RMX Super Jumbo

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

RMX Super Jumbo

Мнениеот AtOm_AnT » Нед Дек 04, 2005 11:07 am

iskam da popitam taq 6ina koga 6a q ima v BG ako nqkoi znae nekvo infoza neq da kazva:beer:
Fly With Trials Inspiration
Аватар
AtOm_AnT
 
Мнения: 799
Рейтинг: 1164
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 9:24 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Rotting » Нед Дек 04, 2005 4:37 pm

Преди около 6 месеца, когато я позаха за сефте на сайта на Ремеркс, им пратих писмо да ги питам дали може да се достави до България и дали ще бъде предлагана изобщо при нас. Отговорът беше, че е невъзможно да си я купя от Чехия или по някакъв начин да ми я пратят с платеж, а отностно Българският вносител - нямали представа. След няколко дена цъфнах в склада на Ремеркс и Рубена на Кукленско шосе в Пловдив (или по-скоро малко извън него) и останах приятно изненадан, че там не бяха и чували за такова нещо като 4см-ова Супер Джъмбо шина... Още повече, че едва ли до края на тази година, а като имам в предвид, че напоследък нямаха и шини "за диск", защото рядко се купували, се съмнявам и през началото на следващата година да я докарат...
За обща култура: http://www.bikeschool.com/spokes/index.cgi
Rotting
 
Мнения: 544
Рейтинг: 1702
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 9:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот tailor » Пон Дек 05, 2005 8:44 am

[quote="Rotting"]

Преди около 6 месеца, когато я позаха за сефте на сайта на Ремеркс, им пратих писмо да ги питам дали може да се достави до България и дали ще бъде предлагана изобщо при нас. Отговорът беше, че е невъзможно да си я купя от Чехия или по някакъв начин да ми я пратят с платеж, а отностно Българският вносител - нямали представа. След няколко дена цъфнах в склада на Ремеркс и Рубена на Кукленско шосе в Пловдив (или по-скоро малко извън него) и останах приятно изненадан, че там не бяха и чували за такова нещо като 4см-ова Супер Джъмбо шина... Още повече, че едва ли до края на тази година, а като имам в предвид, че напоследък нямаха и шини "за диск", защото рядко се купували, се съмнявам и през началото на следващата година да я докарат...

[/quote]
Супер Джъмбо има в склада на Веломания, но цената е неадекватна - 86лв - чакаме чехите да се съпикясат и тогава евентуално да я внесем.

Ако много я искате - пишете ми PM
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот AtOm_AnT » Пон Дек 05, 2005 6:23 pm

ebahti REMERX za 86lv tova malko nakrehva na vic!!!
Fly With Trials Inspiration
Аватар
AtOm_AnT
 
Мнения: 799
Рейтинг: 1164
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 9:24 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 67 госта