turisti4eski obuvki

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

turisti4eski obuvki

Мнениеот rudi » Вто Фев 22, 2005 5:30 pm

Zaslujavat li si obuwkite ROMIKA(vihren)?
Modelat koito sym si izbral e s osmoteksovo pokritie i podmetka pamir.Ako nikoi ima takiva obuvki neka mi spodeli vpe4etleniata si.
Priemam predlojenia i za drugi obuvki do 170lv.
Iziskvaniata mi sa nai-ve4e kym podmetkata,tyi kato pri dylgi prehodi mi se nabivat krakata.
rudi
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2003 7:48 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Фев 22, 2005 5:48 pm

Пробвай Asolo с Goretex, Cordura, подметка Vibram и една година гаранция
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот тучо чучо » Вто Фев 22, 2005 5:49 pm

Мисля, че не задаваш въпроса си на правилното място - тук повечето хора не правят дълги пешеходни преходи, за да им се набиват стъпалата, повече се возят с велосипеди. За предпочитане е да опиташ в [url=http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=12&Board=turizym]този клуб[/url]. Там редовно се разисква темата, но за предпочитане е първо да прегледаш темите и тогава да питаш.
Иначе, аз лично, не бих дал 170 лв. за благоевградските обувки, защото мисля, че се продават за около 75-80 лв. Или не тълкувам правилно писанието ти? Нищо де, питай в клуба, там ще намериш и адресите на магазините "Намасте", "Стената", "Алпи", "Салева" и т.н., откъдето да си избереш обуща.
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот nikitzo » Вто Фев 22, 2005 6:17 pm

170 за Вихрен е много!!!
За тези пари разгледай SALOMON, ROSSIGNOL, ALPINA, ASOLO и HAN WAG. Задължително изискване е подметката да е от VIBRAM.
Внимание заслужават и обувсите Jack Wolfskin произведени в завода на ромика.

Фирмения магазин на Ромика е на ул. "Охрид" в началото откъм бул. "Сливница" провери там - цените много под 170 лъва.:eyebrow:
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Вто Фев 22, 2005 6:40 pm

Аз си намерих едни "kreski"
от някакв материал "вожа" и са супер.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот SPA » Вто Фев 22, 2005 7:20 pm

[quote="rudi"]

Zaslujavat li si obuwkite ROMIKA(vihren)?
Modelat koito sym si izbral e s osmoteksovo pokritie i podmetka pamir.Ako nikoi ima takiva obuvki neka mi spodeli vpe4etleniata si.
Priemam predlojenia i za drugi obuvki do 170lv.
Iziskvaniata mi sa nai-ve4e kym podmetkata,tyi kato pri dylgi prehodi mi se nabivat krakata.
[/quote]

Аз лично ползвам този модел от 2 месеца:
http://www.asolo.com/content.asp?L=1&idMen=190
Много съм довелен засега. Подметката е твърда и с нея почти не се усещат камъчетата и другите издатини. Не пускат вода и кал. Дишат. ...
Един приятел юрка такива сериозно вече 2 години - ходи по планини (през цялата година), като за лед и котки разбирасе ползва други обувки, кара колело и т.н.
Цената им е 185лв.
По принцип има голям избор за обувки и е трудно да си хареса човек :). Най-евтиното сносно решение което съм виждал беше един модел на HEAD за около 100лв с дишаща мембрана.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Сря Фев 23, 2005 10:04 am

[quote="SPA"]

[quote="rudi"]

Zaslujavat li si obuwkite ROMIKA(vihren)?
Modelat koito sym si izbral e s osmoteksovo pokritie i podmetka pamir.Ako nikoi ima takiva obuvki neka mi spodeli vpe4etleniata si.
Priemam predlojenia i za drugi obuvki do 170lv.
Iziskvaniata mi sa nai-ve4e kym podmetkata,tyi kato pri dylgi prehodi mi se nabivat krakata.
[/quote]

Аз лично ползвам този модел от 2 месеца:
http://www.asolo.com/content.asp?L=1&idMen=190
Много съм довелен засега. Подметката е твърда и с нея почти не се усещат камъчетата и другите издатини. Не пускат вода и кал. Дишат. ...
Един приятел юрка такива сериозно вече 2 години - ходи по планини (през цялата година), като за лед и котки разбирасе ползва други обувки, кара колело и т.н.
Цената им е 185лв.
По принцип има голям избор за обувки и е трудно да си хареса човек :). Най-евтиното сносно решение което съм виждал беше един модел на HEAD за около 100лв с дишаща мембрана.

[/quote]


Мойте са същите - Asolo(но друг модел FSN 150 GV)- наистина сериозна изработка.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 104 госта