Ooh No, Chemtrails!!!

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Alpina » Пон Окт 01, 2012 12:12 am

Бях изписал един куп глупости, но съм сигурен, че нито ще прочетеш, нито ще опиташ да разбереш. На кратко - бяха свързани с това, че там горе има различни слоеве (хоризонтални и вертикални), през които самолет може да преминава през няколко секунди или два, които летят на 300 м разлика във височината (което не може да бъде усетено от земята), могат и всъщност почти сигурно са поставени в доста различни условия.
Също така само да си представиш какво му се случва на един обем въздух, когато бива засмукан, "обработен" и "изхвърлен" от двигателя, като налягане и температура и какво ли се случва, когато имаш такива промени в границата между тях.... още купища глупости...

Но вместо това ще те питам - това също ли са chemtrails - http://twistedsifter.com/2012/06/pictur ... d-barrier/
Или е някакъв друг вид "магия"?

http://www.youtube.com/watch?v=dBjTnS-X8ik
http://www.youtube.com/watch?v=CaaDIhRknyo

Това са само част от "магичните" за вас ефекти, които може да причини промяна в налягането. Сега ги отнеси с промяна на температура и то огромна, в сравнение с заобикалящата среда в километри над земята + влажност и това какви уникални свойства има водата.

То и облаците вероятно са някакви химически оръжия, защото виж как ей така понякога от нищото се появяват и все пречат да ги... най-вероятно и в тях има нещо, което цели да ни унищожи - виж ги какви различни видове и цветове са......

Гледай ги бе - гледай ги какви са изкуствени.. няма начин просто някаква тайна организация да не се е намесила :D
Изображение

Изображение
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот М.Паунов » Пон Окт 01, 2012 7:30 am

Първо, не съм от хората, които не четат.
Второ явно и ти не разбираш или просто си прекалено убеден в позицията си. Виж разликата между примерите, които даваш и това, което всъщност са химическите следи. В примерите, които даваш със самолети и т.н. въпросният конденз изчезва за секунди. Изключвам онези снимки на облаци, които нито зная дали наистина са естествени, нито дали снимката е обработвана и т.н. За сметка на това, зная много добре какво съм видял с очите си.

Това, което ти казваш:
Самолетът минава през някой по-особен слой, става въпросния конденз и той после за няколко часа се разпростира на няколко километра широчина. В същото време минава и друг самолет, който минава видимо през същото място, ама понеже е 100 метра отклонен по вертикала, следите му изчезват
нормално.
Звучи прекалено невероятно, за да се случва толкова често навсякъде по света, но все пак щеше да изглежда правдоподобно(макар и да стават много съвпаденията).. само дето това се случва над България едва от няколко години и както е описано по-долу, поведението на тоя конденз е доста нетипично.

Та обикновения конденз, както видя и от собствените си примери, преминава в газообразно състояние за кратко време, след като се премахне източника, който го е предизвикал.
Химическите следи стоят в небето и се разстилат в километри широчина. Не знам дали разбираш разликата.
Облаците, дето ни "пречат" и се появяват от "никъде" са там, защото причинителят на конденза не е премахнат. Т.е. и температура и влажност и налягане са подходящи, за да се образува конденз.
Когато обаче, във въздуха не се вижда облак на хоризонта (т.е. условията явно не предразполагат към конденз) и се появят въпросните облаци (които се разстилат с километри и остават с часове), предизвикани от самолет, тогава нещата са меко казано подозрителни и по никакъв начин "магични", както иронизираш.
Тук ще добавя само още едно нещо: някой виждал ли е облак да започне да се разраства на площ(хиляди пъти), за сметка на гъстотата си? В случая говорим за разпъване в километри от първоначална широчина няколко метра.

Изобщо нямах намерение да влизам в тези километрични спорове. Аргументите и на двете страни отдавна са на масаста, няма нужда да си ги сочим още 98792183 поста (по-точно вие ако искате - давайте, но аз спирам). Вчера имаше типичен пример и казах да погледнете небето и да видите за какво става дума (и някой впоследствие ми наби минус като аргумент).

Айде, много здраве на всички, аз продължавам да се занимавам с организацията на състезанието. Мисля, че ще е далеч по-продуктивно занимание от чесане на езици тук.
Аватар
М.Паунов
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1550
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 8:13 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Alpina » Пон Окт 01, 2012 9:21 am

М.Паунов написа:само дето това се случва над България едва от няколко години и както е описано по-долу, поведението на тоя конденз е доста нетипично.

Само дето от няколко години сте почнали да дъвчете тази тема и се заглеждате в небето. :D :agree:

М.Паунов написа:В примерите, които даваш със самолети и т.н. въпросният конденз изчезва за секунди.

Примера бе за "появяващи се от нищото" видими промени във въздуха - само за това, че сигурно също са "черна магия, причинена от зли хора". Както можеш да видиш - той възникваше от крилете, не от двигателите. А ти прочете ли, че в различни зони, двигателя на самолета може/ да се наложи да/всъщност не може, ами работи в различни режими? И от там естествено оставя повече или по-малко отработени газове, които в себе си съдържат микро частици, които да спомагат за оставането на следата.
М.Паунов написа:Тук ще добавя само още едно нещо: някой виждал ли е облак да започне да се разраства на площ(хиляди пъти), за сметка на гъстотата си? В случая говорим за разпъване в километри от първоначална широчина няколко метра.

Този облак Там нямаше нищо, отдолу обаче имаше пожар - изведнъж облака започна да се появява и да се разширява, накрая беше огромен!
Странно е как в едно напълно чисто небе изведнъж се появи облак - сигурно отдолу пожарникарите са се заливали с химикали, за да го създадат. :roll2:
Виждал ли си и как облаци се образуват при върха на планината и отлитат на километри? Както казах, това е процес на който му се влияе от толкова много елементи, че само малка промяна в един от тях и може да доведе до различен ефект.

Сигурно и този е правен от самолети, които цяла нощ са се въртели като шугави да пръскат с химикали - http://i186.photobucket.com/albums/x70/ ... untain.jpg :D
Защото едва ли е довян от някъде...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Antares » Пон Окт 01, 2012 2:18 pm

Рецепта за конспиративна теория:
Необходими продукти:
[*] Човешка маса
[*] Обикновено природно явление
[*] Две супени лъжички невежесто
[*] Необходим брой сладкодумници
Начин на приготвяне:
Вземете природното явление, добавете две супени лъжици невежество и ги разбъркайте равномерно със сладкодумни и убедително звучащи хора, изсипете при човешката маса и печете на бавен огън. Задължително заснемете парите от приготвянето и го добавете към крайния продукт.
Сервирайте в произволен форум или социална мрежа.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Crimson » Пон Окт 01, 2012 2:29 pm

Antares написа:Рецепта за конспиративна теория:
Необходими продукти:
[*] Човешка маса
[*] Обикновено природно явление
[*] Две супени лъжички невежесто
[*] Необходим брой сладкодумници
Начин на приготвяне:
Вземете природното явление, добавете две супени лъжици невежество и ги разбъркайте равномерно със сладкодумни и убедително звучащи хора, изсипете при човешката маса и печете на бавен огън. Задължително заснемете парите от приготвянето и го добавете към крайния продукт.
Сервирайте в произволен форум или социална мрежа.


:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :bowdown:
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот subritual » Пон Окт 01, 2012 7:16 pm

Пишете, пишете неверници!
Но вече и по неновините го казаха!
http://novinite.com/news.php?action=view&ID=1067
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Alpina » Пон Окт 01, 2012 7:40 pm

:roll2: :roll2: :roll2: :roll2: :roll2:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Falcor » Вто Окт 02, 2012 8:30 am

"Самолетите ни правят смърт тайно. Ами сега?" Гениално заглавие, родено от главите на гениалните ни журналисти! Мога да го сравня само с "Папата гали питон, праща смс!"
Изображение
Аватар
Falcor
 
Мнения: 303
Рейтинг: 1686
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 1:14 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот DundyTheCroc » Вто Окт 02, 2012 11:57 am

Гледам из Нета тази теория на конспирацията е започнала към 1994 година. Хубаво, ама защо тогава на разни документални филми от ВСВ се виждат същите следи, оставени от американските В-29, летящи на 12 000 м? Явно още от тогава американците, а и останалите, понеже следите се виждат зад всички летящи на тази височина самолети, не са били достатъчно заети да хвърлят бомби, ами и са ни ръсили с препарати. Дори нацистите, нищо, че са нямали ресурси и са карали на синтетичен бензин, и те не са пропускали да ни обгазяват. Вместо да обсъждаме реални заплахи като боклуците, които ядем, промяната в климата и т.н сме тръгнали да си измисляме...
Аватар
DundyTheCroc
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 3:01 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот halcor » Вто Окт 02, 2012 1:31 pm

Всичко е много просто: производителите на шампоани разпръскват пърхот със самолети, целейки да ни накарат да си купуваме от техните шампоани.
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот taurus13 » Вто Окт 02, 2012 1:59 pm

Факт е обаче, че преди като нямаше още самолети, нямаше такива следи в небето - много добре си го спомням това. Така че, няма какво да ни убеждавате - на вас сигурно ви плащат да ни замазвате очите тук със странни облаци и дрън-дрън пари и кондензи. Ама ние не се лъжем лесно. Аз дори усещам че лютеницата вече има различен вкус, като я ям, което пък се е направо неопровержимо доказателство.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот М.Паунов » Чет Окт 04, 2012 8:08 am

Един приятел публикува малко материали във фейсбук, та направо ги копирам тук:

----------------------------------------------
http://www.reuters.com/article/2010/10/ ... 8320101021
"...The risks were too great because the impacts of manipulating nature on a vast scale were not fully known, the groups said at a major U.N. meeting in Japan aimed at combating increasing losses of plant and animal species.

Envoys from nearly 200 countries are gathered in Nagoya, Japan, to agree targets to fight the destruction of forests, rivers and coral reefs that provide resources and services central to livelihoods and economies...

...-- Artificial volcanoes. Tiny sulfate particles or other materials are released into the stratosphere to reflect sunlight, simulating the effect of a major volcanic eruption.
"

http://www.youtube.com/watch?v=mzc60zl7 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=U-TgFX-U ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=0GrspMZJoyE
----------------------------------------------

Ще помоля, да не ме убеждавате, че всички на тая среща на ООН са били напушени и не са знаели какви ги приказват.
Също така ще помоля, да не ме убеждавате, че това на клипчовете е конденз, или че барелите в самолета са пълни с бира, или че някой е тръгнал да прави авио-шоу с пътнически самолети на 12 000 метра височина.
Аватар
М.Паунов
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1550
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 8:13 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Alpina » Чет Окт 04, 2012 8:40 am

М.Паунов, всеки има правото да е глупав и да вярва в каквото си иска, факт е, че когато религията не е достатъчно силна, че да задоволи нуждата на хората да вярват в глупости, те започват да си търсят разни други безумия, само защото трябва да вярват в Нещо.

Та хайде си прибери молбата в задния джоб, защото както ти имаш правото да опитваш да ни убедиш в нещо, така и ние имаме същото. Демек не се прави на по-равен от равните? Сеш се?

Пък това кой в какво вярва си е негов проблем, стига да не сее невежество (както всъщност често правя аз). :nuts:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот did » Чет Окт 04, 2012 8:48 am

М.Паунов написа:http://www.youtube.com/watch?v=mzc60zl70Gk&feature=related

А замислял ли си се, защо тези изпуснати от самолет аерозоли са заснети отблизо и пуснати в интернет?

Знаеш ли колко научни експерименти има всекидневно съвсем прозрачно и легално, които се провеждат във високата атмосфера, без да са част от някакъв световен заговор? Да забраним науката ли?

Същият ефект имат ракетите против градушка, само че не се пущат аерозолите от самолет, а се изстрелват от земята. Да забраним борбата с градушките ли?

Като ще пущаш клипчета, дай да видим кой ги е заснел, кога, защо е летял успоредно на другия самолет...

Големи балъци сте!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот М.Паунов » Чет Окт 04, 2012 10:30 am

ООН в прав текст си признават, ама вие отричате..
Аватар
М.Паунов
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1550
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 8:13 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Daniel Panev » Чет Окт 04, 2012 11:14 am

М.Паунов написа:ООН в прав текст си признават, ама вие отричате..

Какво си признават ООН, че не ми стана ясно?
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот М.Паунов » Чет Окт 04, 2012 12:16 pm

Daniel Panev написа:
М.Паунов написа:ООН в прав текст си признават, ама вие отричате..

Какво си признават ООН, че не ми стана ясно?


Че "шепа държави" се опитват да влияят на климата, използвайки изброените в статията методи. Че много от тях са доказано опасни с непредвидени странични ефекти.
Един от въпросните методи е:
"-- Artificial volcanoes. Tiny sulfate particles or other materials are released into the stratosphere to reflect sunlight, simulating the effect of a major volcanic eruption."
и на български - разпръскване на частици сулфатни съединения и други материали в стратосферата, с цел да отразяват слънчевата светлина...
За тези, които не знаят какво е стратосфера - това е втората част на атмосферния слой, намиращ се на височина между 10 000 и 50 000 метра.

А относно дали наистина това са им целите(климат) е цяла нова тема и там е повече сфера на предположения, отколкото на факти, така че няма да навлизам.
Аватар
М.Паунов
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1550
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 8:13 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот mentalhead » Чет Окт 04, 2012 12:20 pm

did написа:Знаеш ли колко научни експерименти има всекидневно съвсем прозрачно и легално, които се провеждат във високата атмосфера, без да са част от някакъв световен заговор?

did, сега последно chemtrails конденз ли са или най-обикновенни научни експерименти, че започнах да се обърквам? :popcorn:

Alpina написа:М.Паунов, всеки има правото да е глупав и да вярва в каквото си иска... Пък това кой в какво вярва си е негов проблем, стига да не сее невежество (както всъщност често правя аз).

Не съм сигурен това самопризнание ли е, какво ли?

Самия аз имам право да вярвам, че нещо не е съвсем наред, когато един прекрасен и ясен ноемврийски уикенд на рилските езера след тотално безоблачна Събота и също толкова тотално безоблачна неделна сутрин се появи първия трейл. Трейлчетата ставаха повече и повече, докато към обяд, вече в София, над небето имаше цяла мрежа от следи. В късния следобяд всичко това са беше превърнало в огромна облачна маса, заемаща почти цялото небе. Всеки който поглежда небето за първи път точно в този момент би си казал, че това са си най-обикновенни облаци, защото точно така си и изглеждаха. По-друго обаче е като си проследил целия процес до формирането на тези "облаци".
Това, че на времето видиш ли не сме обръщали внимание на небето ми се струва доста смешно. Лично аз като дете съм гледал следите на самолетите с интерес, но проклетиите винаги имам спомен да изчезваха след 20-на минути. Нямам спомен да съм виждал диря, която 3 часа си седи непокътната и после си стои като облак през целия ден. Във всичко това има нещо, което не ми се струва съвсем нормално.

DundyTheCroc написа:Гледам из Нета тази теория на конспирацията е започнала към 1994 година. Хубаво, ама защо тогава на разни документални филми от ВСВ се виждат същите следи, оставени от американските В-29, летящи на 12 000 м? Явно още от тогава американците, а и останалите, понеже следите се виждат зад всички летящи на тази височина самолети, не са били достатъчно заети да хвърлят бомби, ами и са ни ръсили с препарати.

Това май е и най-безумното мнение по темата, което прочетох. Първо искам да видя какъв е тоя филм за ВСВ, който в продължение на 3 и повече часа ти показва дирите оставени от американските B-29, за да видим дали въпросните се разпръскват във времето. Самия пример с военните самолети е толкова нелеп, а особено последната част на второто изречение от цитираните ме кара да се смея на глас. Да си чувал някога за Agent Orange? :lol:
Аватар
mentalhead
 
Мнения: 354
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 6:49 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот subritual » Чет Окт 04, 2012 12:28 pm

http://erigkan.ucoz.ru/news/neutralizacija_na_choveshkoto_sznanie/2012-10-02-1195
и ответната страна в лицето на медията,която ще ни уплаши,ако сме твърде спокойни и ще ни успокои, ако сме твърде притеснени.
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/kak-trgvat-sluhovete-v-internet.html
:popcorn:
Последна промяна subritual на Чет Окт 04, 2012 12:58 pm, променена общо 1 път
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Crimson » Чет Окт 04, 2012 12:49 pm

mentalhead написа: Във всичко това има нещо, което не ми се струва съвсем нормално.



Невежество май му викат :idea: Ма то си е естествено и нормално.
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Alpina » Чет Окт 04, 2012 1:09 pm

mentalhead написа:Самия аз имам право да вярвам, че нещо не е съвсем наред, когато един прекрасен и ясен ноемврийски уикенд на рилските езера след тотално безоблачна Събота и също толкова тотално безоблачна неделна сутрин се появи първия трейл. Трейлчетата ставаха повече и повече, докато към обяд, вече в София, над небето имаше цяла мрежа от следи. В късния следобяд всичко това са беше превърнало в огромна облачна маса, заемаща почти цялото небе.


И какво искаш да кажеш - че в съботния ден и до неделя сутринта не е имало трафик (безумно) или че са имали почивен ден за пръскане. :D

Баси, аз се чудя защо някой авиокомпании не дават си превозваш над 10кг багаж, докато при други можеш и 34 и средно 24, а то явно зависи коя колко химикали цикала.

:popcorn:

От медии тръгнали да ми носят информация за това кой какво казал и направил. :D
От това по-заблудени ора няма. :D
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот mentalhead » Чет Окт 04, 2012 1:51 pm

Alpina написа:И какво искаш да кажеш - че в съботния ден и до неделя сутринта не е имало трафик (безумно) или че са имали почивен ден за пръскане. :D

Казвам само, че един от най-ясните уикенди които съм виждал завърши с тотално облачно небе като през цялата Неделя имах "щастието" да наблюдавам развитието на този процес. Облаците се получиха постепенно от разпръскването на въпросните следи. Между другото другия път като видите нашарено от следи небе сами бихте могли да проследите този процес, не е много сложно. Дотогава чакаме Crimson като по-вещ да ни обясни как става тая работа с облаците, получени от самолетни следи и кое точно му е нормалното.
Между другото Alpina, понеже явно при цялото това четене си пропуснал. Следите на някои самолети са си съвсем нормални и изчезващи за минути. Така че липсата на следи не означава липса на самолетен трафик.

Интересно ми е друго. Тук ви се показаха известен брой неща в подкрепа на наличието на chemtrails, като явление различно от т.н. contrails, т.е. стандартните следи, които самолетите оставят. Единственото, което виждам като контрааргумент е подигравателно отношение, търкалящи се емотикони и небивалици за кондензи. Ако мислите, че това е начина, по който ще убедите някого, че сте прави, значи не знаете много за общуването с хора.
Аватар
mentalhead
 
Мнения: 354
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 6:49 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот did » Чет Окт 04, 2012 2:08 pm

mentalhead написа:Между другото другия път като видите нашарено от следи небе сами бихте могли да проследите този процес, не е много сложно. Дотогава чакаме Crimson като по-вещ да ни обясни как става тая работа с облаците, получени от самолетни следи и кое точно му е нормалното.

Съвсем нормално явление е. Щеше да е странно, ако не се случваше така.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот М.Паунов » Чет Окт 04, 2012 2:19 pm

did написа:
mentalhead написа:Между другото другия път като видите нашарено от следи небе сами бихте могли да проследите този процес, не е много сложно. Дотогава чакаме Crimson като по-вещ да ни обясни как става тая работа с облаците, получени от самолетни следи и кое точно му е нормалното.

Съвсем нормално явление е. Щеше да е странно, ако не се случваше така.


В момента небето е прекрасно синьо, без да се е получило така. Доколкото зная в момента самолетния трафик си е съвсем нормален.
Би ли обяснил странното явление, наречено "ясно небе" ?
Аватар
М.Паунов
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1550
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 8:13 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот did » Чет Окт 04, 2012 2:22 pm

Такааааа... Лекцията за фазови преходи от 1 род със сегашните второкурсници ще ми е някъде през декември. Заповядай!
Последна промяна did на Чет Окт 04, 2012 2:53 pm, променена общо 1 път
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Antares » Чет Окт 04, 2012 2:24 pm

Изображение
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Crimson » Чет Окт 04, 2012 2:39 pm

Тия определено пръскат с нещо кофти.
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Antares » Чет Окт 04, 2012 2:42 pm

Не знам пръскат ли ги, сами ли се надишват с някакви неща, ама определено има някаква зловредна химия... Като ги гледам хората на к'ви глупости се връзват, почвам и аз да се съмнявам, дали наистина не пръскат с някакъв акълицид...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот MIKEY MOUSE » Чет Окт 04, 2012 6:16 pm

... а уиски може ли да се получи след тази атмосферна кондензация?! Само питам. :evil: Голяма далавера :wavey: ще стане.

...или поне бира за Мира?! :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот subritual » Пет Окт 05, 2012 11:42 am

Днес пак пръскат и аз се събудих неразположен.

MIKEY MOUSE написа:... а уиски може ли да се получи след тази атмосферна кондензация?! Само питам. :evil: Голяма далавера :wavey: ще стане.

...или поне бира за Мира?! :wavey:

За съжаление, не може.
Но нищо Мики, не тъжи! Новата тема за теб прочети.
Ти си известен, но позабравен герой, заслужаващ не тема, а цял раздел!
http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=123533
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron