Какво бихте направили с 200000лв?

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Мнениеот bikerider » Пет Яну 21, 2005 11:30 am

[quote="axelmax"]
e verno egoist sam ,no ne prechana nikogo,a kato sazdadesh nekoe dete da te nasledi i gleda kato ostareesh tva e visha stepen na egoizam
tva instink za samosahranenie li e,be?
[/quote]

Не е. Но не разбирам защо като аргумент против егоизма даваш още по-гаден егоизъм?
Черно-бяло-черно-бяло-черно-бяло - люшкаш се като махало. Истината е по средата - всеки инстинкт за самосъхранение е полезен - докато не стане самоцел и не се изроди в егоизъм.

[quote="axelmax"]
ti pak ,sto ne napraish deset deca ,za da ti rabotqt na nivqta(che veche ne si mlad ste padnesh ,nekoi pad v brazdata i ste si udarish glavata v nekoi kartof):rofl::rofl::rofl:a ti:pimp: da im kazvash ne taka be ,tupanar-i razbira se ste imash izvinnie stoto si iznerven ot obstanovkata v stranata
[/quote]

Не благодаря. Предпочитам да имам едно дете, но здраво, умно и със собствена цел в живота - работя по въпроса.
А ти толкова яко се люшкаш между крайности, че почти разбирам защо така си се невротизирал. Както ти казах - търси си своята истина по средата.

[quote="axelmax"]
prosto si cheshem ezicite vmesto da sa ni vav ustata na jena ,tui nejna i jelana stoqsta ,ne[color=red][size=167]ebana[/size][/color]
[/quote]

За теб явно си сигурен. А за мен сигурен ли си? :laugh:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот BuxpeH » Съб Фев 19, 2005 8:32 pm

Почти ще ми стигнат, да си проектирам сам :8D: и построя една малка къща и после да я обзаведа:eek3:...
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта