Някой замеси ли си сам козунак за празника?

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Някой замеси ли си сам козунак за празника?

Мнениеот denyo » Вто Апр 17, 2018 1:27 pm

Понеже по магазините отдавна не се намира истински козунак, а аз пък много го обичам, бях принуден сам да се начуа да си го правя. Хич не беше лесно, но мисля успях. За да не се лутат и други като мен, даже му купих собствен адрес. До кога ще го поддържам не знам, но за сега работи. Много ще се радвам, ако някой опита по моя начин и сподели как се е получил: kozunak.top
denyo
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 11:50 pm

Re: Някой замеси ли си сам козунак за празника?

Мнениеот Lucky Loser » Вто Апр 17, 2018 3:27 pm

Само един въпрос - "Рецептата е плод на около 5 години експерименти и изпечени около 150 килограма козунаци." - вярно ли е това :D
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Някой замеси ли си сам козунак за празника?

Мнениеот mincho » Вто Май 01, 2018 9:06 pm

Аз съм майстор на козунаците.
mincho
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Нед Окт 08, 2017 8:35 pm

Re: Някой замеси ли си сам козунак за празника?

Мнениеот zoomaniak » Вто Май 01, 2018 9:10 pm

Не ям такива неща...
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Някой замеси ли си сам козунак за празника?

Мнениеот denyo » Вто Юли 23, 2019 4:17 pm

Lucky Loser написа:Само един въпрос - "Рецептата е плод на около 5 години експерименти и изпечени около 150 килограма козунаци." - вярно ли е това :D

Приблизително вярно. Времето особено е точно, защото започнах когато си купих хлебопекарната, отделно по разни форуми разпитвах кое как става. Та от там видях колко време е минало. За количеството съдих по стъклените ампули от аромат които събирах в началото... може би трябваше да се сетя да ги снимам.

mincho написа:Аз съм майстор на козунаците.

Заповядай във Фейсбук групата "Козунак - рецепти за конци" ако искаш да споделиш опит.
denyo
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 11:50 pm

Re: Някой замеси ли си сам козунак за празника?

Мнениеот Juraf40 » Вто Май 11, 2021 4:52 am

denyo написа:Понеже по магазините отдавна не се намира истински козунак, а аз пък много го обичам, бях принуден сам да се начуа да си го правя. Хич не беше лесно, но мисля успях. За да не се лутат и други като мен, даже му купих собствен адрес carton déménagement. До кога ще го поддържам не знам, но за сега работи. Много ще се радвам, ако някой опита по моя начин и сподели как се е получил: kozunak.top

Но винаги е страхотно изживяване да опиташ нещо ново, което знаеш.
Juraf40
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 03, 2021 6:29 pm


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта