Автобус за Самоков разрешаващ колела

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Автобус за Самоков разрешаващ колела

Мнениеот martinic3 » Сря Сеп 13, 2017 8:35 pm

Мисля за 22-ри да отида на байк парка в Боровец с новото колело и искам да знам дали по редовните линии София - Самоков - София разрешават транспорта на велосипеди? Лично на мен не ми е проблем от Самоков до Боровец да карам догоре и няма нужда да си търся транспорт до самото място.
martinic3
 
Мнения: 40
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 29, 2017 2:01 pm

Re: Автобус за Самоков разрешаващ колела

Мнениеот moridinbg » Чет Сеп 14, 2017 1:19 am

Зависи колко е пълен автобуса и колко е голям и преговори с шофьора. Ползвал съм ги 3-4 пъти през годините за колело и 5-6 пъти за борд, веднъж се е налагало да изчакам следващ. Свалят се гумите и влиза - и в големите бусове с багажник отзад, зад последните седалки и в багажника на нормален автобус.
На често са, така че дори да не стане на първия, не е проблем. От Самоков има и маршрутка до Боровец, малко по на рядко; 2лв е.
Зимата разписанието е горе долу същото, става да се гони дъмп без кола, дори и първи кабини.

До Пампорово също обикновено няма проблеми с автобус от Централна Автогара.

Шофьорите мрънкат понякога, трябва да си убедителен.
Колелото задължително чисто!
Аватар
moridinbg
 
Мнения: 1162
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 11:59 pm
Местоположение: София

Re: Автобус за Самоков разрешаващ колела

Мнениеот martinic3 » Чет Сеп 14, 2017 7:04 am

moridinbg написа:Зависи колко е пълен автобуса и колко е голям и преговори с шофьора. Ползвал съм ги 3-4 пъти през годините за колело и 5-6 пъти за борд, веднъж се е налагало да изчакам следващ. Свалят се гумите и влиза - и в големите бусове с багажник отзад, зад последните седалки и в багажника на нормален автобус.
На често са, така че дори да не стане на първия, не е проблем. От Самоков има и маршрутка до Боровец, малко по на рядко; 2лв е.
Зимата разписанието е горе долу същото, става да се гони дъмп без кола, дори и първи кабини.

До Пампорово също обикновено няма проблеми с автобус от Централна Автогара.

Шофьорите мрънкат понякога, трябва да си убедителен.
Колелото задължително чисто!


Надявам се че няма да се налага да свалям задната гума, но предната няма проблем. На отиване ще е чисто ама навръщане не съм сигурен надявам се че 9те километра до Самоков ще изчистят гумите
martinic3
 
Мнения: 40
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 29, 2017 2:01 pm

Re: Автобус за Самоков разрешаващ колела

Мнениеот bdog » Чет Сеп 14, 2017 7:41 am

martinic3 написа:На отиване ще е чисто ама навръщане не съм сигурен надявам се че 9те километра до Самоков ще изчистят гумите

Измий го на маркучите до лифта.
Аватар
bdog
 
Мнения: 335
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 20, 2011 12:09 pm


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта