Локорско - Войнеговци / 9 ноември

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Локорско - Войнеговци / 9 ноември

Мнениеот Admin » Сря Ное 08, 2017 2:39 pm

Както се зарекох наскоро, крайно време е да видя и пробвам пътеката от това видео:
http://www.mtb-bg.com/index.php/trails/ ... oinegovtsi
И мисля да го направя утре, като тръгна от Локорско, карам по пътя до Войнеговци, кача се към пътеката и се спусна по нея. Доколкото виждам на GPS следата от Краси Великов, има два варианта за качване - дълъг (него съм го правил) и къс. Ще си изберем утре според желанията на участниците.
Срещата ще е на площада в Локорско в 13:00 ч. Нарочно я правя там, за да може при нужда да се съберат повече коли, във Войнеговци центърът е доста по-тесен. Пък и карането от Локорско към Войнеговци е приятна загрявка по равен път.
Кръгчето, което ще направим (дори и дългият вариант) е късо, така че до 15-16 ч ще приключим. Трудността на пътеката засега изглежда сравнително ниска. Ако остане време и желание, може дори да завъртим и късата пътека над Локорско, че не съм я карал отдавна.
Който ще идва, да пише тук, за да зная колко човека чакаме. Аз мога да взема само един човек в колата - за предпочитане някой, който си няма транспорт.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Локорско - Войнеговци / 9 ноември

Мнениеот subritual » Сря Ное 08, 2017 3:18 pm

Ако ще правите късото, принципно има приятно изкачване за началото на пътеката директно от Локорско покрай войнишкия паметник
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Локорско - Войнеговци / 9 ноември

Мнениеот Admin » Сря Ное 08, 2017 6:33 pm

Сещам се, спускал съм се оттам. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Локорско - Войнеговци / 9 ноември

Мнениеот drao » Чет Ное 09, 2017 9:42 am

Мисля и аз да се включа :beer:
drao
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Апр 25, 2014 9:51 am

Re: Локорско - Войнеговци / 9 ноември

Мнениеот ЧичоНики » Чет Ное 09, 2017 8:56 pm

карахте ли? как беше? беше ли кално?
ЧичоНики
 


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 госта