Това не може да е истина

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Това не може да е истина

Мнениеот MOD » Пон Ное 22, 2004 6:44 pm

Имам предвид това Според вас може ли да се направи нещо ?
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Пон Ное 22, 2004 7:12 pm

да направим бомбъ
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот sss » Пон Ное 22, 2004 7:37 pm

Ami osven da se naeme 4ovek da razkyrti fizionomiqta na toq det e napravil saita:uzi::dark::dark::flamethr::jump::sniper::jump::qright::shooter::gren::gren::crazy2::smash:.Spored men ne e zle da se uvedomi nqkoq instituciq,koqto bi mogla da spomogne za premaxvaneto na "saita".
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Harka » Пон Ное 22, 2004 9:14 pm

А вие що взимате всичко в този сайт за чиста монета, т.е. че всичко е истина и е така, както го изкарва автора на сайта? Георги Марков например БЕШЕ убит в Лондон и то от БЪЛГАРСКИТЕ тайни служби, с тази разлика, че въпросният чадър (който ВЪОБЩЕ не е "плод на въображението на един англйиски журналист) е бил изработен от КГБ, но с искането името на тази служба (КГБ) да не се намесва в случая, а да остане чиста. Според мен някои неща във въпросния сайт са доста преувеличени.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Пон Ное 22, 2004 10:25 pm

да, трябва да подпомагаме създаването на повече такива сайтове, макар че в тях няма кой знае колко неща да могат да се покажат.
специално филма на Hallmark и мен бая ме издразни, то не се знае траките какви са били, но съдейки по това че никъде на Балканския полуостров няма негри и мулати е как да е бил такъв баси ?? има разни по-тъмни такива арабоподобни, ама не са чак негри.
и в TheTerminal ебаси льольото първо този изобщо не прилича на славянин второ то е ясно че недокументалните филми са художествена измислица, ама някак повечко от реалния живот да бяха вложили, кой нормален човек се размотава с костюм и не знае английски (изключвам американците) ?
А сайта е готин, понякога примери за българофобия има доста по-наблизо, примерно в Македония и Гърция, Сърбия, в тези райони дето има казват 'със смесено население' ама то примерите са хора на власт или драпащи за власт
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот PtD » Пон Ное 22, 2004 11:57 pm

[quote="Harka"]

А вие що взимате всичко в този сайт за чиста монета, т.е. че всичко е истина и е така, както го изкарва автора на сайта? Георги Марков например БЕШЕ убит в Лондон и то от БЪЛГАРСКИТЕ тайни служби, с тази разлика, че въпросният чадър (който ВЪОБЩЕ не е "плод на въображението на един англйиски журналист) е бил изработен от КГБ, но с искането името на тази служба (КГБ) да не се намесва в случая, а да остане чиста. Според мен някои неща във въпросния сайт са доста преувеличени.
[/quote]


Моля, моля, това е само най-разпространената версия. Аз например знам от достоверен източник, че Георги Марков е убит по поръчка на жена си от британските служби. Източникът не подлежи на разкриване, но достоверността му е гарантирана (да кажем, че е гледал нещата доста изотвътре в ДС...)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Harka » Вто Ное 23, 2004 2:16 pm

[quote="PtD"]
Моля, моля, това е само най-разпространената версия. Аз например знам от достоверен източник, че Георги Марков е убит по поръчка на жена си от британските служби. Източникът не подлежи на разкриване, но достоверността му е гарантирана (да кажем, че е гледал нещата доста изотвътре в ДС...)
[/quote]

Всеки си има мнение и източници... Истината може никога да не излезе наяве. А до това кой източник е по - достоверен ми изглежда като "айде да си мериме... източниците".:D:):beer:
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Вто Ное 23, 2004 3:51 pm

[quote="Harka"]


Всеки си има мнение и източници... Истината може никога да не излезе наяве.
[/quote]


Най-вероятно така и ще стане, така че да оставим убийството на Георги Марков като "нерешен" случай, а не да си посипваме главите с пепел, че ние сме го утрепали.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот hlebarka » Вто Ное 23, 2004 6:25 pm

готово, земята ще се продъни

[img]http://free.bol.bg/hlebarka//aaaaa.jpg[/img]
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот MOD » Вто Ное 23, 2004 6:32 pm

@sss - с какво е виновен пък човека, които е събрал на едно място всичко това
Според мен по-добре да се знае и тази страна на нещата, а не като щраусите ... в пясъка
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Вто Ное 23, 2004 7:50 pm

[color=red][u]Проблема е много сериозен![/u][/color]
Ето ви и продължение!!!
[url]http://forum.tangra.org/index.php?showtopic=692&st=0&hl=гавра[/url]
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Вто Ное 23, 2004 8:01 pm

"Предлагам на всички българи живеещи (или били) на запад да проведем наша си кaмпания със снимков материал и по-малко коментар в отговор на темата \"Гавра\" с България където видях тенденциозни снимки показващи мръсни BDZ тоалетни и не по малко мръсни улици направени в цигaнски махали.
Е, аз наскоро се върнах от страна която те поставят в 2-ия или 3-тия свят. Горките, не знаят колко са прави.!? Тая страна си беше 2-3 нива над тях.
Това е стига, приказки. Нека ги бием с техните камъни-по техните глави. Имаме повече основания (и повече камъни)."


"Няма да им се присмиваме "вижте се, по-зле сте и от нас", ами ще им кажем "вижте и вас и нас до какъв хал ни докараха. Нас ни управляват едни и същи глобалисти и демонократи". "
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sss » Пет Ное 26, 2004 2:31 pm

[quote="MOD"]

@sss - с какво е виновен пък човека, които е събрал на едно място всичко това
Според мен по-добре да се знае и тази страна на нещата, а не като щраусите ... в пясъка
[/quote]

Men li4no mnogo me podrazni:(!:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mih » Нед Ное 28, 2004 12:49 pm

[quote="uha_rampage"]

"Предлагам на всички българи живеещи (или били) на запад да проведем наша си кaмпания със снимков материал и по-малко коментар в отговор на темата "Гавра" с България където видях тенденциозни снимки показващи мръсни BDZ тоалетни и не по малко мръсни улици направени в цигaнски махали.
Е, аз наскоро се върнах от страна която те поставят в 2-ия или 3-тия свят. Горките, не знаят колко са прави.!? Тая страна си беше 2-3 нива над тях.
Това е стига, приказки. Нека ги бием с техните камъни-по техните глави. Имаме повече основания (и повече камъни)."


"Няма да им се присмиваме "вижте се, по-зле сте и от нас", ами ще им кажем "вижте и вас и нас до какъв хал ни докараха. Нас ни управляват едни и същи глобалисти и демонократи". "
[/quote]

напълно те подкрепям, добре е всеки един българин да прави по нещо, пък било то и самостоятелно, понеже се вижда, че дългите години най-различно потисничество са убили у българина всякакви мисли за промяна на условията на живот, и той безропотно се оставя да бъде впряган като вол за чуждите интереси.
робска психика му викат на това, робски комплекс...
а за създаването на този сайт мога само да поздравя създателите му, но не от националистически чувства, а защото наистина ни липсва национално самочувствие и е добре да ни се показва как сме унижавани, и как нищо не правим срещу това, пък току-виж народът се усетил, че в очите на чужденци и съседи далеч не сме гордите носители на хилядолетна цивилизация и култура (както някои си мислят), а едни потъпкани и изтормозени от собствените ни държавници и собствения ни нихилизъм, вечно оплакващи се и търсещи винаги другаде виновник за нещастията ни обезверени и гладни люде, които обаче вместо да постъпят както собствената им история им подсказва, се джафкат едни-други и дърпат чергата всеки за себе си...
проблемът е в самите нас! че търпим и си заравяме главата в земята досущ като щраусите.
пример: има толкова много българи (не тези, които емигрираха, а онези от Банат, Поволжието, Бесарабия и прочее) извън пределите на нашата страна, които обаче не са забравили корените си, и се борят за тях, а ние тук като си имаме собствена държава, та какво от това, като не я управляваме ние, като нази си не можем да оправим, пък какво остава да правим нещо за тях...
шибана история...
но той народът го е казал - "Каквото сам си направиш, никой не може да ти направи"
затова сега духаме... супата...

нали се сещате, че всъщност българите измираме и намаляваме с всеки изминал ден... отрицателна раждаемост, младите и умните (е, не само те, но в голямата си част) избягаха зад граница (не ги обвинявам, че емигрираха, а че не всички се сещат после за България), тия, които останаха или грабят като за последно, или се спасяват поединично кой както успее според моралните му ценности... и се самозалъгват, че заплатите ще се вдигнат, че политиците все някога ще направят нещо положително... гадна поп-чалга култура, домашно насилие, масов алкохолизъм, масова престъпност от най-различно естество на всички нива, проядена от корупция администрация, отрицателно национално самочувствие (не говоря за това да знаем колко сме били велики при цар Симеон Велики - това всеки го знае и се дуе с него, ами за това дали сме горди с настоящето, а не с миналото), изкривена история, изкривено национално самозъзнание...
това ни е действителността...
знам, че за повечето от вас едва ли казвам нови неща, но аз питам - и какво като ги знаем?!
:idea:трябва да съживим Паисий и Левски някак, дайте идеи :banghead:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Tupekc » Сря Дек 01, 2004 10:57 am

Аве нз ама тва наистина е гавра!!! И който го е направил ще си плати!!!!:kaioken::qright::sniper::uzi::flamethr:
Аватар
Tupekc
 
Мнения: 115
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 11:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот lechuga » Сря Дек 01, 2004 2:39 pm

[quote="mih"]

[quote="uha_rampage"]

"Предлагам на всички българи живеещи (или били) на запад да проведем наша си кaмпания със снимков материал и по-малко коментар в отговор на темата "Гавра" с България където видях тенденциозни снимки показващи мръсни BDZ тоалетни и не по малко мръсни улици направени в цигaнски махали.
Е, аз наскоро се върнах от страна която те поставят в 2-ия или 3-тия свят. Горките, не знаят колко са прави.!? Тая страна си беше 2-3 нива над тях.
Това е стига, приказки. Нека ги бием с техните камъни-по техните глави. Имаме повече основания (и повече камъни)."


"Няма да им се присмиваме "вижте се, по-зле сте и от нас", ами ще им кажем "вижте и вас и нас до какъв хал ни докараха. Нас ни управляват едни и същи глобалисти и демонократи". "
[/quote]

напълно те подкрепям, добре е всеки един българин да прави по нещо, пък било то и самостоятелно, понеже се вижда, че дългите години най-различно потисничество са убили у българина всякакви мисли за промяна на условията на живот, и той безропотно се оставя да бъде впряган като вол за чуждите интереси.
робска психика му викат на това, робски комплекс...
а за създаването на този сайт мога само да поздравя създателите му, но не от националистически чувства, а защото наистина ни липсва национално самочувствие и е добре да ни се показва как сме унижавани, и как нищо не правим срещу това, пък току-виж народът се усетил, че в очите на чужденци и съседи далеч не сме гордите носители на хилядолетна цивилизация и култура (както някои си мислят), а едни потъпкани и изтормозени от собствените ни държавници и собствения ни нихилизъм, вечно оплакващи се и търсещи винаги другаде виновник за нещастията ни обезверени и гладни люде, които обаче вместо да постъпят както собствената им история им подсказва, се джафкат едни-други и дърпат чергата всеки за себе си...
проблемът е в самите нас! че търпим и си заравяме главата в земята досущ като щраусите.
пример: има толкова много българи (не тези, които емигрираха, а онези от Банат, Поволжието, Бесарабия и прочее) извън пределите на нашата страна, които обаче не са забравили корените си, и се борят за тях, а ние тук като си имаме собствена държава, та какво от това, като не я управляваме ние, като нази си не можем да оправим, пък какво остава да правим нещо за тях...
шибана история...
но той народът го е казал - "Каквото сам си направиш, никой не може да ти направи"
затова сега духаме... супата...

нали се сещате, че всъщност българите измираме и намаляваме с всеки изминал ден... отрицателна раждаемост, младите и умните (е, не само те, но в голямата си част) избягаха зад граница (не ги обвинявам, че емигрираха, а че не всички се сещат после за България), тия, които останаха или грабят като за последно, или се спасяват поединично кой както успее според моралните му ценности... и се самозалъгват, че заплатите ще се вдигнат, че политиците все някога ще направят нещо положително... гадна поп-чалга култура, домашно насилие, масов алкохолизъм, масова престъпност от най-различно естество на всички нива, проядена от корупция администрация, отрицателно национално самочувствие (не говоря за това да знаем колко сме били велики при цар Симеон Велики - това всеки го знае и се дуе с него, ами за това дали сме горди с настоящето, а не с миналото), изкривена история, изкривено национално самозъзнание...
това ни е действителността...
знам, че за повечето от вас едва ли казвам нови неща, но аз питам - и какво като ги знаем?!
:idea:трябва да съживим Паисий и Левски някак, дайте идеи :banghead:

[/quote]


Много истина има в твоите думи, но искам само да добавя някои неща.Мен лично не ме интересува мнението на околният свят за нас Българите, интересува ме мнението на нас за самите нас и адски ме дразни опита на хората да направят на всяка цена добро впечатление на света, по-какъвто и да е начин и най-общо казано цялата ни политика на гъзоблизство, вместо да насочим усилията си в посока на изграждане на едно по-добро общество(най-общо казано). Но за идеи, виж това е трудна работа, мисля че дори и всеки локално да го прави, това ще помогне много(както и ти каза), и лека полека вярвам че ще станем все повече хора с такива възгледи и един ден току виж харесаме държавата и обществото, в които живеем.
Don't worry, be happy!
Аватар
lechuga
 
Мнения: 413
Рейтинг: 1725
Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 5:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот GUS » Чет Дек 02, 2004 8:14 pm

LELE KAK SE IZNERVIIIX NE E REALNO OBA4E
:censored::(!:
NE MOA DA RAZBERA KOI GADEN TUP SELTAK SI E POZVOLIL DA GO NAPRAI TVA WE NA MAIKA MY
NIKOI NE MOE DA GOVORI ZA NAS BULGARITE 6TOTO
NIE SME EBATI PI4OVCITE WE KO 6E MI GOVORI NEKUF KITAEC ILI NEKVI FRANSE ILI NEKUF GADEN TYZEMEC OT AFRIKANSKITE SAVANI KO SME BILI PRAILI
MNOO QSNO NA MAIKA IM NA SI4KITE WE A TOQ DETO GO E NAPRAIL TOQ SME6EN SAIT 6E SI PLSTI 100% SUM SIGOREN

NA MAIKA MY I NA ONIA DETO RASPRAVQ 4E E PO DOBRE DA SE ZNAQT TIA NE6TA 6TOTO TVA SA PROSTOTII WEEE
PI4KA VI KLIYN PALQ4OVCI SME6NI:bigeyes:
SCOTT U S A forever
GUS
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Окт 19, 2004 8:59 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Пет Дек 03, 2004 2:39 am

http://tribal.abv.bg/gavra/

Този сайт ли е правен от селтак бе? :angfire::(!:

Толкова ли си ... как да кажа ... ТЪП БЕ!?!?! Я прочети малко първо, после говори! Този сайт е направен за БЪЛГАРИТЕ - РОДОЛЮБЦИ - автора цели да ни покаже как се гаврят с нас, а не той самият да се гаври, ама явно си прекалено ограничен, за да го разбереш!
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот 4getcredo » Пет Дек 03, 2004 11:18 am

[quote="uha_rampage"]

http://tribal.abv.bg/gavra/

Този сайт ли е правен от селтак бе? :angfire::(!:

Толкова ли си ... как да кажа ... ТЪП БЕ!?!?! Я прочети малко първо, после говори! Този сайт е направен за БЪЛГАРИТЕ - РОДОЛЮБЦИ - автора цели да ни покаже как се гаврят с нас, а не той самият да се гаври, ама явно си прекалено ограничен, за да го разбереш!
[/quote]

Мда, но антиционистките и неофашистки епитети ми идват в малко повече. Що се занимавате с глупости! Никой разумен човек не може да си направи изводи (в каквато и посока) от такъв тенденциозен материал.:bigeyes:
Еднакво елементарно е да показваш така едностранчиво нещата (както понякога правят всички медии), както и да се вглеждаш в подобни изцепки и да го вменяваш на световния антибългарски заговор!:crazy:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот mih » Пет Дек 03, 2004 5:47 pm

@всички, ето нещо не толкова "заговорническо":
http://reforma.dnevnik.bg/show.php?id=355

@GUS, прочети поне първото изречение :bigeyes:, дано го разбереш поне него...

за обидите - ми ти с тях всъщност сам се обиждаш :D
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Albinosko » Чет Дек 09, 2004 1:12 am

Предчувствам болка в индустриални количества, но все още не се знае за кой :dark::dark::flamethr::flamethr::qright::uzi::sniper::shooter::kaioken:
Ако не успееш от първия път, явно не си Чък Норис...
Аватар
Albinosko
 
Мнения: 1260
Рейтинг: 1764
Регистриран на: Съб Ное 06, 2004 12:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Съб Дек 11, 2004 12:50 am

[quote]Мда, но антиционистките и неофашистки епитети ми идват в малко повече[/quote]


Хубаво за неофашистките, ама какво против антиционистнките имаш?
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот catch22 » Сря Яну 05, 2005 1:57 am

офф на кой му дреме РЕАЛНО?то4но пак некав псевдо художник,умопобъркан и повлиян от юдаизма(квото и да зна4и тва) 6е ни търси косури.и аз ли4но бих го напраил труден за рисуване:dark:................манете го тоя наркоман.
-Какво санува?-запита доктора...
-Сънува 4е държи жива риба в рацете си.
-Какъв вид риба?-попита доктора Йосарян
-Не знам-отговори Йосарян-немога да разли4а един вид риба от друг.
-В коя ръка я даржите?(доктора)
-Разли4но-отговори Йосарян
-Разли4но според рибата-добави услужливо Дънбар.
-Тъй ли?А как така знаете толкова много за съни6тата му?
-И аз у4аствам в тях-(дънбар)...........
catch22
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 12:59 am


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 86 госта