Vupros

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Vupros

Мнениеот simo » Нед Фев 29, 2004 1:11 am

Iskam da vi pitam purvo kolko struva zgloben Drag Saint ( DH ili Diesel ) tam kakto mu se vika ? I koq ramka e po-dobra Drag DH ili Ram DH i za6to ?
:fire: Тука на Бахамите е идеално за FR ;) .
Само Bender , Gracia , Root i Klassen . :P
simo
 
Мнения: 199
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 8:07 pm
Местоположение: Bahamas

Мнениеот thefatcat » Нед Фев 29, 2004 3:10 am

Drag DH cqlo sus shiver sruva 4000 a ram.
Ram DH-a e po dobur poradi nqkolko pri4ini:
1. 14mm os
2. po-dobro oka4vane
3. vuzmojnost za slagane na po-golqm shok (5-th element i t.n.)
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот FRM » Нед Фев 29, 2004 9:15 am

rama e dosta dobur no i tazi godina 6te ima i nov drag DH i toi 6te e s goljama os i njama da ima po4ti ni6to ob6to sus starija tui 4e trjabva i dvete ramki da se vidjat i togava da se re6i koja e po dobra. no ako ima6 vuzmojnost kupi ne6to markovo(po nadejno e)
MartoFR
FRM
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 21, 2004 9:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот C_Mo » Нед Фев 29, 2004 10:04 am

[quote="thefatcat"]

Drag DH cqlo sus shiver sruva 4000 a ram.
Ram DH-a e po dobur poradi nqkolko pri4ini:
1. 14mm os
2. po-dobro oka4vane
3. vuzmojnost za slagane na po-golqm shok (5-th element i t.n.)
[/quote]

малко уточнение...
12мм "истинска" задна ос, шока е достатъчно добър, че да не ти се налага да го сменяш докато е здрав.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот the_fly » Нед Фев 29, 2004 10:57 am

[quote="FRM"]

rama e dosta dobur no i tazi godina 6te ima i nov drag DH i toi 6te e s goljama os i njama da ima po4ti ni6to ob6to sus starija tui 4e trjabva i dvete ramki da se vidjat i togava da se re6i koja e po dobra. no ako ima6 vuzmojnost kupi ne6to markovo(po nadejno e)
[/quote]


i zashto reshi che markovoto e po nadejno
prosot pitam
the_fly
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Яну 10, 2003 1:14 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Нед Фев 29, 2004 11:02 am

[quote="FRM"]

rama e dosta dobur no i tazi godina 6te ima i nov drag DH i toi 6te e s goljama os i njama da ima po4ti ni6to ob6to sus starija tui 4e trjabva i dvete ramki da se vidjat i togava da se re6i koja e po dobra. no ako ima6 vuzmojnost kupi ne6to markovo(po nadejno e)
[/quote]


На този етап сьм сьгласе с FRM.RAM засига е по-добрия избор,но ако имаш малко тьрпение,може да изчакаш да скиваш новия Dragomir и чак тогава да си решиш.
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Нед Фев 29, 2004 11:08 am

[quote="the_fly"]

[quote="FRM"]

rama e dosta dobur no i tazi godina 6te ima i nov drag DH i toi 6te e s goljama os i njama da ima po4ti ni6to ob6to sus starija tui 4e trjabva i dvete ramki da se vidjat i togava da se re6i koja e po dobra. no ako ima6 vuzmojnost kupi ne6to markovo(po nadejno e)
[/quote]


i zashto reshi che markovoto e po nadejno
prosot pitam
[/quote]


4ove4e i ti se izkaza.
Ami logi4no e,4e markovoto e po-ka4estveno!
Kaji mi primerno kolko st4upeni Giant-i ima i sravni broikata sus s4upenite RAM-ove,Dragove i tn.
Zna4i ne kazvam 4e te ne stavat,no ako ima vuzmojnos da si vzeme ne6to markovo,niakoia ramka s istoria(ne vtora raka,a marka ot dosta vreme v zanaiata)za6to da ne go napravi?
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот simo » Нед Фев 29, 2004 2:06 pm

A Ram DH kolko struva cqloto kolelce ? I poneje imam ve4e vilka Super T 03 6te moje li kato otida da si zema bika Ram ili Drag da mu smuknat vilkata i da slojat moqta i kolko pari 6te smuknat ot cenata , ( ako si vzema Drag da izvadqt cenata na Shivera ili ako si vzema Ram da izvadqt cenata na Boxxera) ? I ima li ne6ta koito sa za smenqne po Rama ( bez vilkata ) ?
:fire: Тука на Бахамите е идеално за FR ;) .
Само Bender , Gracia , Root i Klassen . :P
simo
 
Мнения: 199
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 8:07 pm
Местоположение: Bahamas

Мнениеот HellRaider » Нед Фев 29, 2004 3:07 pm

[quote="simo"]

A Ram DH kolko struva cqloto kolelce ? I poneje imam ve4e vilka Super T 03 6te moje li kato otida da si zema bika Ram ili Drag da mu smuknat vilkata i da slojat moqta i kolko pari 6te smuknat ot cenata , ( ako si vzema Drag da izvadqt cenata na Shivera ili ako si vzema Ram da izvadqt cenata na Boxxera) ? I ima li ne6ta koito sa za smenqne po Rama ( bez vilkata ) ?
[/quote]


ave za drag-a neznam ama za ram-a otiva6 i kazva6 kakvo iska6 da ima po nego i ti go zglobqvat tam za nqkolko dena.
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Avid » Нед Фев 29, 2004 4:03 pm

Eбати [u]с[/u]глобяването го изкара бе Хелрайдер. По-скоро няколко часа.
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот C_Mo » Нед Фев 29, 2004 4:54 pm

[quote="simo"]

A Ram DH kolko struva cqloto kolelce ? I poneje imam ve4e vilka Super T 03 6te moje li kato otida da si zema bika Ram ili Drag da mu smuknat vilkata i da slojat moqta i kolko pari 6te smuknat ot cenata , ( ako si vzema Drag da izvadqt cenata na Shivera ili ako si vzema Ram da izvadqt cenata na Boxxera) ? I ima li ne6ta koito sa za smenqne po Rama ( bez vilkata ) ?
[/quote]

Ако слагаш SuperT за сменяне ще е адаптера за предната спирачка.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот simo » Нед Фев 29, 2004 7:30 pm

A nqkoi ima li informaciq koga 6te izliza noviq Drag i s kuv hod e ?
:fire: Тука на Бахамите е идеално за FR ;) .
Само Bender , Gracia , Root i Klassen . :P
simo
 
Мнения: 199
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 8:07 pm
Местоположение: Bahamas

Мнениеот Black » Нед Фев 29, 2004 7:58 pm

dano tazgodi6nite RAMOVE DA SA PO ZDRAVI
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот C_Mo » Нед Фев 29, 2004 8:08 pm

[quote="Black"]

dano tazgodi6nite RAMOVE DA SA PO ZDRAVI
[/quote]

По-здрави от какво!?
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Нед Фев 29, 2004 8:32 pm

[quote="Black"]

dano tazgodi6nite RAMOVE DA SA PO ZDRAVI
[/quote]


a za6to li imam chuvstvoto che schupen RAM DH ne sym vijdal
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Нед Фев 29, 2004 8:32 pm

[quote="xtr"]

[quote="Black"]

dano tazgodi6nite RAMOVE DA SA PO ZDRAVI
[/quote]

По-здрави от какво!?
[/quote]


Ot starite be you sily :D;)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Нед Фев 29, 2004 8:42 pm

[quote="HellRaider"]

[quote="Black"]

dano tazgodi6nite RAMOVE DA SA PO ZDRAVI
[/quote]


a za6to li imam chuvstvoto che schupen RAM DH ne sym vijdal
[/quote]


Gledai sega,to s4upeni niama(vse o6te:D),no maltetirani ima mnogo:D:D,no dori i da gi maltretirat(viziram Joro"Bednera"bez da namekvam ne6to,prosto primer:D) tva sa uj iaki DH bikeove i tribva da ne se su4at tolkova!Spored men i mnogo drugi,zadnicata ima nujda ot promiana i togava ve4e drugo 6te si govorim:8D:.
Drugo drazne6to ne6to,koeto spada kum zadnicata,travela na ramkata moje i da e mnogo,no se sguva prekaleno lesno,lipsva progresivnost,no i tva moje da se popravi s nova zadnica za novata godina:D:8D:.Tova e moito li4no mnenie i s nego prosto iskam da se opitam da dam savet na Basovcite po kakvo mogat da porabotiat,ne 4e sa dlugni de.
A za Dragomir,emi i toi 6te preturpi seriozni promeni tazi godina,taka4e izbora pak 6te e truden.6te vidim de,a za cenite neznam,otidete na miasto ili zvunnete na suotvetnia magazin i si pitaite:8D:
Aide 4e stana edno dulgo.:8D::8:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот FRM » Нед Фев 29, 2004 9:00 pm

[quote="the_fly"]

[quote="FRM"]

rama e dosta dobur no i tazi godina 6te ima i nov drag DH i toi 6te e s goljama os i njama da ima po4ti ni6to ob6to sus starija tui 4e trjabva i dvete ramki da se vidjat i togava da se re6i koja e po dobra. no ako ima6 vuzmojnost kupi ne6to markovo(po nadejno e)
[/quote]


i zashto reshi che markovoto e po nadejno
prosot pitam
[/quote]
mi prosto za6toto e taka i ti spored men njama da go otre4e6
MartoFR
FRM
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 21, 2004 9:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот C_Mo » Нед Фев 29, 2004 10:25 pm

@Metal_Psycho
1. С какво сравняваш RAM DH и твърдиш, че се суче много?

2. Рамката има близо 90 различни позици за настройка, които включват промяна на прогресивността на хода, ъглите, височина, заключване при въртене и т.н.
Просто факти, които трябва да са известни на всеки притежаващ такава рамка... А който не знае да пита :)


@FRM
Wake up! Young man... защо си мислиш, че лепенката променя дотолкова качеството?
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thefatcat » Нед Фев 29, 2004 10:39 pm

Awe zashto ne si zemete po edno balkan4e, mislq 4e shte e dostatu4no zdravo ;)[:p]
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот FRM » Нед Фев 29, 2004 10:54 pm

[quote="xtr"]

@Metal_Psycho
1. С какво сравняваш RAM DH и твърдиш, че се суче много?

2. Рамката има близо 90 различни позици за настройка, които включват промяна на прогресивността на хода, ъглите, височина, заключване при въртене и т.н.
Просто факти, които трябва да са известни на всеки притежаващ такава рамка... А който не знае да пита :)


@FRM
Wake up! Young man... защо си мислиш, че лепенката променя дотолкова качеството?
[/quote]
mi bih si edin 6amar i zarbrah 4e sum buden[:p] i pointeresuvai se i togava govori( ne kazvam 4e e po dobra a 4e 6te ima promeni) (a kakto dragomira tika i rama ne sa vse o6te dobre izmisleni s towa oka4vane koeto imat-spored men)
MartoFR
FRM
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 21, 2004 9:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Нед Фев 29, 2004 11:05 pm

[quote="xtr"]

@Metal_Psycho
1. С какво сравняваш RAM DH и твърдиш, че се суче много?

2. Рамката има близо 90 различни позици за настройка, които включват промяна на прогресивността на хода, ъглите, височина, заключване при въртене и т.н.
Просто факти, които трябва да са известни на всеки притежаващ такава рамка... А който не знае да пита :)


@FRM
Wake up! Young man... защо си мислиш, че лепенката променя дотолкова качеството?
[/quote]


Abe niama zna4enie kolko reglaza ima be,daje kolkoto pove4e ima tolkoz pove4e se su4e-FACT.+ tova za kakva progresivnos mi govori6?Samo kato sedna i sguvam 50% ot i bez tova malkoto 18-20 santimetra hod(imam daje izvestni samnenia dali ne e 17 ili 18,stava duma kogato e s DNM-a),a kato i se lu6na na miasto i daje se udria v kraia na hoda,ako i tva e progresivnos,da mi cufnat nalumite dano!!!
Edinstveno ako i se sloji po-dulug shock,primerno Manitou rogava ve4e moje da si govorim za progresivnosta!!!
A za zaklu4vaneto pri pedalirane prosto moje6 da zabravi6 pi4,takova ne6to pri tazi ramka niama,ima go SAMO ako sloji6 Manitou,no dori i togava e malko,za6toto geometriata na ramkata ne e zamislena da ima anti-bobbing,stiga samo gluposti si prikazval!!!
A za lepenkite ne e stavalo i duma,stava duma za proizvoditelite.RAm kade e i kade e primerno Spezialized,Giant,RM i tn!!!
Pomisli si ot glednata to4ka na nas,klientite-kara4ite,koe bihme izbrali ako mojehme da izbirame?Otgovori mi ako moje6!
Za6toto sum po4ti 100% siguren 4e ako gi mia6e "markovite" ramki tuk v BG,bikerite 6tiaha da predpo4etat da si spestiat o6te malko taka 4e da ne im se nalaga dogodina pak da si kupuvat nova ramka poneje starata se propukala,pokrivila ili tam kakvo li o6te ne!!!
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот C_Mo » Нед Фев 29, 2004 11:08 pm

[quote="FRM"]

mi bih si edin 6amar i zarbrah 4e sum buden[:p] i pointeresuvai se i togava govori( ne kazvam 4e e po dobra a 4e 6te ima promeni) (a kakto dragomira tika i rama ne sa vse o6te dobre izmisleni s towa oka4vane koeto imat-spored men)
[/quote]

Хубаво е, че си си бил шамар щото си си го заслужил ;)... Нямаш идея колко съм се поинтересувал...
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Нед Фев 29, 2004 11:12 pm

[quote="xtr"]

[quote="FRM"]

mi bih si edin 6amar i zarbrah 4e sum buden[:p] i pointeresuvai se i togava govori( ne kazvam 4e e po dobra a 4e 6te ima promeni) (a kakto dragomira tika i rama ne sa vse o6te dobre izmisleni s towa oka4vane koeto imat-spored men)
[/quote]

Хубаво е, че си си бил шамар щото си си го заслужил ;)... Нямаш идея колко съм се поинтересувал...
[/quote]


Dobe be xexe,niamame si ideia,mai ti si niama6 ideia kolko znaem nie:8D:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот FRM » Нед Фев 29, 2004 11:20 pm

[quote="xtr"]

[quote="FRM"]

mi bih si edin 6amar i zarbrah 4e sum buden[:p] i pointeresuvai se i togava govori( ne kazvam 4e e po dobra a 4e 6te ima promeni) (a kakto dragomira tika i rama ne sa vse o6te dobre izmisleni s towa oka4vane koeto imat-spored men)
[/quote]

Хубаво е, че си си бил шамар щото си си го заслужил ;)[/quote]
A STIGA BE. ok 6tom si se pointeresuval hubavo za teb
MartoFR
FRM
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 21, 2004 9:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот simo » Нед Фев 29, 2004 11:28 pm

Taka iskam da pitam slednite ne6ta :
1.Koga 6te pristignat novite Drag DH i kolko pari 6te struvat i s kakuv montaj 6te sa ?
2.Koga 6te pristignat novite Ram DH i kolko pari 6te struvat i s kakuv montaj 6te sa ?
3.Kolko struva Shivera 4e da vidq i kolko 6te struva Draga bez nego ?
:fire: Тука на Бахамите е идеално за FR ;) .
Само Bender , Gracia , Root i Klassen . :P
simo
 
Мнения: 199
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 8:07 pm
Местоположение: Bahamas

Мнениеот C_Mo » Нед Фев 29, 2004 11:31 pm

[quote="Metal_Psycho"]

Abe niama zna4enie kolko reglaza ima be,daje kolkoto pove4e ima tolkoz pove4e se su4e-FACT.[/quote]

Колко настройки има не оказва вличние на усукването на задницата. Усукването е повече при много-ставни окачвания.
[quote]+ tova za kakva progresivnos mi govori6?Samo kato sedna i sguvam 50% ot i bez tova malkoto 18-20 santimetra hod(imam daje izvestni samnenia dali ne e 17 ili 18,stava duma kogato e s DNM-a),a kato i se lu6na na miasto i daje se udria v kraia na hoda,ako i tva e progresivnos,da mi cufnat nalumite dano!!![/quote]

Това значи, че е била мека пружината за твойте килограми. Сигурен съм, че със същата рамка сгъването при мен ще е под 30%... ще цъфнат ;)
[quote]
Edinstveno ako i se sloji po-dulug shock,primerno Manitou rogava ve4e moje da si govorim za progresivnosta!!!A za zaklu4vaneto pri pedalirane prosto moje6 da zabravi6 pi4,takova ne6to pri tazi ramka niama,ima go SAMO ako sloji6 Manitou,no dori i togava e malko,za6toto geometriata na ramkata ne e zamislena da ima anti-bobbing,stiga samo gluposti si prikazval!!!
[/quote]

Ясно е, че като сложиш по-хубав шок рамката ще работи по-добре. Но това не значи, че иначе не става. Като казвам "pedal lockout" нямам предвид заключването, което се цели при XC колела - но за DH си е достатъчно.
[quote]A za lepenkite ne e stavalo i duma,stava duma za proizvoditelite.RAm kade e i kade e primerno Spezialized,Giant,RM i tn!!!
Pomisli si ot glednata to4ka na nas,klientite-kara4ite,koe bihme izbrali ako mojehme da izbirame?Otgovori mi ako moje6!
Za6toto sum po4ti 100% siguren 4e ako gi mia6e "markovite" ramki tuk v BG,bikerite 6tiaha da predpo4etat da si spestiat o6te malko taka 4e da ne im se nalaga dogodina pak da si kupuvat nova ramka poneje starata se propukala,pokrivila ili tam kakvo li o6te ne!!!
[/quote]

При една и съща цена и еднакви характеристики съм сигурен, че изборът ще е някоя от световните марки. А когато получаваш същите характеристики на по-ниска цена?
Относно марковите рамки... ако имаш желание да си купиш, дори и да няма тук, ще си купиш.

Не знам какъв конкретно опит си имал с рамката, за която спорим, че си толкова негативно настроен. Що не споделиш?
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот C_Mo » Нед Фев 29, 2004 11:34 pm

@Metal_Psycho
@FRM

Ако ви се спори още ще спорим като се видим. Мързи ме да пиша повече.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Нед Фев 29, 2004 11:37 pm

[quote="Metal_Psycho"]

Abe niama zna4enie kolko reglaza ima be,daje kolkoto pove4e ima tolkoz pove4e se su4e-FACT.+ tova za kakva progresivnos mi govori6?Samo kato sedna i sguvam 50% ot i bez tova malkoto 18-20 santimetra hod(imam daje izvestni samnenia dali ne e 17 ili 18,stava duma kogato e s DNM-a),a kato i se lu6na na miasto i daje se udria v kraia na hoda,ako i tva e progresivnos,da mi cufnat nalumite dano!!!
Edinstveno ako i se sloji po-dulug shock,primerno Manitou rogava ve4e moje da si govorim za progresivnosta!!!
[/quote]

Хмм, да не би да ти е мека пружината? Не е никак нормално рамката ти да се сгъва толкова много само от това че си се качил на байка... може би затова и не можеш възможност да усетиш прогресивността? А пружината на амортисьора Manitou за който говориш със същата твърдост като другата ли е? За хода не знам, според мен 200мм не са никак малко. От друга страна пък ако отзад си с 250мм а отпред само 200 няма ли да се наруши управлението и устойчивостта като цяло?

[quote]
Za6toto sum po4ti 100% siguren 4e ako gi mia6e "markovite" ramki tuk v BG,bikerite 6tiaha da predpo4etat da si spestiat o6te malko taka 4e da ne im se nalaga dogodina pak da si kupuvat nova ramka poneje starata se propukala,pokrivila ili tam kakvo li o6te ne!!!
[/quote]

Ми те БАС нали внасят Giant? Bike Center пък имат Scott, виж ако искаш Specialized или RM вече наистина ще ти е по-трудно. Освен това марката не е гаранция за издържливост, Cannondale са доста добър пример за това.
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот FRM » Нед Фев 29, 2004 11:38 pm

To pak stana ve4nija religiozen spor BAS vs. Velomanija. Az ne zastawam na NI4IJA STRANA! Da si kupuvat horata kakvoto iskat, da si misljat i t.n. Na mene ne mi puka. To stava kato onija put s vilkata - koi bil agent na velomanija, koi bil basadjija, koi bil 6iva4a ... mnogo tupo! Spored men S..o(xtr)o6te v na4aloto si se setil koe FRM a ako ne mnogo e prosto - Marto s Giant DH TEAM i s Monster T. I e mnogo tupo da se karame za gluposti.
MartoFR
FRM
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 21, 2004 9:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта