Четвъртък, 8 февруари - Благоевград или Полена

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Четвъртък, 8 февруари - Благоевград или Полена

Мнениеот Admin » Вто Фев 06, 2018 9:06 pm

Нещо прогнозата хич не е каквато трябваше и вече втори ден се измъчвам с работа на компютъра при перфектно време навън. Така че в четвъртък мисля денят да е за каране, а мястото ще е или Благоевград, или Полена/Крупник/Симитли.
В колата мога да кача (освен мен) още двама души, навит съм и с друга кола.
Карането ще е нещо като 30-40 км с около 1000-1200 м изкачване - стандартно еднодневно, като пътеките няма да са най-лесните, но няма да са и най-трудните - Т3 и Т4. С твърдак съм, така че като цяло ще се придържам към ХС стила. :D
Предвиждам тръгване около 8:00 - 8:30, прибирането зависи от това кога ще приключим карането, но ориентировъчно докъм 19 ч се надявам да сме в София.
Желаещите да пишат тук или да ми звъннат на тел. 0887 321695, Любо.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Четвъртък, 8 февруари - Благоевград или Полена

Мнениеот BikeMe » Сря Фев 07, 2018 9:41 am

Еййййй, в Симитли как ми се карааааа :)
BikeMe
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Вто Ное 03, 2015 10:49 am

Re: Четвъртък, 8 февруари - Благоевград или Полена

Мнениеот BikeMe » Сря Фев 07, 2018 9:44 am

BikeMe написа:Еййййй, в Симитли как ми се карааааа :)


Шегувам се де, много ми се кара някъде, но няма да мога този четвъртък.
BikeMe
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Вто Ное 03, 2015 10:49 am

Re: Четвъртък, 8 февруари - Благоевград или Полена

Мнениеот Admin » Сря Фев 07, 2018 4:09 pm

Жалко, следващия път.
Иначе за протокола - моята кола е пълна. Ако някой друг реши да идва, да звънне, за да се разберем за срещата извън София. Засега като че ли ми се кара повече над Полена, т.е. срещата по-вероятно ще е там.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта