма, но за по-големи има и до 5%, но има неща който му ги дават на човека дето продава с някаква отсъпка, за това може пък някой неща да ти излезат по-евтини...)!!!
Дано съм ти помогнал!!!...
elfa
 
Мнения: 591
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 10:42 pm
Местоположение: Bulgaria, Sliven

Мнениеот button » Нед Яну 01, 2006 11:29 pm

Elfa, благодаря за информацията. Електронните магазини са вариант, но предпочитам да видя частите или колелото, което ще вземам лично, да видя хората,които ще го правят или поддържат, да видя какъв им е сервиза. Май така преценката и отговорността са по-големи, а не анонимността на електронните магазини. Електронния магазин няма да ми прави и поддържа колелото нали.Преди малко видях адресите на ПроБайк магазините. Има в Казанлък и Ст. загора, но Казанлък ми идва по-далече, така че май ще отида тези дни до Ст. Загора. Ако някой може да каже нещо повече ще съм благодарен.Особено на тези, които са позвали услугите на магазините в Казанлък и Ст. Загора.
button
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 9:57 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот kotka12 » Нед Яну 01, 2006 11:45 pm

Веднага ще ти кажа за магазина в СЗ
няма да имаш проблеми - ще ти надуят главата със сложни приказки, ще ти обяснят колко са принципни, ще ти кажат няколко повърхностни неща, които и без това знаеш, ще ти кажат колко велики са Шимано и как нищо друго не става за купуване, ще ти кажат че не могат те да ти платят транспорта на някоя част, ако я поискаш, ще ти обяснят, че ако си купиш нещо, което се продава при тях от друго място, то в никакъв случай няма да е толкова хубаво и качествено като това, което те имат.
Искам само да ти кажа, че за 3 години съм дал маса пари там и бях завел 2ма приятели да си вземат байкове оттам.
Последните ми 4 посещения се отнасяха с мен сякаш съм келеш някакъв.
Горещо НЕ ти препоръчвам магазина на Пробайк в СЗ
Надявам се да съм бил полезен с нещо
ПС ако все пак решиш да отидеш - НЕ ги ползвай като консултанти за вилки и шокове
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот wrench » Пон Яну 02, 2006 11:10 am

Котка, благодаря за компетентната информация. Ще я имам в предвид ако реша да ходя:beer:.Скоро видях и още една твоя лоша оценка за магазина на Коратек. Абе как става, че все случайни хора се занимават с такава работа. Ми то излиза че си е чиста лъжа за клиента ако се доверява на такива магазини, които фирмите обявяват:bawling::banghead:.За момента май ще отложа ходенето.Ако все пак има и други мнения давайте за да видя какво ще се прави .
wrench
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Сря Мар 30, 2005 5:42 pm

Мнениеот button » Пон Яну 02, 2006 11:47 am

kotka12,благодаря.Мисля,че информацията ще ми е полезна.wrench, не зная какво те учудва, но често пъти точно така се получава, затова предпочитам лично да ходя по магазините и сервизите.Така поне ще се сърдя на себе си.
button
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 9:57 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Пон Яну 02, 2006 12:14 pm

[quote="button"]

То у Софията отдавна сте в Европа. Я по-добре по-често прескачайте до прованса хем да ни видите колко сме зле,хем да си припомните от къде сте излезли. Кажи сега нещо по въпроса ако знаеш, че търпило не търпи.
[/quote]


вообще не съм имал предвид това

исках да кажа ,4е София не е толкова дале4 така4е отдели 20 кинта и ела да си вземеш нещо

http://velomania-bg.com/partners.html

ако си имаш комплекс към софиянци имаи си го без туи ,много селяни(хора които се държат толкова просташки все едно са в кенеф) пристигнаха в столицата,и си мислят ,4е тука е същото като на село ,демек мое да сереш къде си искаш,щото пове4ето си казват си праим каквото искам пак има къде да се върна :crazy:

има разлика къде си живял,но не е гаранция,така4е мисли по машабно
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот wrench » Пон Яну 02, 2006 12:36 pm

Button, в поста ми има известна закачка, но тя не е адресирана до теб. Може и да изглежда, че е малко грубичка, но какво да се прави, хора сме и понякога се поддаваме на изкушението. Във всички случаи закачката е добронамерена, най-малкото защото твърдения и мнения тип "последна инстнация" носят повече разочарования, отколкото ползи. Скромното ми мнение е, че правилно си се ориентирал-личният контакт с някого е по-полезен от едно прочетено мнение, пък било то и на авторитет, който си мисли, че е напред с материала. Желая ти успех.
wrench
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Сря Мар 30, 2005 5:42 pm

Мнениеот kotka12 » Пон Яну 02, 2006 1:44 pm

Не съм казал, че са случайни хора в Пробайк в СЗ
Просто имат отвратително отношение към клиентите и не разбират от всичко, както би трябвало да бъде
и най-лошото от цялата история е /типично за БГ/- няма такъв филм като редовен лоялен клиент
ако си им приятел личен - ОК
ама ако не си - спасявай се
казвам един факт - правете си изводите
Когато ми продаваха те един SUNTOUR XC 60 твърдяха, че SUNTOUR е една прекрасна фирма и тая вилица прекрасна
А когато после си купих DURO E /не от тях както се сещаш/ ми казаха че SUNTOUR са боклуци
ако някой има коментар да го каже
аз бях дотук
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот stivcho » Пон Яну 02, 2006 2:00 pm

[quote="kotka12"]

Не съм казал, че са случайни хора в Пробайк в СЗ
Просто имат отвратително отношение към клиентите и не разбират от всичко, както би трябвало да бъде
и най-лошото от цялата история е /типично за БГ/- няма такъв филм като редовен лоялен клиент
ако си им приятел личен - ОК
ама ако не си - спасявай се
казвам един факт - правете си изводите
Когато ми продаваха те един SUNTOUR XC 60 твърдяха, че SUNTOUR е една прекрасна фирма и тая вилица прекрасна
А когато после си купих DURO E /не от тях както се сещаш/ ми казаха че SUNTOUR са боклуци
ако някой има коментар да го каже
аз бях дотук

[/quote]

в тая връзка http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=10912
можеш ли да препоръчаш магазин в Стара Загора и има ли такъв на Веломания,понеже в сайта им има някакъв адрес за Стара Загора ?
stivcho
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Яну 02, 2006 1:42 pm

Мнениеот kotka12 » Пон Яну 02, 2006 2:07 pm

магазина, за който говоря е същия
има още един магазин, но там е по-скоро за ремонт, отколкото да купиш нещо /там механика е много добър/
иначе има още 2 магазина, но са повече от зле и въобще няма смисъл да се ходи
а иначе тоя магазин, който обсъждаме досега - ако имат добро настроение току-виж те обслужили като хората /но не разчитай много на доброто им настроение/
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот wrench » Пон Яну 02, 2006 2:46 pm

Kotka, точно така е както казваш. Пропуснал си, обаче кажеш, че вероятно оценката "SUNTOUR XC60 е прекрасна вилка" е дадена на следните основания: 1.Лимитирания ти бюджет към момента на покупката-60-70лв.; 2. Намеренията ти да използваш тази вилка предимно по асфалт и лек ХС, без да я подлагаш на по-тежки натоварвания. Или отиде,например с бюджет от 200лв.,каза,че ще правиш по-сериозни изпълнения, защото си PRO /има го вякъде из форума/и въпреки всичко пак ти предложиха евтина вилка???
От предишния ти пост се вижда, че си бил РЕДОВЕН клиент на този магазин цели 3 години-дал си маса пари и си завел още 2-ма твои приятели да си купят велосипеди от там. И си правил всичко това въпреки постоянно лошото отношение към теб и ограничената компетентност, което е така защото не си личен приятел с хората от магазина???
Като си тръгнал да даваш примери, защо не кажеш на уважаемите форумци, че след като си купи преди 10-на дни DURO-Е отиде да ти я мотират в друг сервиз, а после поиска в магазина на ПроБайк да си изкривят душата и да ти поемат 2-годишната гаранция ,въпреки, че много добре знаеше, че вече си нарушил условията за гаранцията, въведени от Веломания. И поиска такова нещо от хора, които не са ти приятели? Прав си-нека форумци да преценят!
wrench
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Сря Мар 30, 2005 5:42 pm

Мнениеот kotka12 » Пон Яну 02, 2006 4:56 pm

@wrench

по-добре кажи едно голямо БЛАГОДАРЯ и не говори за принципи повече
защото без да се замислям сещам как ТАМ :rofl: помогна /ха/ на син на ТЕХЕН приятел да си смени скъсаната рамка ДРАГ, на която беше махнал лепенките
мммм
това според мен говори за принципни хора, които не делят приятели от други клиенти, още повече, знаеха че става въпрос за рамка ДРАГ ЕСКЕЙП, която се караше на убиване и с нея скачаха от 1 метър на флат /нещо неясно да остана????/
освен това заяждането дали съм ПРО или не съм може да се реши тет-а-тет /нещо неясно?????/
освен това ми казах че SUNTOUR не става за нищо /нещо неясно????/
айде остани си със здраве. имаш много поздрави от един ПРО /ама голям ПРО/
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот kotka12 » Пон Яну 02, 2006 5:34 pm

малко завръщане към темата
защото се поизнервих от определението ПРО
ще ми кажеш ли какво аджеба е ПРО
дефиниция някаква
с по-усукани думички
и ако не ме лъже паметта
когато взимах втория си байк оставих около 650 лева /а това заяждане за 200-те лева не ти ходи на годините/
освен това въобещв не ме интересува дали една келнерка е в мензис или един веломеханик няма настроение като ме обслужва
защото съм КЛИЕНТ
и като задавам въпроси очаквам отговори
а не мрънкане с половин уста
защото ако аз назнача терапия не каквато трябва защото не съм в настроение и увредя пациента за мен има съд
ставайте хора, ако обичате, защото еснафския манталитет не е довел никой до нищо добро
Бъди жив и здрав през новата 2006
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот RaveUnit » Пон Яну 02, 2006 9:13 pm

button - свържи се с Triple S (sss от форума), по спомен ти е градски и пак по спомен може много, наистина много да ти помогне със съвети !
ако трябва му пиши лично съобщение, nick-а му е точно така
sss
айде ~~~
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот button » Пон Яну 02, 2006 11:18 pm

RaveUnit, благодаря за насоката и съдействието. Честно казано вече се обърках и почнах да се отчайвам след тая истерия на някои хора.Уж съветите са достоверни а вече има намеци за физическа саморазправа.Върти ми се още нещо в главата и още не съм решил на 100 процента какво точно да направя, но при първа възможност щесе свържа с човека.А бе прав си нека SSS да каже нещо по въпроса дали си заслужава или не и наистина ли нещата в Ст.Загора са толкова зле или....има някаква надежда щото да търся друг вариант.
button
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 9:57 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот kotka12 » Вто Яну 03, 2006 11:07 am

@button

чакай да внеса малко яснота, щото явно или аз не пиша като хората
или някой не чете като хората
1. не мисля, че някой заплаши мен със саморазправа /не че се вълнувам особено/, а и не искам да остане впечатление, че аз съм заплашвал някого
Нито образованието, нито възпитанието ми позволяват да се саморазправям с хората
надявам се, че внесох яснота
2. не съм казал, че са зле в магазина, който обсъждаме
просто казах, че се отнасят добре, когато са на кеф и зле, когато не са, а това май е по-честото състояние
освен това НЯМАТ по-добро отношение към редовни клиенти, както БИ ТРЯБВАЛО да е

а колкото до заяждането ми с wrench
му предлагам хубаво да обмисли ситуацията, която се изгради и да прецени дали ПРИНЦИПИТЕ му позволяват да се извини за грозните лични нападки, които не мисля че съм провокирал с нещо
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот kotka12 » Вто Яну 10, 2006 8:48 am

@wrench
отново малко офтопик
но мисля че понякога човек трябва да си преодолява климактеричните синдроми
ще пропусна какво е говорено за мен зад гърба ми /не подценявай размерите на СЗ-всичко се чува/
искаш ли аз да ти дефинирам ПРО какво е /и ще те помоля да ми paste-неш моя пост, където твърдя че съм ПРО/
ПРО съм като лекар и мисля че е така, защото не съм си позволявал компромис в отношението към пациентите си /за сведение в деня,в който погребвах приятелката си съм се усмихвал на падиентите, които са хора с проблеми и искат ПРАВИЛНО ОТНОШЕНИЕ/. И не ме интересува, че климатикът ти не работел, а дограмата правела конденз и да си го изкарваш на мен
така че сериозно си помисли за извинение
така поне ще успееш да излезеш от тая идиотска ситуация с малко чест
и да не забравя - честит монопол в СЗ
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот tailor » Вто Яну 10, 2006 11:13 am

@ kotka12
Ако имаш проблем с wrench, защо не му звъннеш на GSM-a, вместо да се цапа форума?
Не съм капацитет, но бих предложил да се заключи темата, защото разговорът преминава на лична основа...
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот kotka12 » Вто Яну 10, 2006 11:29 am

@tailor
съгласен съм с теб
че тази тема трябва да приключи
но бях обиден не по телефона, а във форума
аз повече няма да пиша по въпроса
Admin ще прецени дали да затрие темата /все пак той е човека за това/
а лично към теб имам въпрос
който задавам за втори път
Веломания има ли накладки от тези тайванските /предполагам, че са тайвански/, които са в опковки с логото на Веломания, които да са еквивалент на семи-металик за HAYES MX1?
благодаря предварително за информацията
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот button » Чет Яну 12, 2006 9:27 am

Благодаря на всички за съветите.Доста бях объркан но мисля че за сега си реших проблемите.Котка12 уважавам мнението ти.Сигурно имаш основания за това и изобщо не искам да се бъркам.Все пак ходих до този магазин в Ст.Загора.Малко трудно го намерих и първия път беше затворен. Ами моите впечатления са повече от положителни.Човекат в магазина беше много компетентен,поне за мен и ми обясни подробно и изчерпателно всичко, което ме интересуваше.А честно казано от сервиза съм страшно впечатлен. Такъв поне аз не съм виждал.Изглежда страшно професионално.Видях че предлагат много части, което за сега ме устройва напълно.Ами още веднъж благодаря и считайте темата за приключена.
button
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 9:57 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Чет Яну 12, 2006 9:55 am

Cavalleria Rusticana... :rofl::rofl::rofl:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта