,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Speedmaster™ » Вто Авг 16, 2016 12:29 pm

Изображение
Да помрънкам за две неща...първо ме наводниха и водата минаваше по един кабел от тези старите с плетка и от това даде на късо и сега нямам осветление в тази стая,набързо днес навързах щепсел-фасунга да имам осветление до решаване на проблема.Второ...назначиха ме в блока за домоуправител да събирам и плащам всички такси по входа,получава се така че разходите са 85лв.а аз събирам едва 28лв.защото всички са неоткриваеми.Слагам бележки по вратите,виждат ги и нищо не предприемат...най трудно е да се работи с хора,скоро приминавам към план "Б".
Последна промяна Speedmaster™ на Вто Авг 16, 2016 12:33 pm, променена общо 1 път
Аватар
Speedmaster™
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1448
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 9:07 pm
Местоположение: България

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Alexi » Вто Авг 16, 2016 12:33 pm

Zlobilka написа:
Alexi написа:оо персонализира я и още как ,ама той колегата се усети :evil:

Персонализира , така е . Ти направи ли си труда да почнеш да набираш това което съм дал като пример да видиш какво ще ти излезе.
Точно там е и въпроса колкото повече хора търсят дадено нещо и избират първо него, точно това излиза и като първи избор при търсене.


току що пробвах специално за теб .. като напиша Крисия първите 3 страници са само нейни клипове нататък не ги разглеждах ..
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот MIKEY MOUSE » Вто Авг 16, 2016 7:36 pm

Speedmaster™ написа:Изображение
Да помрънкам за две неща...първо ме наводниха и водата минаваше по един кабел от тези старите с плетка и от това даде на късо и сега нямам осветление в тази стая,набързо днес навързах щепсел-фасунга да имам осветление до решаване на проблема.Второ...назначиха ме в блока за домоуправител да събирам и плащам всички такси по входа,получава се така че разходите са 85лв.а аз събирам едва 28лв.защото всички са неоткриваеми.Слагам бележки по вратите,виждат ги и нищо не предприемат...най трудно е да се работи с хора,скоро приминавам към план "Б".


...тва с домоуправителите е класика-мила родна картинка-за да си спокоен, де. Основния ми въпрос е от къде се снабди с показаните фасунги- търся...
Благодаря за евентуален отговор. :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Speedmaster™ » Вто Авг 16, 2016 9:12 pm

Изображение
Тези от снимките си ги направих сам на бързо,фасунгата и щепсела ги свързвате с подходящ кабел.В интернет открих два модела готови,единия не бе в наличност а другия бе с прекъсвач и го открих в един магазин и при завиване на крушка буквално се разпадна от некачесвена зглобка и скрепителни елементи и от там реших да си направя сам.Свързването е лесно,мога да пусна снимки ако се затрудните.Преди година ми наводниха хола и паркета там се наду близо метър и случайно открих как да се справя с проблема,мога да разкажа като инфо при интерес на потребители в форума.
Аватар
Speedmaster™
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1448
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 9:07 pm
Местоположение: България

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Zlobilka » Сря Авг 17, 2016 7:30 am

Няма и 10 дни , от както съм регистриран в форума и ме налазиха тролове . :clap: :popcorn:
Zlobilka
 
Мнения: 57
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Вто Авг 02, 2016 11:39 am

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Сря Авг 17, 2016 1:00 pm

Не спамиш достатъчно. Аз половин час след като се регистрирах получих предупреждение за бан :rofl:
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Сря Авг 17, 2016 4:57 pm

ЧестоНеадвкватен написа:Не спамиш достатъчно. Аз половин час след като се регистрирах получих предупреждение за бан :rofl:


Това е щот като пиеш три бири и не скачаш достатъчно от дроповете до Маймунарника в Борисова :nono: :beer: :banana: :fight:
PS - Кога ли ще се пречукам на пияно :praying: :roll2:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Чет Авг 18, 2016 11:01 am

Аз с рамчето още не съм се пребивал на пияно, май му е време за сефтето :rofl:
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Чет Авг 18, 2016 10:59 pm

ЧестоНеадвкватен написа:Аз с рамчето още не съм се пребивал на пияно, май му е време за сефтето :rofl:


Те току що му направих сефтето. Щетата е ожулване на лоста на задната ос :beer: :rofl:

ПС: Макрис Ардент+павета=на опасТна комбинация
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Zlobilka » Сря Сеп 21, 2016 10:59 am

Имам огромно его :bigeyes:
Zlobilka
 
Мнения: 57
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Вто Авг 02, 2016 11:39 am

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот hitar_potar » Пет Сеп 30, 2016 2:42 pm

Станах на 30 и почнах да одъртявам (щом взех да се замислям доколко е добра идеята да заменя спускаря с ендуро-изстребител.....). :crazy:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3701
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Alexi » Пет Сеп 30, 2016 3:24 pm

мда с годините спада и хода на окачването ,и не само той :evil:
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот taurus13 » Пет Сеп 30, 2016 7:47 pm

Да ви кажа мен все повече ми се кара нагоре и по равно, а не надолу....надолуто почва малко хамалогия да ми се вижда. :evil:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Любо » Пет Сеп 30, 2016 8:09 pm

Аз пък съм на 46 и мисля за 170мм, че 150 нещо не ме кефи...
Nicolai Ion 16
Аватар
Любо
 
Мнения: 665
Рейтинг: 1357
Регистриран на: Вто Дек 10, 2013 10:44 am
Местоположение: София

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Speedmaster™ » Сря Окт 12, 2016 4:42 pm

http://screambikes.eu/bg/shini/10067-sh ... ro-26.html
Здравейте,бях чувал негативни отговори в друг форум за въпросния сайт и реших да рискувам и да си поръчам следните шини за велосипед за града.В поръчката написах в кой офис да ми ги изпратят а те бяха в друг,после продуктът не отговаряше на тези от снимката,нямаха капси на отворите и за капак ми взеха 7,09лв.за връщане защото искат да им се върне до склада а не до офис на Спиди.Ще си помисля дали ще поръчам от този сайт отново!
Аватар
Speedmaster™
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1448
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 9:07 pm
Местоположение: България

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот zImage » Сря Окт 12, 2016 9:07 pm

taurus13 написа:Да ви кажа мен все повече ми се кара нагоре и по равно, а не надолу....надолуто почва малко хамалогия да ми се вижда. :evil:


На мен открай време ми е така. Радвам се, че не съм сам в тази чудатост.

P.S. Ама аз от много време съм в категория 30+ (даже още като бях на 25), та може това да е обяснението.
We have nothing to fear but fear itself.
Grand Canyon CF SLX 9.9 (2013) + XT M8000 + Stages / 10.0 kg
https://www.olx.bg/ads/user/1pKJ/ / http://app.strava.com/athletes/744869 / http://blog.lifepattern.org/mtb/calendar.html
zImage
 
Мнения: 513
Рейтинг: 1971
Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 4:54 pm

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Lucky Loser » Сря Окт 12, 2016 10:29 pm

Хамалогия, хамалогия.. ако е само надолу. Ако си качвал преди това стабилно едно два-три часа, съвсем друго е усещането като тръгнеш да се спускаш :)
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот taurus13 » Сря Окт 26, 2016 12:14 pm

Винаги спускам по-добре ако съм се уморил на качване. Повечето хора се оплакват че ако се уморятъ после нямали сили да спускат, аз тоя проблем не съм го имал май никога, ама и аз не обичам да карам на макс надолу, предпочитам да карам по-леко, за да усещам прептяствията, дали успявам чисто да мина, както съм си наумил. Обяснението за по-доброто каране на уморена глава обаче е в липсата на предразсъдъци - човек влиза в един режим на автопилот, дето оставя подсъзнанието да си кара, както си знае то. Учудвал съм се колко добре се получават нещата, когато не му се пречи на мозъка с мисли. Последния път когато бях ужасно изчерпан и обезводнен трябваше да спусна неква лъзгава кламениста пътека с доста плаващ камънак. Бях в състояние, дето ако падна, нема и да стана май вече, но затова бързах да се добера до вода отчаяно, щото вече ми причерняваше пред очите и скотро щеха да ми се запривиждат разно неща. Учудих се тогава на спускането си надолу - мозъка черташе линия през камънка и тялото безропотно я следваще като че ли аз съзнателно не учствах в това. Понеже предната гума ми беше мнгоо зле, постоянно се опитваше да избяга, но за разлика от друг път когато бих намалил или спрял, сега просто хващах предницата, издърпвах я и я връщах в линията без изобщо да пипна спирачката.....никога преди не съм правил такива неща. На места проявявах супер нахалство от моя страна, спрямо терена, но нещата все пак се получаваха. Никога не мога да карам така на свежи сили.
Веднъж пак си спомням че бяхй много уморен и вече се стъмни почти. В гората си беше направо тъмно, ама аз нямах осветление тогава. Такъя автопилот му ударих, че чак не ми се вярваше - се едно виждах терена на тъмно. Карах през някъв тесен улей дето едва минават педалите острани без да задерат и тва го минах без да намаля дори и никъде за 30 метра не задрах....
После съм минавал няколко пъти на светло отттам и никога не съм успял да го мина цялото.
Та така с мен - явно твърде много мисля, което ми пречи в дейностите....трябва да се докарам да не мога да мисля. В тая насока и алкохола добре помага.
Иначе....любимият ми терен за каране е тесна високопланинска пътека от подсичаш тип с препятствия и наклон нагоре и надолу.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот evilzet » Сря Май 16, 2018 3:44 pm

Бря, аз ли нещо съм се объркал, нова тема ли има, че в тази няма писано от година и половина. Както и да е... купих си градски велосипед със 7 вътрешни скорости Sram S7. Голям срам за Срам. Как можаха да направят врътката да е с обратна логика, тва няма свикване *§€*§€%№$@§!()!.
За неразбралите, като "даваш газ" не става по-мощно, а по-бързо.
evilzet
 
Мнения: 1479
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 2:19 pm
Местоположение: Варна

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Коце » Сря Ное 14, 2018 7:48 pm

Аватар
Коце
 
Мнения: 134
Рейтинг: 1440
Регистриран на: Пон Юни 25, 2018 3:14 pm

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Petar_stoychev » Сря Ное 14, 2018 8:11 pm



Не знам ама 6000 коня...тая машинка трябва да я оре тая алея :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
Petar_stoychev
 
Мнения: 526
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Авг 28, 2016 2:48 pm
Местоположение: Sofia

Re: ,,Оплачи се" - тема за оплаквания

Мнениеот Коце » Сря Ное 14, 2018 8:31 pm

Тъкмо си мислех, че с толкова конски сили, не боя, ами алеята ще заличи :rofl:
Аватар
Коце
 
Мнения: 134
Рейтинг: 1440
Регистриран на: Пон Юни 25, 2018 3:14 pm

Предишна

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта