-P::)КЕФ

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Мнениеот Cveti » Вто Мар 15, 2005 10:20 am

[quote="did"]

[quote="Cveti"]

Ей,хора,днес карах ски,голям кеф-не знам защо съм бляла досега!Научих се да слизам с рало по една прилична пистичка и да завивам по малко,а утре ако е рекъл господ-пак!Много кеф е това ските,който не е пробвал да се захваща,щом аз за пръв път и не бях 90% на земята,значи всички можете!:banana:
May the force be with you.
[/quote]


Цвети, закъсняла си малко с ученето, ама по-добре късно, отколкото никога. Ако знаеш децата колко бързо се учат... Ей, например дъщеря ми, 5 дни кара ски и на петия направихме [url=http://www.bikedir.com/usr/did/zima/magi_ski.jpg]тази снимка[/url]. Кво ша кайш, а?
[/quote]

:thumbu:Did,нали ти учиш щерката да кара ски,явно затова ги умее тия неща:jumpref:.
Аз съм вече истински терминатор,завивам с успоредни ски и скачам по бобуните!Само не знам защо хората са толкова плашливи-забелязах,че проявяват склонност да се разбягват пред мен..:V:Постепенно усещането започна да ме кефи,като се връщахме по ски пътя,който е 5 км,направо отворих пътека.Щом ме видеха да влизам в завоя по самия му ръб(не нарочно...)и да продължавам надолу като торпедо скиори и бордисти се хвърляха в страни като полудели.:rofl:
May the force be with you.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот boian » Вто Мар 15, 2005 11:22 am

:rofl::rofl:Mi to se edno si skolelo znachi i nas(grupichkata) ,kato ni vidiat po pistata pochvat da biagat se edno idva LAVINA.A da zabravix da otbeleja gledat te kato izvanzemno:D:D:bigeyes::bigeyes::bigeyes:
никога на колене пред когото и да е
Аватар
boian
 
Мнения: 942
Рейтинг: 1905
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2004 11:02 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Мар 15, 2005 11:23 am

[quote="Cveti"]
...Само не знам защо хората са толкова плашливи-забелязах,че проявяват склонност да се разбягват пред мен..:V:Постепенно усещането започна да ме кефи,като се връщахме по ски пътя,който е 5 км,направо отворих пътека.Щом ме видеха да влизам в завоя по самия му ръб(не нарочно...)и да продължавам надолу като торпедо скиори и бордисти се хвърляха в страни като полудели.:rofl:
May the force be with you.
[/quote]


Цвети, не се притеснявай! Не само от тебе бягат като полудели. И от мене бягат. Обаче лошото е, че не винаги успяват да избягат.

Впрочем темата ми припомня някои блажени моменти от преди десетина години, когато за пръв път се учех да карам ски...

Пред очите ми се превърта като от стара лента едно мое трагично изпълнение. Всичко се случи през 1994 година на Маркуджик 1 на Боровец. Аз за първи път съм сложил ски и се оказвам на истинска писта, а не на равна полянка, като при предишните ми опити. Качих се горе, лесно потеглих, ама нещо много бързо тръгнаха пустите му ски и ралото, дето преди това ставаше на равно, нещо престана да върши работа. Аз правя рало, ските продължават надолу, аз пак рало - те още по-бързо... По едно време пистата става малко по-стръмна в средната си част, а аз не бях успял да падна навреме и навлизам в тоя участък със скорост, далеч над възможностите ми да контролирам ските, пък и ме е страх да падна. И изведнъж при промяната на наклона и влизането в стръмния участък виждам на 5-6 метра пред мене група скиори (по-късно се оказа, че са немци) с един ски учител, подредили се в редичка отгоре надолу със ски, напречно на наклона и гледат какво им обяснява инструктора пред тях. Пък аз хвърча точно в посока към редичката...

:crazy2:

Не можах много да реагирам, само дето леко кривнах и едната ми ска мина точно пред ските на немците, втората мина по ските им (пред автоматите), в тоя момент аз пък вече бях паднал назад и з**ника ми подскачаше по извивките оттпред на ските им... Някои от скиорите паднаха, щото ги закачих явно по автоматите, други пандаха от смях, трети останаха прави. Моя шушлеков панталон се оказа без задница, слиповете ми също, ама това го разбрах в момента, в който станах и принудих и тия, които до тоя момент не бяха паднали от смях да се строполят моментално.

Инструкторът, шоп от района на Самоков, се засили към мене и вика ":censored::censored::censored: Ше те утепем, копеууе!". Аз инстинктивно отговарям "Нема да има нужда. С тия дъски на краката аз и сам мога да се утепа!"

Ама оживях! А тези скиори следващите дни като се засечахме на пистата не само бягаха от пътя ми, ами не знам защо все нещо весело им ставаше и почваха да си говорят на немски - език, от който нищо не отбирам, ама имам подозрения за какво е ставало въпрос във въпросните разговори.

В един от следващите дни пък пробвах дали немските за**ници могат да се използват за еърбег при внезапно спиране. Получи се, ама за лош късмет точно тогава жена ми беше до мене и видя експеримента. Като резултат немкините пак нещо почнаха да си говорят, и пак на немски, та не им схванах идеята въобще.

Спомени, спомении...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот 4getcredo » Вто Мар 15, 2005 11:35 am

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Светльо, това трябва да се илюстрира!!!!!:rofl:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот Pupinator » Сря Мар 16, 2005 8:11 am

[size=200][color=red]ИДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕМ
ОП ОП ОП ОП ОП ОП ОП ОП ОП ОП ОП ОПААААААААА
БЕГАААААААААААААААААААААААААААААИ
[/color][/size]

Pupinator OUT.
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Сря Мар 16, 2005 11:28 am

[size=200][color=red]МНОГО СМЕ[/color][/size]
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
лелее, само като си представя тая сценка...:rofl::rofl::rofl:
не е истина :emlaugh::emlaugh:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 90 госта