Какво бихте направили с 200000лв?

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Мнениеот kibikoff » Вто Яну 18, 2005 11:57 am

абе Бохо си е Бохо ...
:emlaugh::emlaugh::mad::mad:
kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Мнениеот bikerider » Вто Яну 18, 2005 12:14 pm

[quote="axelmax"]
hahahha osaznai se be

...
decata -:crazy:,abe ti lud li si be ,ti koga ste jiveesh
[/quote]


[b]"Свине! Вечно ли искате да живеете?"[/b]
Фридрих II Велики



Чао България, да живей БайМангау!!! :king:

@axelmax: <censored> :crazy:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Вто Яну 18, 2005 12:19 pm

[quote="PtD"]

Първо, да се извиня на БайБрадър, задето му свивам хубавата тема :8D:

Второ, какво бихте направили с необлагаеми 200000 лева? :dunno:
[/quote]


Пинки, обобщавам въпроса ти до "какво бихте направили с необлагаеми N валутни единици" и отговарям на него. :D

1. Ако са малко, ще играя на борсата, докато мога да мина към т.2.
2. Ако не са достатъчно, ще ги използвам за начален капитал за бизнес, докато мога да мина към т.3.
3. Ако са много, ще живея от рента и ще работя по собствени проекти.

За отговор на твоя конкретен въпрос - 200,000 са малко - старт от точка 1.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот mih » Вто Яну 18, 2005 1:03 pm

[quote="axelmax"]

[quote="asahi"]

Има три неща, в които си заслужава човек да инвестира:
-здраве;
-образование;
-децата си.
Редът не е важен.
[/quote]


hahahha osaznai se be

kak rredat da ne e vajen ,nai vajen si ti za sebesi ,razberi tva

zdraveto ti dava vazmojnost da se naslajdavash na vsichko

obrazovanieto e zamo za prestij,kolko tajno ama e taka

decata -:crazy:,abe ti lud li si be ,ti koga ste jiveesh
[/quote]


леле-мале!:D:crazy::D:D
или - "О, свещена простота!" (Ян Хус на кладата)


- егоизмът най-често води до скучен живот без истински приятели и до самотна и нерадостна смърт...
- здравето ти дава възможност да си жив и здрав...
- В този смисъл ебаси престижа е колежа по телекомуникации... и колко е гаден новият Santacruz само!
- надявам се ползваш презервативи...

ти си в положението на човек, който си търси очилата за късогледство, но не ги намира, понеже е без тях и само ги псуваш ли, псуваш...
образованието е нещо, което ти няма да имаш и след колежа... и е свързано със себеусъвършенстването, тоест не става насила, а трябва сам да го пожелаеш.
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот marshall__ » Вто Яну 18, 2005 1:19 pm

[quote="mih"]

[quote="axelmax"]

[quote="asahi"]

Има три неща, в които си заслужава човек да инвестира:
-здраве;
-образование;
-децата си.
Редът не е важен.
[/quote]


hahahha osaznai se be

kak rredat da ne e vajen ,nai vajen si ti za sebesi ,razberi tva

zdraveto ti dava vazmojnost da se naslajdavash na vsichko

obrazovanieto e zamo za prestij,kolko tajno ama e taka

decata -:crazy:,abe ti lud li si be ,ti koga ste jiveesh
[/quote]


леле-мале!:D:crazy::D:D
или - "О, свещена простота!" (Ян Хус на кладата)

още една от жертвите на прехода и на масовото обезкултуряване на народа...

- егоизмът най-често води до скучен живот без истински приятели и до самотна и нерадостна смърт...
- здравето ти дава възможност да си жив и здрав...
- В този смисъл ебаси престижа е колежа по телекомуникации... и колко е гаден новият Santacruz само!
- надявам се ползваш презервативи...

ти си в положението на човек, който си търси очилата за късогледство, но не ги намира, понеже е без тях (колко обяснително пиша) и само ги псуваш ли, псуваш...
образованието е нещо, което ти няма да имаш и след колежа... и е свързано със себеусъвършенстването, тоест не става насила, а трябва сам да го пожелаеш.

късмет в живота! но един съвет - не излизай от България! първо - ще я посрамиш, и второ - няма да се справиш с подобен мироглед...
[/quote]

:agree:
:rofl:
:beer::D
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот КапитанПланета » Вто Яну 18, 2005 1:52 pm

[quote]
[b]...егоизмът най-често води до скучен живот без истински приятели и до самотна и нерадостна смърт...[/b][/quote]


mih, кефиш ма, шти съ убадя !
:bowdown::nuts::thumbu::beer:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот asahi » Вто Яну 18, 2005 5:43 pm

Axelmax, с теб сме различни.
(__0000__)
II II
asahi
 
Мнения: 41
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Окт 04, 2004 3:38 pm

Мнениеот mih » Вто Яну 18, 2005 6:47 pm

[quote="КапитанПланета"]

[quote]
[b]...егоизмът най-често води до скучен живот без истински приятели и до самотна и нерадостна смърт...[/b][/quote]


mih, кефиш ма, шти съ убадя !
:bowdown::nuts::thumbu::beer:
[/quote]

добре де, вместо "смърт" трябваше да пише "старост", ама късно го видях...:beer:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Harka » Вто Яну 18, 2005 9:35 pm

[quote="asahi"]

Axelmax, с теб сме различни.
[/quote]

Хм, в този форум няма и един човек, който поне малко да прилича на axelmax (опа, всъщност има, но няма да го издавам да не ме обвини БигБрадър после, че манипулирам вота :emlaugh:). Той е единствен и неповторим (с простотиите си).Той е МИСТЪР axelmax :bowdown::bowdown::bowdown:
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jivkonik » Вто Яну 18, 2005 10:55 pm

[quote="Harka"]

[quote="asahi"]

Axelmax, с теб сме различни.
[/quote]

Хм, в този форум няма и един човек, който поне малко да прилича на axelmax (опа, всъщност има, но няма да го издавам да не ме обвини БигБрадър после, че манипулирам вота :emlaugh:). Той е единствен и неповторим (с простотиите си).Той е МИСТЪР axelmax :bowdown::bowdown::bowdown:
[/quote]

Да но представи си без него деня ни колко сив и скучен щеше да е! AXELMAX управлява!:eyebrow: :eyebrow: :eyebrow: :eyebrow:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот КапитанПланета » Вто Яну 18, 2005 10:56 pm

[quote="mih"]
добре де, вместо "смърт" трябваше да пише "старост", ама късно го видях...:beer:
[/quote]


mih, въобще не съм те иронизирал на тема щастлива/нещастна смърт. Допадна ми духа на изказването ти... Пък и изхождайки от специализираната литература (Библия, жития на светиите, Кабала и прочее) щастлива смърт би следвало да има... Горе долу по логиката на твоето изказване се очаква спокойно и блажено да си тръгнем като си свършим достойно делата тук... :dunno: Абе не знам, но със сигурност ще разбера... Лошото е че няма да мога да споделя после впечатления, ма иначе пък нямаше да има тръпка. Хитро е измислено.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Вто Яну 18, 2005 11:47 pm

[quote="КапитанПланета"]

Лошото е че няма да мога да споделя после впечатления, ма иначе пък нямаше да има тръпка. Хитро е измислено.
[/quote]


Направо все едно Гьодел го е проектирал :D:beer:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот КапитанПланета » Сря Яну 19, 2005 9:17 am

[quote="PtD"]
Направо все едно Гьодел го е проектирал :D:beer:
[/quote]


[img]images/speech/icon_speech_yeah.gif[/img]:beer:
Кефи ме следната надстройка на теоремата за непълнотата :
"Всяка Универсална Истинна Машина, която по дефиниция може да отговори на абсолютно всички въпроси, е вътрешно противоречива."
:hbang2::hbang2::hbang2::beer:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mih » Сря Яну 19, 2005 1:48 pm

[quote][i]
...Горе долу по логиката на твоето изказване се очаква спокойно и блажено да си тръгнем като си свършим достойно делата тук... :dunno: Абе не знам, но със сигурност ще разбера... Лошото е че няма да мога да споделя после впечатления, ма иначе пък нямаше да има тръпка. Хитро е измислено.
[/quote]

за спокойно и блажено не знам - почти никой не си избира смъртта сам, а и както казваш няма много споделени впечатления...:skull: по моему всичко е до това да имаш в какво да вярваш, църквата отдавна го е разбрала - хората ИМАТ НУЖДА от това да ВЯРВАТ. и ако имаш свободата и разсъдъка да избереш възможно най-правилната за тебе "истина" да си вярваш в нея, животът ти получава смисъл... и ако си живял според този смисъл чувството, което би изпитал на финала би трябвало да е като след добре свършена работа.
знам ли...:dunno:
:beer:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот PtD » Сря Яну 19, 2005 4:11 pm

[quote="КапитанПланета"]


Кефи ме следната надстройка на теоремата за непълнотата :
"Всяка Универсална Истинна Машина, която по дефиниция може да отговори на абсолютно всички въпроси, е вътрешно противоречива."
[/quote]



:hbang2::hbang2::hbang2:

Ама тая машина и без това в голям брой от случаите ще си цикли безкрайно :dunno:

:hypnoti::hypnoti::hypnoti:

:rofl:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот ne4ovek » Сря Яну 19, 2005 6:34 pm

Ми аз сам телец таи че ... Бих си купил от всеки стил наи якото колело бих си купил едни супер ски и един супер сноуборд :^:
ne4ovek
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 11:56 am
Местоположение: Zimbabwe

Мнениеот barbarossa » Сря Яну 19, 2005 6:35 pm

дали ще ми стигнат 200 000 да си купя БАС и Веломания?:I
Аватар
barbarossa
 
Мнения: 321
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 04, 2003 10:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ne4ovek » Сря Яну 19, 2005 6:38 pm

[quote="barbarossa"]

дали ще ми стигнат 200 000 да си купя БАС и Веломания?:I
[/quote]

Не
ne4ovek
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 11:56 am
Местоположение: Zimbabwe

Мнениеот halcor » Чет Яну 20, 2005 11:30 am

[quote="PtD"]

[quote="КапитанПланета"]


Кефи ме следната надстройка на теоремата за непълнотата :
"Всяка Универсална Истинна Машина, която по дефиниция може да отговори на абсолютно всички въпроси, е вътрешно противоречива."
[/quote]



:hbang2::hbang2::hbang2:

Ама тая машина и без това в голям брой от случаите ще си цикли безкрайно :dunno:

:hypnoti::hypnoti::hypnoti:

:rofl:
[/quote]


Е, ако машината ти е просто претърсване на масиви от типа daUltimateQuestionsArray[ i ]=въпрос и daUltimateAnswersArray[ i ]=отговор и те са безкрайни, ще имаш зацикляне точно в един случай - общия :-) Не казвам daUltimateDictionary[въпрос]=отговор, че измислянето на асоциативното правило ще е леко трудно :-)

А Гьодел управлява и внася смут в умовете на хората, убедени, че всичко им е наред и всичко могат да предвидят :-)

А работата извращава умовете на хората и ги кара да пишат простотии във форумите :-)
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот bikerider » Чет Яну 20, 2005 12:50 pm

[quote="halcor"]
А работата извращава умовете на хората и ги кара да пишат простотии във форумите :-)
[/quote]


най-вече :hbang:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот axelmax » Чет Яну 20, 2005 2:12 pm

[quote="barbarossa"]

дали ще ми стигнат 200 000 да си купя БАС и Веломания?:I
[/quote]



ot bas za 200 000 leva ,moe da si vzemesh boxxer race i dva ot prespcialnite boltove za okachvaniqta na ramki RAM,i moe i dane ti stignat,no kato spechelish pak 200 000 leva ste im dadesh ostataka i ste ti ostanat ,tochno 1.20 leva
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот axelmax » Чет Яну 20, 2005 2:22 pm

za tezi ,koito me narichat EGOIST

az li sam egoist kato nedavam jivot ,pri polojenie,che az sam oste s mislene na hlapak i takova go predpochitam otkolkoto da mi e v nekvi ,normi koito drugite mi postavqt neprekasnato
az li sam egoist ,che ne barzam da ostavq nesto sled sebe si, ta posle to da strada ot netarpenieto kato izpitva lisheniq ,
ta da me priznae nekoi si tam proshlqk

gospoda moqta cel ne e da se vazprozveda nepremenno,ne che nqma da dam nesto kachestveno kato si mislite vie ,predpolagam de

takche ne mi puyka vie kakvo smqtatae i ne me obsajdaie kat nekvi babichki,zasto sam takav ili ne zasto smqtam taka i szasto ne ,tva e moeto mnenie ,ne mi se mesete i az ne vi s mesq,mesite li si nosite si posledstviqta kato otnoshenie

che ne sam na toq svqt da mi kazvate kakvo da pravq,ne ste poveche ot [size=200][color=red][size=28]men [/size][/color][/size]
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот kibikoff » Чет Яну 20, 2005 2:42 pm

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
:propell::propell::propell::propell::propell::propell::propell:

Бохо, ти си невероятен бре!!!!
ТалисманЪТ на форума :roll2::roll2:

нИ сЪ възпроизвеждай!!! молА та ..
[i]"gospoda moqta cel ne e da se vazprozveda nepremenno,ne che nqma da dam nesto kachestveno kato si mislite vie"[/i]

отправям конструктивно предложение:
ако има стикери тази година, да има стикер и с теб(като талисман все пак), ще си го сложа на кулилото. Обещавам!!
п.с. хлебарка, ще се заемеш ли с дизайна?? доказал си все пак качества в тази насока :^::^::^::clover::clover::smash::smash::smash:
kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Мнениеот bikerider » Чет Яну 20, 2005 3:18 pm

[quote="axelmax"]

za tezi ,koito me narichat EGOIST

[b][size=200]az li sam egoist[/size][/b] kato nedavam jivot ,pri polojenie,che az sam oste s mislene na hlapak i takova go predpochitam otkolkoto da mi e v nekvi ,normi koito drugite mi postavqt neprekasnato
[b][size=200]az li sam egoist[/size][/b] ,che ne barzam da ostavq nesto sled sebe si, ta posle to da strada ot netarpenieto kato izpitva lisheniq ,
ta da me priznae nekoi si tam proshlqk

takche ne mi puyka vie kakvo smqtatae i ne me obsajdaie kat nekvi babichki,zasto sam takav ili ne zasto smqtam taka i szasto ne ,tva e moeto mnenie ,ne mi se mesete i az ne vi s mesq,mesite li si nosite si posledstviqta kato otnoshenie

che ne sam na toq svqt da mi kazvate kakvo da pravq,ne ste poveche ot [size=200][color=green]men[/color][/size]
[/quote]

Хм. Не си егоист казваш? :emlaugh::emlaugh::emlaugh::emlaugh:

[quote="axelmax"]
gospoda moqta cel ne e da se vazprozveda nepremenno...
[/quote]

Слава Богу! :laugh::roll2::rofl:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот mih » Чет Яну 20, 2005 3:24 pm

[quote="bikerider"]

[quote="halcor"]
А работата извращава умовете на хората и ги кара да пишат простотии във форумите :-)
[/quote]


най-вече :hbang:
[/quote]


agreed :thumbu:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот mih » Чет Яну 20, 2005 3:28 pm

@axelmax,

si4ki, te, ubi4ame!
prsti ni!
just B urself!
:beer:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот axelmax » Чет Яну 20, 2005 7:18 pm

[quote="bikerider"]

[quote="axelmax"]

za tezi ,koito me narichat EGOIST

[b][size=200]az li sam egoist[/size][/b] kato nedavam jivot ,pri polojenie,che az sam oste s mislene na hlapak i takova go predpochitam otkolkoto da mi e v nekvi ,normi koito drugite mi postavqt neprekasnato
[b][size=200]az li sam egoist[/size][/b] ,che ne barzam da ostavq nesto sled sebe si, ta posle to da strada ot netarpenieto kato izpitva lisheniq ,
ta da me priznae nekoi si tam proshlqk

takche ne mi puyka vie kakvo smqtatae i ne me obsajdaie kat nekvi babichki,zasto sam takav ili ne zasto smqtam taka i szasto ne ,tva e moeto mnenie ,ne mi se mesete i az ne vi s mesq,mesite li si nosite si posledstviqta kato otnoshenie

che ne sam na toq svqt da mi kazvate kakvo da pravq,ne ste poveche ot [size=200][color=green]men[/color][/size]
[/quote]

Хм. Не си егоист казваш? :emlaugh::emlaugh::emlaugh::emlaugh:

[quote="axelmax"]
gospoda moqta cel ne e da se vazprozveda nepremenno...
[/quote]

Слава Богу! :laugh::roll2::rofl:
[/quote]


e verno egoist sam ,no ne prechana nikogo,a kato sazdadesh nekoe dete da te nasledi i gleda kato ostareesh tva e visha stepen na egoizam
tva instink za samosahranenie li e,be?


ti pak ,sto ne napraish deset deca ,za da ti rabotqt na nivqta(che veche ne si mlad ste padnesh ,nekoi pad v brazdata i ste si udarish glavata v nekoi kartof):rofl::rofl::rofl:a ti:pimp: da im kazvash ne taka be ,tupanar-i razbira se ste imash izvinnie stoto si iznerven ot obstanovkata v stranata



razlichni pokoleniq,ma ne mi prechish az si praq kakvoto poiskam do opredelena stepen razbira se ,vseki e zavisim ot nekoi

prosto si cheshem ezicite vmesto da sa ni vav ustata na jena ,tui nejna i jelana stoqsta ,ne[color=red][size=167]ebana[/size][/color]
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот No1s » Чет Яну 20, 2005 9:07 pm

[quote="axelmax"]

[quote="bikerider"]

[quote="axelmax"]

za tezi ,koito me narichat EGOIST

[b][size=200]az li sam egoist[/size][/b] kato nedavam jivot ,pri polojenie,che az sam oste s mislene na hlapak i takova go predpochitam otkolkoto da mi e v nekvi ,normi koito drugite mi postavqt neprekasnato
[b][size=200]az li sam egoist[/size][/b] ,che ne barzam da ostavq nesto sled sebe si, ta posle to da strada ot netarpenieto kato izpitva lisheniq ,
ta da me priznae nekoi si tam proshlqk

takche ne mi puyka vie kakvo smqtatae i ne me obsajdaie kat nekvi babichki,zasto sam takav ili ne zasto smqtam taka i szasto ne ,tva e moeto mnenie ,ne mi se mesete i az ne vi s mesq,mesite li si nosite si posledstviqta kato otnoshenie

che ne sam na toq svqt da mi kazvate kakvo da pravq,ne ste poveche ot [size=200][color=green]men[/color][/size]
[/quote]

Хм. Не си егоист казваш? :emlaugh::emlaugh::emlaugh::emlaugh:

[quote="axelmax"]
gospoda moqta cel ne e da se vazprozveda nepremenno...
[/quote]

Слава Богу! :laugh::roll2::rofl:
[/quote]


e verno egoist sam ,no ne prechana nikogo,a kato sazdadesh nekoe dete da te nasledi i gleda kato ostareesh tva e visha stepen na egoizam
tva instink za samosahranenie li e,be?


ti pak ,sto ne napraish deset deca ,za da ti rabotqt na nivqta(che veche ne si mlad ste padnesh ,nekoi pad v brazdata i ste si udarish glavata v nekoi kartof):rofl::rofl::rofl:a ti:pimp: da im kazvash ne taka be ,tupanar-i razbira se ste imash izvinnie stoto si iznerven ot obstanovkata v stranata



razlichni pokoleniq,ma ne mi prechish az si praq kakvoto poiskam do opredelena stepen razbira se ,vseki e zavisim ot nekoi

prosto si cheshem ezicite vmesto da sa ni vav ustata na jena ,tui nejna i jelana stoqsta ,ne[color=red][size=167]ebana[/size][/color]


[/quote]

:bowdown::bowdown::bowdown:
why you have to shoot and die, when you can jump and fly
No1s
 
Мнения: 459
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 5:27 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот raz23 » Чет Яну 20, 2005 9:39 pm

[quote="mih"]

- В този смисъл ебаси престижа е колежа по телекомуникации... и колко е гаден новият Santacruz само!
- надявам се ползваш презервативи...

ти си в положението на човек, който си търси очилата за късогледство, но не ги намира, понеже е без тях и само ги псуваш ли, псуваш...
образованието е нещо, което ти няма да имаш и след колежа... и е свързано със себеусъвършенстването, тоест не става насила, а трябва сам да го пожелаеш.
[/quote]

Кефиш ме човече, ама с това изказване... меко казано - падаш ми в очите. Дано си бил напушен когато си го писал.


[quote]- егоизмът най-често води до скучен живот без истински приятели и до самотна и нерадостна смърт...[/quote]
V "за да излезеш от лайната трябва да си най-голямото лайно"

Не зная кое от твърденията е вярно, но докато не го преживея няма да застъпвам нито едно от тях.
Обаче зная че другата крайност, да си най-добрия, най-готиния, най-раздаващият се, води именно до тези "радостни" дни...
дрбр дрбр дрбр ... ... ...

С 200000 лв. ще направя нещо когато мога да разполагам с тях. А до тогава няма да си чешам <s>к</s> езика.
finding next tool would be cool
raz23
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 9:23 pm

Мнениеот mih » Пет Яну 21, 2005 1:58 am

@раздватри, малко хаотични отговори:
по първата ти забележка - щипка реторика, примесена със социолингвистика:
- Китайците знаеш ли колко азбуки са имали (и имат)? а прабългарите?
суфльор: по няколко...
в случая не е важно точно колко. по-скоро с каква цел са били повече от една - асоциацията, на която искам да те наведа е, че е важен и адресатът, не само адресантът, и текстът се изменя според адресата [b]и[/b] според функцията, която трябва да изпълни.
по втората:
според мен поставената от теб опозиция: "егоизмът най-често води до скучен живот без истински приятели и до самотна и нерадостна смърт"... V "за да излезеш от лайната трябва да си най-голямото лайно"
не е адекватно и коректно противопоставена, защото егоизмът винаги си съществува в психиката на всеки един човек било то като част от инстинкта за съхранение, и аз не апелирам за пълното му отричане (утопично), а за въздържане от пълното му проявление. човекът е социално животно, нали така беше, и се чувства най-добре сред себеподобни... но все пак ще отбележа, че всичко си е въпрос на лична гледна точка, като цитирам и себе си малко по-нагоре: "...ако имаш свободата и разсъдъка да избереш възможно най-правилната [b]за тебе [/b]"истина" да си вярваш в нея, животът ти получава смисъл..."
...казало кучето(-дървен философ) и си облизало задника... :crazy::smokin:
съгласих се и по-горе, че само си чешем езиците, ама на, явно е краста... ама не мога да се откъсна от сайта (и не само този), днес изненадващо след един нелеп удар у нас в прозореца при който едва не си счупих главата (бях без каска и не бях напушен :rofl:...) реших да си настъпя опашката на бачкането още по-силно и да скалъпя някво мтб за горе колкото да ме изкара до лятото и сега малко еуфорийка ме тресе...
но защо се криеш зад raz23?
хайде наздраве, аз съм на домашно вино и имам гости от Холандия ;)
:beer:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 97 госта