Изтрих си филмите

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Изтрих си филмите

Мнениеот ne4ovek » Сря Фев 09, 2005 1:42 pm

Без да исках си изтрих всичките филмчета дето кам 40 бяха с колелца :bawling::indiffe:
ne4ovek
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 11:56 am
Местоположение: Zimbabwe

Мнениеот nikitzo » Сря Фев 09, 2005 1:51 pm

Имам записано това онова така, че съм готов да помогна:beer:
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот AgentOrange » Сря Фев 09, 2005 1:53 pm

Не прави абсолютно нищо на тоя дял на който са били файловете (дано да е различен от системния). Стига да не се запише нещо ново на мястото, на което са ти били филмчетата, шанса да ги спасиш с някой file recovery tool е голям - информацията все още физически е на диска, просто файловата система я счита за изтрита. Търси в Google за file recovery или undelete - намират се читави freeware програмки, дето вършат работа. Конкретен пример в момента не мога да ти дам, ще потърся довечера какво имам в архивите вкъщи...
Аватар
AgentOrange
 
Мнения: 552
Рейтинг: 1965
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:52 pm

Мнениеот ne4ovek » Сря Фев 09, 2005 2:07 pm

[quote="AgentOrange"]

Не прави абсолютно нищо на тоя дял на който са били файловете (дано да е различен от системния). Стига да не се запише нещо ново на мястото, на което са ти били филмчетата, шанса да ги спасиш с някой file recovery tool е голям - информацията все още физически е на диска, просто файловата система я счита за изтрита. Търси в Google за file recovery или undelete - намират се читави freeware програмки, дето вършат работа. Конкретен пример в момента не мога да ти дам, ще потърся довечера какво имам в архивите вкъщи...
[/quote]

Ми филмите ми бяха в My music и като си подреждах песните и без да искам сам изтрил папката с филмите
ne4ovek
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 11:56 am
Местоположение: Zimbabwe

Мнениеот sss » Сря Фев 09, 2005 10:20 pm

Моите съболезнования!:indiffe:Аз бих се чуствал изключително гадно ,ако бях на твое място:(
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот AgentOrange » Сря Фев 09, 2005 11:08 pm

Ако ти се занимава - пробвай [url=http://www.pcinspector.de/file_recovery/UK/welcome.htm]това[/url]. Преди време ако не се лъжа бях възстановявал изтрити файлове с него...
Аватар
AgentOrange
 
Мнения: 552
Рейтинг: 1965
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:52 pm

Мнениеот ne4ovek » Чет Фев 10, 2005 10:49 am

Благодаря ви на всички:thumb:/можете да ми помогнете като ми дадете линкове за саитове с филмчета,приемам всякакви саитове/Thanks brothers :)
ne4ovek
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 11:56 am
Местоположение: Zimbabwe

Мнениеот SPA » Чет Фев 10, 2005 11:23 am

[quote="AgentOrange"]

Ако ти се занимава - пробвай [url=http://www.pcinspector.de/file_recovery/UK/welcome.htm]това[/url]. Преди време ако не се лъжа бях възстановявал изтрити файлове с него...
[/quote]

Още едно изпитано средство:

GetDataBack For NTFS
[url]http://www.runtime.org/gdb.htm[/url]

Програмката е супер, но си я намери с крак. Спасявала ме е от физически скапан диск, който въобще не може да го разпознае виндовс.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 85 госта