Now playing?

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Мнениеот Alien » Пон Май 30, 2005 1:38 pm

[quote="LoshBoch"]

Плейнскейпа беше върха! Ама си потърси пачовете че беше доста бъглива без тях. И като си почнала с тея игрици, обърни внимание и на Icewind Dale и Temple of elemental evel. С изключение на последната всички са с доста грозновата (старичка) графика, но геймплея е брутален, особено на Плейнскейпа.

[/quote]


Да не си се объркал? :) Геймплея на Плейнскейп -а беше смотаничък. :) Но историята компенсира всичко.

При Д&Д жанра БГ кърти откъм геймплей.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот LoshBoch » Пон Май 30, 2005 2:04 pm

Тъй де за сторито имах предвид,ама геймплея на TOEE беше просто брутален, с тия походови битки просто къртеше мивки, а и уменията имаха по-голям смисъл.
LoshBoch
 
Мнения: 50
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Апр 08, 2005 11:53 am

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Юли 22, 2005 9:27 pm

Гледам много теми се изровиха от гробищата :).
Викам малко живец и в тази тема да вдъхна.

Вярно,малко суша е напоследък,но пак има някой интересни неща.

Преди седмица вече май започнах The Bard's Tale.
Доста скептичен бях в началото.После и първите ми впечатления от гледната точка,камерата и управлението и+като капан на всичко контрола над лудия ми Бард.
За моя радост,минаха няколко часа и горепосочените проблеми започнах да не им обръшам внимание.
Играта е супер свежарска и до известна степен си прави гавра с жанровите правила.
Яко фън,ако трябва да я опиша с две думи.
На този етап аз поне се натъкнах на доста бъгове.Нямам представа дали ще излиза пач или дали вече не е излязъл такъв-не съм търсил.

Но за тези който не са чували за играта-ами DVD.iso-то и е 7.8gb :)Та имайте в предвид,че ще ви трябва бая празно пространство да я запишете,ако нямате DVD печка.

Освен Приключениата на Барда(и изтребника на риби-разказвача:D) в момента съм си записал отново Halo.Носталгия,както да направя.Търся си все още свестни сървъри със свестни играчи.Ако има заинтересувани,пишете.:)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот biggfoot » Пет Юли 22, 2005 10:08 pm

Worms Armageddon и GTA2 - само класика. Казано честно отдавна вече го намирам за загуба на ценно време.
Take the long road and ride it
Аватар
biggfoot
 
Мнения: 225
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 12:24 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cocko » Пет Юли 22, 2005 10:25 pm

Caesar 3- Няма човек, който да си има всичко.
Пиши на кирлица!
Pi6i na kirilica!
Cocko
 
Мнения: 511
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 8:20 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот GECKO » Съб Юли 23, 2005 1:19 am

After Dark Games :D
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот Alien » Съб Юли 23, 2005 6:53 pm

Аз пък таман си записах Icewind Dale (какво да правя, продължавам с РПГ жанра...), а и си изтеглих Valkyrie Profile (за непросветените - PSX RPG - и да, АДСКИ много ме кефят всякакъв тип РПГ -та, ВКЛЮЧИТЕЛНО за Плейстейшън...). :) Чудя се коя да започна. :)
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Cveti » Съб Юли 23, 2005 7:43 pm

[quote="Alien"]

Аз пък таман си записах Icewind Dale (какво да правя, продължавам с РПГ жанра...), а и си изтеглих Valkyrie Profile (за непросветените - PSX RPG - и да, АДСКИ много ме кефят всякакъв тип РПГ -та, ВКЛЮЧИТЕЛНО за Плейстейшън...). :) Чудя се коя да започна. :)
[/quote]

Alien,моля дай линк за Valkyrie Profile.И аз си падам най-вече по РПГ-та,но напоследък във всички жанрове излизат само най-страшни бози.Гейм индустрията се стреми да надмине Холивуд по бълване на долнокачествена продукция.Затова си джиткам по малко Starwars Battlefront,и без това съм в болнични и трепането на щурмоваци прави нещата по-леки.:bouncy:
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Съб Юли 23, 2005 8:26 pm

ra[quote="Cveti"]

[quote="Alien"]

Аз пък таман си записах Icewind Dale (какво да правя, продължавам с РПГ жанра...), а и си изтеглих Valkyrie Profile (за непросветените - PSX RPG - и да, АДСКИ много ме кефят всякакъв тип РПГ -та, ВКЛЮЧИТЕЛНО за Плейстейшън...). :) Чудя се коя да започна. :)
[/quote]

Alien,моля дай линк за Valkyrie Profile.И аз си падам най-вече по РПГ-та,но напоследък във всички жанрове излизат само най-страшни бози.Гейм индустрията се стреми да надмине Холивуд по бълване на долнокачествена продукция.Затова си джиткам по малко Starwars Battlefront,и без това съм в болнични и трепането на щурмоваци прави нещата по-леки.:bouncy:
[/quote]


Ако ще се пробваш с друг тип РПГ -та (под друг имам предвид да не е за ПЦ) и по-специално за ПС - по-добре да те напътя към нещо, което знам, че си заслужава... Валкири Профайл -а не съм го играл, така че по-добре друго (въпреки че съм чувал СТРАХОТНИ неща за него). Имай предвид, че тези РПГ -та нямат много общо със същите за ПЦ - линейни са (повечето), няма ги многото възможности. Но пък развиването на героя го има, а и историите на PSX RPG -тата обикновено са това, заради което си заслужават. Така че ако очакваш някаква страхотна графика или геймплей - не са за теб. Но ако си фенка на качествената история - веднага препоръчвам:

1. Xenogears
2. Chrono Trigger
3. Final Fantasy 7

Обяснявам - Ксеногиърс е Играта. Такава история аз не съм виждал НИКЪДЕ другаде. Всъщност, тя е толкова сложна, че има доста неща, които още ХИЧ не са ми ясни... и затова ще взема пак да си я изиграя. :)

Кроно Тригър - също задължителна игра. Невероятна история и атмосфера, добра бойна система, абе, не слъчайно я слагам на второ място. :)

Файнал Фантаси 7 - името говори само за себе си.

Виж къде ще ги търсиш тези игри не знам... третата я имаше по фрийтата, но другите 2... http://www.torrentsearch.com/ - тук мисля, че можеш да ги намериш през торрент. Ако ли не - ще се разберем някой път да ти ги дам на ЦД -та. Приятна игра! :)

Едит:
http://www.torrentspy.com/directory.asp ... &id=275859
Ето ти торент за Ксенпгиърс. Бързай, докато има сийдъри. 5 са засега. :)

БТВ, аз ти препоръчвам да започнеш с Кроно -то... по-лесно смилаема е, и поне няма да се шашнеш, че не разбираш за какво става дума в 50% от играта. :) Нея я има и за супер нинтендо... мисля, че от всеки сайт за емулатори можеш да си я изтеглиш - около 5-6 МБ е. Разликата с ПС версията е в 10 -ина филмчета, които не си заслужават 600 -те МБ. :)
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта