MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот kvelikov » Пон Ное 15, 2010 12:08 pm

Изображение

Преди да обясня идеята на начинанието:
- с You Know Who :D е уточнено защо темата е отделна, а не в М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.
- с Reactor е уточнен формата :agree:
- с Данъчни, Финансово министерство и EU-парламент е уточнен НЕКОМЕРСИАЛНИЯ напън на дезОрганизаторите :angel2:

Уважаеми съБитияни!
Неразумно е след като имаме потенциал да събираме толкова много хора около формата М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р., да не използваме този факт.
Ще опитаме да налеем по нещо полезно на всекиго (вкл. и на себе си) в главата.
За тази цел решихме да каним известни и опитни байкъри, които да споделят с вас своя опит и знания - практически и теоретични.
Ще използваме натрупания досега материал (статиите на Л. Ботушаров, семинарите на "Нашата група", мненията на писалите във Форума и т.н.) - с разрешението на Авторите, разбира се.
Ще публикуваме и нова информация, както и ще разчитаме на вашия личен опит.
Практическите занимания ще провеждаме в рамките на всеки следващ М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р., като за целта ще каним хора с опит, които най-малкото ще ви покажат кое как не се прави... :fight: .

За всички ни е полезно да се учим "как се кара колело" и забавлявайки се в off-road условия, да не вредим на себе си и околните (както и на самите off-road условия ;) )

За предстоящия зимен М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. ще е полезно да "освежим" темите:
- Как се кара в зимни условия
- Каква подготовка е необходима за каране в зимни условия
- Как се оцелява в зимни условия
За участниците в категория "Смели" (FR), както и за всички съБитияни, разбира се, ще има демонстрации как се кара технично по сняг.

Успехи в подготовката и не забравяйте, че велосипед се кара ЦЕЛОГОДИШНО!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот THEZOGGO » Пон Ное 15, 2010 1:13 pm

Браво! :bowdown:
Подкрепям на 100 % :agree:
Също така, велосипед наистина се кара целогодишно. :^: :agree:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот тучо чучо » Пон Ное 15, 2010 2:41 pm

Това се превръща в някакъв кошмар - на всеки два-три дни се пръква нова тема с тази абревиатура.
Спрете с този спам, моля! И не ми обяснявайте, че "делото" ви е много важно.
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот kvelikov » Пон Ное 15, 2010 2:50 pm

Определение за кошмар (според тучо чучо):

- много хора спортуват, забавляват се и се чувстват добре
- популяризиране на МТБ-спорта
- достъпно и целогодишно участие в МТБ-инициативи
- обучение и трупане на опит за безопасно колоездене
- място за изява на настоящи и бъдещи таланти
- и т.н. и т.н.

Ако всички тези "кошмарни" особености плашат уважаемия ни съфорумник, моля да бъда извинен.
Алтернативата е много лесна - просто не отваряй темите с "кошмарната" абревиатура... :dontknow:
:beer:

П.П.
И понеже виждам, че дойде момента, в който една характерна наша национална черта най-накрая не издържа и започна да показва лицето си,
искам да помоля всички, които харесват и подкрепят формата М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р., да не се плъзгат по кривата на конфронтацията и безсмислените спорове :praying: .
Моля, пишете тук САМО по същество и оставете самобичуващите се с "кошмарното" ни занятие колеги да се наслаждават на болката си.
Няма как да се харесаме на всички, а няма и смисъл... :dontknow:
Предварително благодаря! :bowdown:

Мир и любов! :peace:
Последна промяна kvelikov на Пон Ное 15, 2010 3:18 pm, променена общо 2 пъти
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот kibikoff » Пон Ное 15, 2010 2:57 pm

Локумени ФаФли С.К.А. кога ще има?

или някакво друго продуктово позициониране?


напълно подкрепям многоуважаемият господин Тучо Чучев
не карам МТБ за сувенир и не покорявам върхове!
kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот тучо чучо » Пон Ное 15, 2010 3:11 pm

kvelikov написа:Определение за кошмар (според тучо чучо):

- много хора спортуват, забавляват се и се чувстват добре
- популяризиране на МТБ-спорта
- достъпно и целогодишно участие в МТБ-инициативи
- обучение и трупане на опит за безопасно колоездене
- място за изява на настоящи и бъдещи таланти
- и т.н. и т.н.

Ако всички тези "кошмарни" особености плашат уважаемия ни съфорумник, моля да бъда извинен.
Алтернативата е много лесна - просто не отваряй темите с "кошмарната" абревиатура... :dontknow:
:beer:

Помолих да не ми обяснявате важността на "делото" си! :(!:
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Pr3d4t0R » Пон Ное 15, 2010 3:21 pm

:offtopic:
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот PtD » Пон Ное 15, 2010 3:37 pm

+1 към kibikoff и тучо чучо. (Които със сигурност са допринесли повече за планинското колоездене от група С.К.А.)

П.П. В случая не говоря от модераторска позиция.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Daniel Panev » Пон Ное 15, 2010 3:50 pm

Е аре ся - 3/30 теми на първа страница са за/на С.К.А.
Не е чак толкова много...
P.S. Ма иначе верно са много хиперактивни напоследък... Дали не цицат от някой еврофонд нещо :nuts:
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот 4getcredo » Пон Ное 15, 2010 4:02 pm

PtD, тук не става дума за това кой колко е допринесъл за колоезденето и прочие. Става дума за едно чувство за мяра при вдигането на форумен шум...

И друг път е имало поводи да изкажа своето лично неудобство към начина, по който kvelikov пропагандира хрумките и намеренията си. Няма как да имам нещо против самия него (защото не сме общували), към С.К.А групата, както и към хората, които симпатизират, но прекалено натрапчивото набиване на някои "идеи" не им прави добра услуга. Убеден съм в това категорично и то се потвърждава от раздразнението на тучо чучо и kibikoff.

kvelikov, навярно правиш всичко от безкористни намерения и добронамерен стремеж към повече популярност на иницитивите ви, но с тая устойчива плакатност можеш да съкратиш значително привлекателността на красивите си идеи. :magnify:
Последна промяна 4getcredo на Пон Ное 15, 2010 4:11 pm, променена общо 1 път
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот PtD » Пон Ное 15, 2010 4:10 pm

4getcredo написа:PtD, тук не става дума за това кой колко е допринесъл за колоезденето и прочие.


Споменах го само за да подчертая, че едно отношение "да, ама ние вършим полезна работа, пък вие - не", би било неуместно от страна на група С.К.А.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот 4getcredo » Пон Ное 15, 2010 4:13 pm

:agree:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот ivan_radev1 » Пон Ное 15, 2010 4:15 pm

Daniel Panev написа:P.S. Ма иначе верно са много хиперактивни напоследък... Дали не цицат от някой еврофонд нещо :nuts:


Близо си, но не позна. Всичко е заради президентските избори догодина. Мърдагаскарите всъщност са част от предизборната кампания за избирането на Великов за президент. Училището цели да набере нова членска маса за СКА (което всъщност си е партия). Като вземем властта, ще се разправим с всички критикари. :rofl:


Отдавна се опитвам да си обясня, защо ако някой в Бг е по-активен от останалите, веднага си навлича омразата на доста хора.

Не виждам никакъв смисъл да се конфронтираме. Ако имате конструктивни критики, можете да ги споделите със спокоен тон (както прави 4getcredo :agree: ). Нали целта всъщност е развитието на планинското колоездене, а не да се мерим кой е по-велик и е допринесъл повече за МТБ идеята? :beer:
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Pr3d4t0R » Пон Ное 15, 2010 4:23 pm

Горните постове ми приличат не следното:
"Абе вие там малчовци - много шум вдигате, по-тихо, МОЛЯ", казано остро от някои допринесли батковци и смекчено учтиво от другаря Щуров.

Какво точно ви пречи - споделете точно и ясно, а не с намеквания?

Нека има различни гледни точки - току виж излязло нещо конструктивно.
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот vatakov » Пон Ное 15, 2010 5:48 pm

Pr3d4t0R Напълно съм съгласен с твоето мнение :agree:

:beer:
Продавам: Рамка за dual slalom/4X; Педали Azonic Accelerator
Аватар
vatakov
 
Мнения: 209
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 3:43 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот 4getcredo » Пон Ное 15, 2010 5:57 pm

Pr3d4t0R написа:Какво точно ви пречи - споделете точно и ясно, а не с намеквания?


Да предположим (навярно основателно), че неопетненото и дългосрочно желание на kvelikov е да предизвика небивал ентусиазъм и всенародна любов към MTB движението. Как обаче поредната етикетна пропаганда на МЪРДАГАСКАР, гръмкото обявяване (ей така, по принцип) на идеята за образователни курсове и евентуално стеклите се безчетни велосипедни маси (това е признатата цел и идеология) биха допринесли за по-успешното протичане на едно обучение? Как си представяте нашия любим Админ (например) изправен пред безчетните МТБ активисти, грабнал микрофон и с красноречива жестикулация да обяснява основите на научния маунтинбайкаризъм, последван от нестихващи аплаузи и скандирания на името му... искам да го видя това!! :roll2:

По същество! Убеден съм, че хората, които имат вече известен опит с провеждането на подобен тип обучения, ще се съгласят, че многото участници няма как да осмислят една такава школа. Обясненията и последващите упражнения на "учениците" биха имали полза, биха били адекватни само при една доста по-активна и близка комуникация с "учителя". Това няма как да стане с масовки... ерго, стремежът към масовост е безмислен за една такава инициатива...

Всички тия причинно-следствени връзки ги излагам, за да си помогна да разбера завладялото ме усещане, че идеята не е обмислена, не е изпробвана, а се плъзга по плоскостта "колкото повече, толкова повече покрай етикета"... подобен тип разсъждения ме осъмняват и съответно корумпират "добронамереността" на идеята, правят я плоска, просто шумна и ненавременна.

Добре ли обяснявам? Подозирам, че чистото раздразнение на горните авторитети е придизвикано от сходни усещания.

Не ни стига социалния маркетинг и популизма, дето консумираме по другите медии, ама сега и тук... :wavey:

При едно по-премерено публично поведение лично в моите очи нещата ще са ми по-симпатични. Никой не е длъжен да се съобразява с мен или други като мен, но пък и никой не може да ме кара да се съглася с нещо, защото е преди всичко популярно.
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Pr3d4t0R » Пон Ное 15, 2010 7:33 pm

4getcredo

Благодаря, точно обхвана ситуацията и опaсeнията ти са резонни. Определено има какво да се помисли в тази насока.
Последна промяна Pr3d4t0R на Пон Ное 15, 2010 7:49 pm, променена общо 1 път
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот kvelikov » Пон Ное 15, 2010 7:41 pm

Отново призовавам всички привърженици на съБитието да не се подлъгват от "авторитетите" и да бъдат мъдри и креативни.

Не си разменяйте минуси, не се занимавайте с глупости!!!
Форумните войни водят единствено до хемороиди и нисъk IQ...

Темата е "MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р." и всеки извън нея олеква яко ... :D

Имам добри новини:
- вече четирима сериозни карачи се съгласиха да помагат на инициативата! :bowdown: Умишлено ще ви спестя имената им, за да ги предпазя от "любовта" на "авторитетите"...
- още един голям М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Т.Е.Л. се включва във формата, което означава, че на зимното съБитие подаръците ще са много! Спестявам името му по негово желание, а и заради горната причина.
- все повече хора от Форума ми пишат и се интересуват с какво могат да са полезни и ни поздравяват за това, което правим.

Всичко това означава, че сме на прав път.
Мога да ви уверя, че никой в С.К.А. и ПРИЯТЕЛИ не се изживява като Месия, Спасител, Активист или МТБ-гуру!
Забавляваме се и бихме искали все повече хора да го правят.
:beer:

П.П.
И отново да помоля - никой не ви задължава да четете темите с абревиатурата М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.... :dontknow:
Има далеч по-интересни и полезни теми като "Да е*а любовта", "Кой какво яде в момента", "Простотий", "Тема за Чък Норис"...
Успехи!
Последна промяна kvelikov на Пон Ное 15, 2010 8:10 pm, променена общо 4 пъти
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Harka » Пон Ное 15, 2010 7:52 pm

Естествено, деликатно пропускаме покрай ушите си казаното от 4getcredo, нали? И няма как да е иначе. Кой е той, че да противоречи на Вожда?
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Pr3d4t0R » Пон Ное 15, 2010 7:57 pm

Мили, Harka, ще бъде подробно обсъдено. Неговото мнение ми подсказа няколко идеи : - )
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Harka » Пон Ное 15, 2010 7:59 pm

@Pr3d4t0R:

Спестявай си за в бъдеще подобни епитети, ако обичаш.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот PtD » Пон Ное 15, 2010 8:56 pm

kvelikov написа:П.П.
И отново да помоля - никой не ви задължава да четете темите с абревиатурата М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.... :dontknow:


Дали? А sticky статута?
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот sos » Пон Ное 15, 2010 9:01 pm

Тучу, Нарка, каня ви най– учтиво тази сряда в 1516 за моя сметка, разбира се :D Да пием бира и повеселим заедно :D Пък току виж се харесаме :beer:
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Harka » Пон Ное 15, 2010 9:42 pm

Ама само нас двамата ли ни каниш?
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Reactor » Пон Ное 15, 2010 9:52 pm

Наистина с Краси обсъдихме тази негова идея и бих казал,че идеята е добра,но от практична гледна точка,не съм Оптимист,че би се получило.
Наистина никак не е практично да се преподава подобна материя пред голяма аудитория.
Няма как да се обърне внимание на всеки поотделно.Нещо важно,което г-н Ботушаров правеше на изминалите "Мероприятия с Практически съвети" и крайния резултат от тези обучения бе наистина положителен за почти всеки,който присъства.
Сезона,като се замисли човек,разбира,че не е подходящия,защото при -10 ,-12 градуса в Планината да се седи и да се преподава или да се слуша не е много полезно за целта "Обучение".
Досегашния ми опит в подобни Мероприятия показа,че най сполучливите обучения с най добър резултат са в по тесен кръг от хора и в рамките на един цял ден.Нещо,което през Зимата трудно би се получило.
Не напразно всъщност в една друга тема писах "Последното за сезона Мероприятие с Практически съвети"....
Все пак за всичко си има времето и мястото!
Нека това не прозвучи като противопоставяне или като Критика.Просто съвет :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот sailman » Пон Ное 15, 2010 10:21 pm

sos написа:Тучу, Нарка, каня ви най– учтиво тази сряда в 1516 за моя сметка, разбира се :D Да пием бира и повеселим заедно :D Пък току виж се харесаме :beer:

Пиенето на бира заедно, едва ли има нещо общо с принципната позиция заявена от някои от гореписалите господа...Още по-малко става дума тука за харесване. Без да имам намерение да ограничавам някому свободата на изказа, принуден съм да се солидаризирам с позицията заета от тучо-чучо, kibikoff, Harka, 4getcredo и т.н.
Момчета!(и момичета) Никой не иска да ви пречи да си карате заедно, да показвате един на друг туй-онуй, да се чувствате добре...НО, спрете се с тоя повсеместен спам, неуместна реклама и хвалипръцковщини. Като преяждане със сладко е това, направо! Пиша туй с най-добри чувства :peace:
Личното ми мнение е, че всеки, дето нещо има душевен подтик да се прави на МТБ гуру, най-добре ще постъпи, като без излишен шум кара достойно, пише достойно и "държи печено" в собственото си обкръжение. Иначе се създава твърда изкривена представа за планинското колоездене...Вместо "планинско", напоследък оставам с впечатление, че се е превърнало в "писмено" колоездене.
@Reaktor - Ние всички тук само съветваме, не се противопоставяме... :eyebrow: :popcorn:
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот Daniel Panev » Пон Ное 15, 2010 10:34 pm

:offtopic:
Добре де - що не помолим Любо да направи един подфорум "С.К.А." тука - така хем вълкът ще да бъде сит, хем агнето - цяло?
Хем ще има само едно "С.К.А" на първа страница в тоя форум, хем М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.И.Т.Е. ще могат да си пишат на воля, да си отварят теми, да си отговарят в тях и прочие...
P.S. Даже си мисля, в духа на новото време, да направя една Facebook група за целта :D
P.P.S. Дали и мен ше поканят на бира в сряда за тази ми поредна (гениална) хрумка :beer:
P.P.P.S. @ PtD - е аз от къде да знам? Туй им е лошото на скритите форуми. Пък и се пошегувах де... Почти :beer:
Последна промяна Daniel Panev на Пон Ное 15, 2010 10:48 pm, променена общо 1 път
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот PtD » Пон Ное 15, 2010 10:38 pm

@Даниел, ами такъв форум вече има. Просто не се вижда от всички потребители.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот kvelikov » Пон Ное 15, 2010 10:44 pm

Reactor написа:Наистина с Краси обсъдихме тази негова идея и бих казал,че идеята е добра,но от практична гледна точка,не съм Оптимист,че би се получило...


Разбира се, че няма да има ситуация от типа Лектор обяснява на 100 души при -10 градуса как се спуска и скача... :D

Идеята е да има първо теоретична подготовка (за щастие налична и тук, и в семинарите на "нашата група", и насвякъде в Net-a), която след това да бъде визуализирана "на полето".
За желаещите да се обучават ще бъде приготвен специален участък, на който първо ще им бъде показано, а после ще имат възможността да тренират.
На въпросното МТБ-училище те ще трябва да идват теоретично подготвени (идеята е на Admin и е страхотна :agree: ).
Евентуалните въпроси и уточнявания ще стават по време на демонстрацията и последващите я тренировки.

Темата я пуснах като нова, за да може тук да се фокусираме върху теоретичната част, споделения опит на съфорумниците и информацията за всяка предстояща демонстрация.
Коментарите и дискусията са задължителни - Форум е, все пак... :D , а и така може да се подобри идеята.
Отново благодаря на Любомир Ботушаров, Reactor и "Нашата група" както и на всички бъдещи лектори и съфорумници, които ще допринесат за ограмотяването ни като МТБ-карачи

П.П.
Искрено съжалявам за така развилата се ситуация с "доброжелателите" и нападките срещу съБитието.
Вярвам, че бързо ще "преболедуваме" този обрив и ще ни остане доживотен имунитет.

Лека вечер!
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: MTB-училище М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.

Мнениеот sos » Пон Ное 15, 2010 10:55 pm

Harka написа:Ама само нас двамата ли ни каниш?

Елате всички само не знам дали ще ви издържа финансово :D Пък може и курс да си спретнем :rofl:
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта