депресия или истина

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: депресия или истина

Мнениеот Ozzie » Чет Сеп 22, 2016 10:22 pm

Мики, темата за откраднати велосипеди (от която ме цитираш) е последното място за лаф- мо'абет в този форум.
Ако те сърби езика (пръстите), то "Бла- бла" е на твое разположение!
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: депресия или истина

Мнениеот MIKEY MOUSE » Сря Сеп 28, 2016 10:48 pm

="Ozzie"]Мики, темата за откраднати велосипеди (от която ме цитираш) е последното място за лаф- мо'абет в този форум.

...е да, ама сплотява колектива. Това лошо ли е? :dontknow:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Пон Окт 10, 2016 6:33 pm

От доста време с Маринчо не бяхме ходили по състезания и понеже ни беше по път отидохме на закриването в София . Маринчо се пусна в ХСО-то , пък аз понеже нямаше какво да правя поогледах района . На фона на богатата столица тези състезания бяха като " мазно лике " на дантелено перде . Как беше възможно в такава богатия да има такава мизерия , аз просто не доумявах защо се поставят толкова кадърни спортисти в толкова лоши условия на работа .Толкова ли не могат да се подсигурят материално най-кадърните спортисти , толкова ли са стиснати ръководителите и въобще защо се допуска толкова обидно отношение към тези уникални таланти в България ! :dontknow:
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Пон Окт 10, 2016 11:04 pm

Ти май си живееш още в социализЪма.. :eyebrow:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Нед Ное 13, 2016 12:25 am

Да ви кажа хора , че на награждаването в УАСГ в София научихме основно как в Америка двама човека живеят с по три долара на ден и как в Исландия може да се живее с храна от контейнерите и как в България хора с физически проблеми ще правим спортисти и основно как да плащаме без да получаваме нищо , нещо като на Нстрадин Ходжа магарето ... :rofl: .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот Exorcist » Вто Ное 15, 2016 2:16 pm

А кой е тоз Маринчо дет така се прокрадва в постовете ти като символ на смазана от среда и беднотия олимпийска надежда и каква е депресията или истината около него?
Аватар
Exorcist
 
Мнения: 275
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Май 03, 2011 9:08 pm
Местоположение: София

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Вто Ное 15, 2016 5:35 pm

Той Маринчо, ко знае тейко му кви ги пише само :eyebrow:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Сря Ное 16, 2016 9:55 am

Истината е , че трябваше да се докаже състезател с парите на баща му и тогава щял да получи всичко останало . Депресията е , че след като се доказа не получи нищо !
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот did » Сря Ное 16, 2016 11:35 am

Всичко? :D
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Сря Ное 16, 2016 9:18 pm

did написа:Всичко? :D


Въпроса наистина е логичен , под всичко разбирам най-необходимите неща за да продължи живота си самостоятелно като спортист и обучаващ се младеж .
Поне по - мое време беше така , безплатно образование , някаква заплата , нови колела , финансиране в международни състезания , безплатна храна и квартира .
Който не помни до преди скоро държавата търсеше именно такива младежи и им помагаше !
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот did » Чет Ное 17, 2016 10:51 am

Бат'Весо написа:Поне по - мое време беше така , безплатно образование , някаква заплата , нови колела , финансиране в международни състезания , безплатна храна и квартира .


Трудно е да го възприемеш, но твоето време свърши. И не си сам - половината ти набори още си живеят в "онова време". Не забърквай сина си с този начин на мислене.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: депресия или истина

Мнениеот MIKEY MOUSE » Чет Ное 17, 2016 12:23 pm

Бат'Весо написа:
did написа:Всичко? :D



Поне по - мое време беше така , безплатно образование , някаква заплата , нови колела , финансиране в международни състезания , безплатна храна и квартира .


" БЕЗПЛАТНО СИРЕНЕ ИМА САМО В КАПАНА ЗА МИШКИ "

Маргарет Тачър

ПП... а MIKEY MOUSE добави: Доколкото усещам огромно количество мишки цвърчат ,хванати в този капан...
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Чет Ное 17, 2016 6:36 pm

И на Мики логиката е желязна , само дето не виждаме дори и капан с безплатно сиренце да пробваме да го откраднем без да го задействаме . Така че английската логика за България не важи тук дори и капаните са празни и кълвем на гола кука .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот did » Чет Ное 17, 2016 8:53 pm

Бат'Весо написа:не виждаме дори и капан с безплатно сиренце

Щото няма капани бе, Бат'Весо.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Чет Ное 17, 2016 11:38 pm

Бат Весо, убиваш ме с тия представи... :eyebrow:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Съб Ное 19, 2016 7:10 am

Любопитно ми е как се справят останалите 50% от хората на моята възраст , тези които са различните от нас / с остарелите представи за истината / .
Щото аз нямам никакви идеи ! :dontknow: . Пък за капаните въпроса е спорен по скоро съм склонен към идеята , че са отворени но празни , и че любопитството и безизходието ги задействат .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот did » Съб Ное 19, 2016 7:48 pm

Бат'Весо написа:Любопитно ми е как се справят останалите 50% от хората на моята възраст , тези които са различните от нас / с остарелите представи за истината / .
Щото аз нямам никакви идеи ! :dontknow: . Пък за капаните въпроса е спорен по скоро съм склонен към идеята , че са отворени но празни , и че любопитството и безизходието ги задействат .

Предлагам направо темата да се преименува на "депресия или шизофрения".
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Съб Ное 19, 2016 8:42 pm

Ааааа не така, не така.....че и аз много съм писал тука :eyebrow:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Съб Ное 19, 2016 9:16 pm

Такава е истината /шизофрения/ особено ако трябва да се обясни ! :crazy:
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот cvb » Нед Ное 20, 2016 9:26 pm

има параноидна шизофрения :agree: най-ще отива :idea:
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: депресия или истина

Мнениеот half » Пон Ное 21, 2016 11:38 am

Не разбирам защо се шегувате с бат весо. Човека има гледна точка, както всеки един от нас и пита за вашите а вие само безсмислици пишете. Вярно темата е в блабла ама може да споделите нещо смислено.
Аз изобщо нямам идея как живеят хората в малките градове, по-малко пари/работа/връсници/възможности/развлечения и т.н.
Лично за себе си знам, че ще се стремя да работя избън България някой ден, най-малкото за да мога да изкарвам достатъчно пари без да спестявам от храна.
"Доброто възпитание е умението да скрием колко високо мнение имаме за себе си и колко ниско мнение имаме за другите." - Марк Твен
Аватар
half
 
Мнения: 195
Рейтинг: 1293
Регистриран на: Вто Дек 03, 2013 9:09 am
Местоположение: Варна

Re: депресия или истина

Мнениеот Lucky Loser » Пон Ное 21, 2016 12:34 pm

half написа:Аз изобщо нямам идея как живеят хората в малките градове, по-малко пари/работа/връсници/възможности/развлечения и т.н.

За това специално, направо нова темата трябва да се отвори.. а е твърде драматично да се говори...
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот Boyan1984 » Пон Ное 21, 2016 5:52 pm

Как се живее в малък град? Ми аз не се оплаквам, сигурно щото има работа и взимам що-годе добри пари (като за малък град), спокойствие, гора+планина са ми на 10 минути от вкъщи, кво повече да иска човек?
Забавления - кой както си го направи :)
Най-хубавото е, че няма хора :D
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Вто Ное 22, 2016 9:58 pm

От казармата съм намразил мизерията и най-вече изкуствено създадената . Сега пък забелязвам стремеж у някой млади хора да живеят мизерно , въобразявайки си някакви романтики , пътувайки на стоп и с колела без никакви пари , хранейки се с боклуци и спейки по палатки , подлагайки се на изтезаващи натоварвания в името на нищото - ТОВА Е ЛУДОСТ / ШИЗОФРЕНИЯ / ! Стремежа към по висши начинания и логическия път към материално благоденствие не е лудост , а привилегия на всички хора .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот did » Сря Ное 23, 2016 6:30 am

did написа:Не забърквай сина си с този начин на мислене.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: депресия или истина

Мнениеот MIKEY MOUSE » Сря Ное 23, 2016 9:16 am

https://video.search.yahoo.com/yhs/sear ... c28&action

С най-искрени и сърдечни поздрави -за всички депресирани , а и не само за тях...
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: депресия или истина

Мнениеот half » Сря Ное 23, 2016 11:01 am

Boyan1984 Добре звучи, признавам, но предполагам ти си от малцинството от хората който са доволни от заплащане и стандарт на живот.

Бат'Весо всеки човек сам си преценява за себе си и тази преценка е базирана на възраст, мироглед, отговорности и тем подобни. Мизерно в твойте очи може да е достатъчно в техните, защо човек да има апартамент, автомобил, вила, колело, плазма колкото стената, при положение че му трябва въздух, вода и храна за да е жив. (доста крайно разбира се)
В една тема бях видял линк към този пич Iohan Gueorguiev. Надявам се скоро да му пратя едни 10-20 лева защото освен че ме вдъхнови и аз някой ден да покарам така, ми показа и 2 континетна без да мърдам от компютъра. Аз съм млад, нямам жена, деца, не съм на ръководен пост на работа и ми трябват само малко пари, екипировка и план за да тръгна. За мен неговото не е мизерия, а нещо много приятно и красиво, само не знам как издържа почти всяка вечер да е на открито в палатка сам.
:peace:
"Доброто възпитание е умението да скрием колко високо мнение имаме за себе си и колко ниско мнение имаме за другите." - Марк Твен
Аватар
half
 
Мнения: 195
Рейтинг: 1293
Регистриран на: Вто Дек 03, 2013 9:09 am
Местоположение: Варна

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Сря Ное 23, 2016 10:24 pm

АМи...със всичко се свиква. Е, не всеки може да свикне, но повечето хора могат....ако искат.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Чет Ное 24, 2016 11:56 am

За да постигнеш известно количество свобода и да си вършиш неща , които те кефят , трябва да се подплатиш с множество материални неща . Най- добре в случая е ако замениш своето присъствие в материалния свят с други хора / работници / , които да откарват неприятните ти задължения , а още по добре ще бъде ако замениш своето присъствие с разходоизмервателни уреди и бутончета , тогава ще получиш абсолютната свобода и света ще стане най - прекрасното нещо ... послеслов - ДОБРЕ , ЧЕ ГОСПОД НЕ РАЗРЕШАВА БЕЗСМЪРТИЕ ! :bowdown:
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Чет Ное 24, 2016 9:59 pm

Няма свобода...има някво относително чувство за свобода. Все пак имайте предвид, че след една възраст основните разходи ви стават за здраве, а не за велосипеди и телефони. :evil:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта