Тема за вицове, глупости и тн

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот papinu » Пон Дек 21, 2015 3:43 pm

На касата в киното:
- Два билета за "Междузвездни войни".
- На кой ред?
- 10-ти.
- От коя страна?
- От тъмната, ако обичате.
В превъзходството ти над другите няма нищо благородно. Истинското благородството се състои в това да превъзхождаш предишния си аз.
Аватар
papinu
 
Мнения: 393
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот gilb » Пон Дек 21, 2015 9:48 pm

Нямам търпение! :clap:
Изображение
Прикачени файлове
7041_1093421674003293_960163302329860802_n.jpg
7041_1093421674003293_960163302329860802_n.jpg (87.98 KiB) Прегледано 15617 пъти
:turtle:
Аватар
gilb
 
Мнения: 1041
Рейтинг: 1841
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 8:10 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот Antares » Пет Дек 25, 2015 12:15 am

Изображение
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот gilb » Нед Дек 27, 2015 7:18 pm

Хакуна матата! :D :agree:
Прикачени файлове
10599677_864181423614594_2415433245760014482_n.jpg
10599677_864181423614594_2415433245760014482_n.jpg (48.41 KiB) Прегледано 34005 пъти
:turtle:
Аватар
gilb
 
Мнения: 1041
Рейтинг: 1841
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 8:10 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот antonpc » Пет Яну 01, 2016 2:54 pm

Thank You, Bicycle :) “It is not the mountain we conquer but ourselves.” ~ Edmund Hillary / FunKyBikers
Аватар
antonpc
 
Мнения: 269
Рейтинг: 1551
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 8:23 am
Местоположение: Абсурдистан, София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот Antares » Съб Яну 02, 2016 2:07 pm

На всеки сто души ракията в Якоруда оставя един жив, който да обяснява колко е пивка.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот wicked_bro » Нед Яну 03, 2016 2:51 pm

Събрала се фамилията да чества 100-годишнина на дядо Петко. До него на масата седяла любимата му внучка Мария, която няколко дни по-рано станала на 40. От десет години, тя се грижела за стареца и с право очаквала благодарност от него. Хапнали, пийнали и по някое време дядо Петко се обърнал към внучка си:
- Миче, Миче, един ден като умреш, кой ша ма гледа...
повече информация и снимки има в майспейса и фейсбука,ако някой се интересува да рови там.имам и скайп: wicked_and_wild,за повече контакти ползвайте разклонител
Аватар
wicked_bro
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1609
Регистриран на: Сря Ное 19, 2008 8:26 am
Местоположение: Пловдив

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот Ozzie » Нед Яну 03, 2016 2:58 pm

От Субару форума:
Колеги, честит първи сняг за новата година. Пожелавам Ви да сте живи, здрави и смело каране в снега!

P.S. За колегите от BMW форума, които четат нашия:
Колеги, не се отчайвайте - има и градски транспорт.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот TeDo_BaPHa » Пон Яну 04, 2016 11:43 am

Изображение
:D :agree:
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот Tonkataa » Пон Яну 04, 2016 10:26 pm

Пътува Лиляна Павлова с джипа за 200 000. Влиза в някакво троянско село и, ужас – шофьорът блъска една свиня. Естествено, свинята умряла, а Лиляна Павлова бръкнала в дамската си чанта, извадила 200 евро и заповядала на шофьора да открие собственика на свинята, да му отнесе останките на животното, да му се извини от името на българското правителство и да му даде двеста евро като компенсация.
Стояла Лиляна и чакала. Минал час, минали два, три… Накрая шофьорът се появил. Пиян-залян.
– Къде се нафирка така, бе, нещастник? – Подкарала го Лиляна.
– Да, странна работа е това животът. – Започнал шофьорът.
– Тръгнах аз из селото, нося останките на свинята в една торба и, като срещна селяни, им казвам: „Карам Лиляна Павлова. Току-що убих тази свиня.“. А те – като започнаха да ме канят и да ме черпят с троянска сливова – чак до сега…
:rofl: :rofl:
Tonkataa
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 4:17 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот papinu » Пет Яну 29, 2016 9:38 am

"Нещо съм отпаднал" - каза си отец Паисий.
В превъзходството ти над другите няма нищо благородно. Истинското благородството се състои в това да превъзхождаш предишния си аз.
Аватар
papinu
 
Мнения: 393
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот papinu » Вто Фев 02, 2016 1:44 pm

В превъзходството ти над другите няма нищо благородно. Истинското благородството се състои в това да превъзхождаш предишния си аз.
Аватар
papinu
 
Мнения: 393
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот papinu » Пет Фев 19, 2016 11:36 am

В превъзходството ти над другите няма нищо благородно. Истинското благородството се състои в това да превъзхождаш предишния си аз.
Аватар
papinu
 
Мнения: 393
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот Friz » Съб Мар 19, 2016 6:45 pm

Аз лично си инвестирам парите в ракия. Къде другаде можеш да получиш 40%?

=======================================================

Вчера ме изгониха от часа по математика.
Очевидно, правилният отговор на въпроса "Какво идва след 69?" не е "миене на устата"…

=======================================================

- Здравей, как си?
- Много изморен... Цял ден бягане, бягане, накрая и секс.
- Аха... Значи са те настигнали все пак...

=======================================================

– Жоре, какво си се умислил?
– Снощи заведох жена ми на гости на най-добрият ми приятел и WiFi на телефона й се свърза автоматично ..........
Аватар
Friz
 
Мнения: 95
Рейтинг: 1305
Регистриран на: Пон Авг 02, 2010 8:36 am
Местоположение: Разлог

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот rosen_944 » Вто Апр 05, 2016 1:46 am

Мъж отсяда в хотел в Австралия. В стаята има компютър и той решава да изпрати писмо на жена си. Обаче случайно обърква адреса и без да осъзнае грешката си, изпраща писмото. В същото време, някъде в Хюстън, вдовица се връща от погребението на съпруга си. Вдовицата решава да провери електронната си поща за писма от роднини и познати. След като прочита първото писмо, тя изпада в безсъзнание. Синът й дотърчава в стаята, намира майка си на пода и хвърля поглед към екрана, на който пише:
ДО: Моята любяща съпруга
ТЕМА: Пристигнах
ДАТА: 7-ми септември, 2005 г.
Знам, че ще се изненадаш да ме чуеш. И тук имат компютри вече, и можеш да изпратиш писма на своите любими. Току-що се настаних. Виждам, че всичко е приготвено и за твоето пристигане утре. Нямам търпение да се видим! Надявам се твоето пътуване да е също безпроблемно, като моето.
P. S. Адски е горещо тук долу!
Падна от 70 метра със 400, разби си черепа, усука си главата, смисъл още се опитваме да го наместим. Аз добре че бях с каска...
Аватар
rosen_944
 
Мнения: 118
Рейтинг: 1170
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 8:54 pm

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот papinu » Сря Апр 06, 2016 9:49 am

Here we have the trick called the salmon
или как да скачаш като сьомга :D
В превъзходството ти над другите няма нищо благородно. Истинското благородството се състои в това да превъзхождаш предишния си аз.
Аватар
papinu
 
Мнения: 393
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот Ozzie » Пет Апр 08, 2016 5:55 pm

Забележка в бележника на малкия Пешо:
"Днес синът Ви пак се би в междучасието. Заложих на него и спечелих 50 кинта. Благодаря Ви !"
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот Ozzie » Сря Май 04, 2016 10:19 am

Един цигулар се изгубил в пустинята. Както си вървял го нападнал един лъв. Цигуларя от страх извадил цигулката и почнал да свири и в същия момент лъва се успокоил, седнал кротко и заслушал. След малко един по един дошли още лъвове, лъвчета, лъвици и се наредили да слушат. А нашия музикант вече два- три часа се скъсал от свирене. И ето, че пристига още един лъв, скочил върху цигуларя и го изял. И тогава едно малко лъвче вика на другото:
- Аз к'во ти казах, че като дойде оня глухия ще ни развали моабета.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот psixopat » Съб Май 21, 2016 12:00 pm

Прозрачна бурка за вашата чурка - by durex :D

https://twitter.com/twitganda И още много такива
taurus13 написа:в планината също има 4 посоки, но те са различни от световните. Тук те са: Нагоре, Надоле, Насам и Натам.
:)
Аватар
psixopat
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:11 pm
Местоположение: Габрово

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот papinu » Чет Май 26, 2016 9:48 am

В превъзходството ти над другите няма нищо благородно. Истинското благородството се състои в това да превъзхождаш предишния си аз.
Аватар
papinu
 
Мнения: 393
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот MIKEY MOUSE » Пет Май 27, 2016 7:19 am

PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот papinu » Пет Май 27, 2016 9:49 am

Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си:
- Аз моята миналата година я заведох в Париж, а тази година ще я заведа в Лондон - казал първият.
- А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк, а тази година ще я заведа в Лас Вегас - казал вторият.
- Аз миналата година моята я закарах на село - казал третият.
- А тази година? - попитали другите двама.
- Тази година ... тази година ще отида да я взема.
В превъзходството ти над другите няма нищо благородно. Истинското благородството се състои в това да превъзхождаш предишния си аз.
Аватар
papinu
 
Мнения: 393
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Нед Май 29, 2016 7:42 pm

papinu написа:Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си:
- Аз моята миналата година я заведох в Париж, а тази година ще я заведа в Лондон - казал първият.
- А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк, а тази година ще я заведа в Лас Вегас - казал вторият.
- Аз миналата година моята я закарах на село - казал третият.
- А тази година? - попитали другите двама.
- Тази година ... тази година ще отида да я взема.


Ааа жената не трябва да се оставя при тъщата за много дълго щото се връща с фабрични настройки :D
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот papinu » Пет Юни 24, 2016 12:21 pm

The EU now has 1 'GB" of free space.
В превъзходството ти над другите няма нищо благородно. Истинското благородството се състои в това да превъзхождаш предишния си аз.
Аватар
papinu
 
Мнения: 393
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот rosen_944 » Вто Юни 28, 2016 9:37 pm

малко е дълго, но пък си заслужва :beer:

Изгубените пари

От два часа с любимата се караме кой от двама ни трябва да отиде до магазина да ми купи бира. Според мен трябва да иде тя от благодарност, че съм ѝ разрешил да се грижи за мен. Нора казва, че съм идиот. Писнало ѝ било да дрънчи с бутилките между блоковете. Хората, като я видели, се кръстели, мислейки я за свят човек, защото ме търпи. Те не я познават – пред тях симулира доброта, смирение и весел характер на сокче, но вкъщи е като запален кошер на диви стършели. Обикаля стаите все едно е хеликоптер и непрекъснато задава въпроси: „Кольо, как си успял да окапеш шапката си? Защо на зърното ти има сирене? Защо в кутията с кафе има супа, в супата сладолед, в сладоледа лютеница, а в лютеницата кисело мляко? Не ми казвай че си гребал от всичко с една лъжица! Защо си чистиш пъпа с гъбката за чинии? Защо си сложил чорапите си в общото пране – знаеш, че прогарят дрехите и че първо трябва да ги накисна в нафта...” Непрестанно ми крещи – всъщност не вика, а говори с някакъв зловещо хруптящ звук от дробчетата си. Инак е изумителна на вид – невероятно момиче с характер на гнойна афта. Е, ще отида за бира – нека види рицаря в мен. Връчва ми боклука. Ааа, абсурд – няма да се излагам пред съседите. Бива ли корав мъж като мен с женска работа да се занимава?! „Норо, тоя боклук е твой, няма аз да ти го изхвърлям.” Вдига поглед от книгата. Колкото и страшно да ме гледа, няма да го взема! Вземам го – решението е мое, следователно аз съм шефа в тая къща. В асансьора се возя с младо момиче, може би студентка – ходила е да „учи” някъде по етажите. Торбичката ми вони на разложени вътрешности от скумрия, остатъци от престояла салата, лук и две кутии фасове. От миризмата съзнанието ми се запенва. Поглеждам девойката: „Извинете”. Тя очевидно се стреми да не диша и само ми показва среден пръст. Мятам боклука и влизам в магазина. Продавачката ме среща с нежната усмивка на филия с пастет: „Коленце, искаш ли да ти покажа нещо отзад в склада?” „Не, Стефче, знаеш, че си обичам приятелката. Дай две гумени „Ариани” и да бягам.” Хм... няма ми парите. Сигурен съм, че взех десет лева от портмонето. Купувам бирата на вересия и се прибирам. Къде ли съм ги изгубил... ееее... много ясно... хвърлил съм ги с проклетия боклук. Любимата ме разубеждава да не ги търся, но като си спомня с колко малко пари живеехме с майка на село, пък и това са четири гумени бири – все едно да ги излея в канала. Хвърлям си потника и слизам. Горещо е. Стъпвам на една тухла и ровя в казана с пръчка. Няма ги. Трябва да вляза вътре. Готово. Миризмата е жестока – прокиснала диня, развалени черва, детско повръщано, тоалетна хартия, а някой е изхвърлил умряла свинска глава... Мухите ме мислят за техен човек и непрекъснато търсят прегръдка. Аз съм гол до кръста, мръсен, с брада като разстрелян гълъб и коса на прегазен от влак бобър – типичен клошар. Рина в отпадъците. Хм... порязал съм си ходилото – май ще си отчувам мухички. Някой чука по алуминия. Подавам очи от ръба като сурикат. Едно комшийско детенце: „Бате Кольо, мама ти праща пет лева да си купиш хляб.” „Марш от тука, деба недоклесъка ти.” След малко пак се почуква – друго съседче: „Бате Кольо, мама каза да ти донеса тия работи.” Гледам ледена ракия в кристална чаша и половин обелен салам. Отпивам доволно, а малкото момиченце ме храни с колбаса, сякаш съм куче. „Мама си иска чашата.” Това са то жените – грижовни същества, но да не дава Исус да им загубиш или счупиш нещо. Ъ... ето ги моите десет лева – залепнали са за един презерватив. Взимам ги, поочиствам ги в кожата на рамото си и излизам от казана. Жегата е мазна, потта ми се е смесила с вонята от нечистотиите, превръщайки се в слузест ликьор. Тръгвам си в кълбо от мухи. Ядосан, ранен, изморен, унизен – масивно страдание за толкова малка утеха. Усещам, че мириша на престоял три месеца в чувал задник. Пред входа ме вижда касиерката Ваня: „Оооо, Коленце, тъй и тъй си тука, я дай десет лева за чистачка да ви отметна за тоя месец.” Става ми лошо – вцепенявам се. Как е възможно... такава борба... Давам гневно десетте си лева, без дума да кажа. Качвам се горе като робот. Годеницата ми отваря: „Малеее, как смърдиш... да не си ме пипнал довечера!” Влизам в банята. Включвам водата. Животът е като гъза на пеперуда – къс и бързо отлитащ. Не си заслужава да се изнервям за глупости. Усмихвам се...

Никола Крумов
Падна от 70 метра със 400, разби си черепа, усука си главата, смисъл още се опитваме да го наместим. Аз добре че бях с каска...
Аватар
rosen_944
 
Мнения: 118
Рейтинг: 1170
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 8:54 pm

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот chill » Съб Юли 02, 2016 8:34 am

Pain is weakness leaving the body.
Аватар
chill
 
Мнения: 636
Рейтинг: 1675
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 2:50 pm

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот Ozzie » Нед Юли 17, 2016 6:38 pm

В една бирария в Германия българи теглят жребий:
- Който извади най-къса, той плаща бирата!
Келнерът се намесва:
- Господа, веднага си вдигнете гащите, у нас хората играят това с клечки!
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот Zlobilka » Нед Авг 21, 2016 1:17 pm

https://youtu.be/ox5CKhITQB0
има някой много сполучливи попадения :)
Zlobilka
 
Мнения: 57
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Вто Авг 02, 2016 11:39 am

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот psixopat » Пон Авг 29, 2016 8:43 pm

taurus13 написа:в планината също има 4 посоки, но те са различни от световните. Тук те са: Нагоре, Надоле, Насам и Натам.
:)
Аватар
psixopat
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:11 pm
Местоположение: Габрово

Re: Тема за вицове, глупости и тн

Мнениеот Tonkataa » Съб Окт 01, 2016 7:44 pm

Така се навива наденица в Перник
Прикачени файлове
14470623_928500197285104_7507185957589284781_n.jpg
14470623_928500197285104_7507185957589284781_n.jpg (44.9 KiB) Прегледано 12833 пъти
Tonkataa
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 4:17 pm
Местоположение: Стара Загора

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта