Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот BkPoWeR » Пон Сеп 19, 2011 3:47 pm

Значи аз се колебая кое от 3-те посочени в темата неща да искам от нашите за коледа :D Попринцип баща ми му казах за drag-a и цената му и той вика аз по-добре лаптоп да ти взема :D Таа чудя се кой от двата байка е по-добър щотот лаптоп ще има другата коледа. Аз в момента карам един Cross Speedster съвсем обикновенно колелце, но аз търся нещо по-екстремно като каране в планините dirt jump-ове downhill и така нататък. Нека сега да видим мнението на професионалистите :D
П.П. Ако реша да взимам ново колело може да се договорим за Speedster-а
BkPoWeR
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2011 7:09 pm

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот BkPoWeR » Пон Сеп 19, 2011 3:53 pm

И другото един фр. ми предлага рамка cross t-rex за 50 кинта със чашки и заден амортисьор и предна вилка която е към t-rex-а за 60 лв още. Вилката е рязана малко но той ми каза че може и да се оправи със spacer-и.
BkPoWeR
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2011 7:09 pm

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот Antares » Пон Сеп 19, 2011 4:09 pm

Професионалистите биха се затруднили. Диагнозата ти е тежка.

Купи си самоучител по български език. Не съм ти фр (опазил господ), но темата ти е потресаващо абсурдна.

Ако трябва да се опитам да съм от помощ - лаптопа, за мен лично се осмисля, ако ти трябва по работа и пътуваш често. Доколкото разбирам от контекста, най-близкото нещо до работа за теб е крънкането на пари от родителите ти, а най-честите пътувания - до баба и дядо. Освен за да си гъзар пред фр-овете ти, едва ли лаптопа ще ти върши работа, която да не върши съпоставима, като хардуерни ресурси десктоп машина (която по принцип би излезнала на горките ти родители доста по-евтино). А за колелото... вземи си самоучител по български.

За домашна ти давам да разбереш кой е правилния раздел за тази тема.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот BkPoWeR » Пон Сеп 19, 2011 5:53 pm

Дай по същество Spotster-a или Drag C1 PRO? А раздела трябва да е Начален клас велосипеди и компоненти! :rofl:
BkPoWeR
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2011 7:09 pm

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот pepo930 » Пон Сеп 19, 2011 6:16 pm

Аз имам Drag C1 TE и съм много доволен. Ползвам го за DJ и DH.
Само гумите му смених.

Най-добре си вземи C1-цата.
Аватар
pepo930
 
Мнения: 50
Рейтинг: 1217
Регистриран на: Нед Юни 19, 2011 8:02 pm

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот BkPoWeR » Пон Сеп 19, 2011 8:50 pm

Да, но моита ще е c1 pro, не c1 TE. Има разлика :)
BkPoWeR
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2011 7:09 pm

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот rees » Вто Сеп 20, 2011 6:35 am

Има разлика в окомплектовката. Както ти каза @пепо930 , трябва да смениш гумите, защото фабрично са за дърт джъмп. Аз ти препоръчвам С1 макар, че е кофти задето задния ти дерайльор е ацера а предния и командите алтус, но споко. За тебе разлика няма да има. Също така няма дискови спирачки, но можеш да сложиш в последствие. И все пак си вземи лаптоп, защото няма да се хвърляш да ъпгтрейдваш, ако не те влече колоездата с това колело дори ще те откаже за винаги, ако не го караш по предназначение.
Изображение
ХХХХХХХ написа:здравеите колеги искам да питам вилката зaшто ми оделя 3 съмтима хот на доле тяе на мало и бъздъx ие помпа до краи
Аватар
rees
 
Мнения: 195
Рейтинг: 1305
Регистриран на: Пет Май 27, 2011 7:01 am
Местоположение: София

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот BkPoWeR » Вто Сеп 20, 2011 2:55 pm

А попринцип аз имам и един крос спиийдстър мога да взема някой неща от него или да си зема хубава вилка и рамка на драг-а а останалото от стария байк?
BkPoWeR
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2011 7:09 pm

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот rees » Вто Сеп 20, 2011 8:38 pm

Еми попринцип в твоя крос няма нищо хубаво, освен ако не си слагал различни от заводските части. Според мен избирай -> лаптоп Vs. байк.
Изображение
ХХХХХХХ написа:здравеите колеги искам да питам вилката зaшто ми оделя 3 съмтима хот на доле тяе на мало и бъздъx ие помпа до краи
Аватар
rees
 
Мнения: 195
Рейтинг: 1305
Регистриран на: Пет Май 27, 2011 7:01 am
Местоположение: София

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот Niksancho96 » Съб Сеп 24, 2011 7:37 pm

В тази тема не виждам нищо друго от поредният спор между това да бъдеш гъзар и мързел едновременно или да имаш нещо което ще си го ползваш дълго и плюс това ти е полезно за здравето. Защо ти е лаптоп? За да играеш игри, като излезеш някъде да го мъкнеш със теб само и само да се ровиш в нета? Е това е простутия. Но това ти сам трябва да си го решиш. Може да избираш да бъдеш от групата хора които по цял ден киснат над компютрите или от тези с ативен живот. От личен опит бих ти казал, че преди да си взема колело, нямах живот. Преди по цял ден играех и нямах нито един приятел който да играе толкоз много като мен. После си купих колело и мога да ти кажа че се запознах със много интересни и умни хора. И открих че имало и друг свят, не само свят на технологиите и игрите. Но това си е до теб, ти си решаваш! :peace:
Ozzie написа:Няма да ти слагам иконка с бири, 'щото предполагам нямаш 18 години, за да имаш право да консумираш алкохол, но пък нямаме иконка с бутилка лимонада или боза, така че... :thumb:
Аватар
Niksancho96
 
Мнения: 369
Рейтинг: 1193
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 9:29 pm
Местоположение: Враца

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот radokssamas » Съб Окт 08, 2011 11:29 am

е,явно си имаш компютър защо ти е лаптоп? а че имаш истинско колело, не мисля :dontknow:
Аватар
radokssamas
 
Мнения: 98
Рейтинг: 1196
Регистриран на: Вто Ное 30, 2010 3:32 pm

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот fastara98 » Съб Окт 08, 2011 1:35 pm

Колело пред лаптоп-никога. Само ако си запален хакер по манияшки игри. Щом ти трябва колело за DJ и DH ти трябва това: http://screambikes.eu/bg/velosipedi-pla ... -2011.html + 2 х http://screambikes.eu/bg/spirachki/5733 ... -2011.html и си на 6.
I have only one life and this life I want to experience it as biker...
Аватар
fastara98
 
Мнения: 33
Рейтинг: 1080
Регистриран на: Нед Апр 10, 2011 7:16 pm

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот Teodor40 » Пон Окт 10, 2011 11:01 pm

Още един глас за C1. Цял сезон карам първата такава рамка и съм доста, доста доволен! Има мегдан за стабилно надграждане и освен всичко останало, изглежда доста добре ;) Издържа на нечовешки тормоз за рамка от този клас!
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Re: Drag C1 Pro,Cross Spotster 2db или лаптоп?

Мнениеот PowerSlide » Вто Окт 11, 2011 7:41 pm

:offtopic: Лаптопите следват пътя на компактдисковете, мрат :D
:idea: Първо вземи колело, след година вземи таблет (като станат истински компютЪри, с уин 8 - не като сега, големи телефони с андроид :puke2: )
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron