Трактори?

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Трактори?

Мнениеот hristonikolov » Нед Окт 22, 2017 10:11 pm

Здравейте, има ли тук хора, които разбират от трактори поне малко? Искам да взема за баща ми понеже той се занимава със земеделие. Няма кой знае колко земя, но вече поостаря и има нужда. Та въпроса ми е дали имате някакви наблюдения върху марките Кубота и Караро? Препоръчаха ми тях, но искам и второ и трето мнение, за да съм по-сигурен. До 40 конски сили съм решил да е, но не съм харесал все още модел. Първо искам да се ориентирам към марките. На всякакви съвети ще съм благодарен.
hristonikolov
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1196
Регистриран на: Нед Окт 08, 2017 9:02 pm

Re: Трактори?

Мнениеот evilzet » Пон Окт 23, 2017 9:29 am

:rofl: :rofl: Няма ли трактор форум ;)
Тук най-много някой спускач да се изкаже.
evilzet
 
Мнения: 1479
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 2:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Трактори?

Мнениеот Бат'Весо » Пон Окт 23, 2017 6:35 pm

Копега не се набутвай с тези китайско - японски -инжикитайски верани , ами си купи един Болгар и почвай да бориш земата :clap:
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: Трактори?

Мнениеот hristonikolov » Вто Окт 24, 2017 3:39 pm

Често влизам да чета тук, затова реших да се допитам и до вас. Писал съм и в трактор форуми, но както казах искам няколко мнения. Колкото до Болгар и Беларус не искам и да чуя :D. За Кубота и Караро чувам доста позитиви, затова и за тях питам.
hristonikolov
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1196
Регистриран на: Нед Окт 08, 2017 9:02 pm

Re: Трактори?

Мнениеот cvqtko » Вто Окт 24, 2017 7:48 pm

Най-добрият ми приятел е агроном и често говорим по тази тема, искам или не. Според него Massey Ferguson са доста добри - компактни са, те произвеждат средно големи трактори. Не знам дали това е най-добрият избор, но преди 5 години си взе от https://tractor.bg/трактор на Massey Ferguson, лично аз му помагах в избора и все още си го ползва. Добър или лош, върши му работа и това е най-важното.
cvqtko
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1196
Регистриран на: Вто Авг 22, 2017 10:50 pm

Re: Трактори?

Мнениеот hristonikolov » Пет Окт 27, 2017 12:16 pm

Ще разгледам и тази марка по-обстойно. Накрая май само цената ще окаже влияние на избора ми.
hristonikolov
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1196
Регистриран на: Нед Окт 08, 2017 9:02 pm

Re: Трактори?

Мнениеот Бат'Весо » Пет Окт 27, 2017 8:22 pm

Както казва Александър Дюма с устата на своя герой Атос " Хората обикновено питат за да им потвърдят това , което са решили да правят , и чуждото мнение няма никакво значение за тях " . Убедих се ,че великия класик е напълно прав . :clap:
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта