Насладете се на новата NaDa™ 0.5 !

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Насладете се на новата NaDa™ 0.5 !

Мнениеот КапитанПланета » Пон Ное 15, 2004 10:21 am

Това е любимият ми продукт. Препоръчвам го горещо на всички !
http://nada.hit.bg/
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Пон Ное 15, 2004 2:19 pm

Толкова напълно завършен продукт до сега не бях срещал на пазара :rofl::rofl::rofl:
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Ное 15, 2004 2:53 pm

:bowdown: Капитане!

Най-сетне да видя нещо, което прави [b]точно[/b] това и [b]само[/b] това, за което е създадено.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот КапитанПланета » Пон Ное 15, 2004 2:58 pm

[quote="MOD"]

Толкова напълно завършен продукт до сега не бях срещал на пазара :rofl::rofl::rofl:
[/quote]


Aаа, винаги има още какво да се желае... Доколкото разбрах екипът усилено (не)работи по следващата версия 0.0 която се очаква да излезе до края на годината. Целта е да се постигне големина 0 байта !!!!!! Тогава вече системата ще придобие завършен вид. Най-сетне проект към който бих се присъединил с удоволствие!
:nuts::nuts::nuts:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Пон Ное 15, 2004 3:03 pm

[quote="did"]

:bowdown: Капитане!

Най-сетне да видя нещо, което прави [b]точно[/b] това и [b]само[/b] това, за което е създадено.
[/quote]


Нали ?! Не можеш да си представиш какъв мир, спокойствие и удовлетворение ме изпълниха след като я инсталирах - абсолютно никакви проблеми. Освен това има дистрибуции за всякакви платформи - в момента я качвам на телефона си...
Ползвал съм какви ли не програми, но винаги съм имал известни притеснения когато ги препоръчвам, докато за NaDa™ ГАРАНТИРАМ 100% !!!
Инсталирайте NaDa™ - няма да съжалявате.

[color=green][i][size=67]Забележка : Изрично искам да подчертая че (поне засега) не съм асоцииран по никакъв начин с компанията разработчик. Просто споделям впечатления като краен потребител.[/size][/i][/color]
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Пон Ное 15, 2004 3:53 pm

[quote="КапитанПланета"]

[quote="did"]

:bowdown: Капитане!

Най-сетне да видя нещо, което прави [b]точно[/b] това и [b]само[/b] това, за което е създадено.
[/quote]


Нали ?! Не можеш да си представиш какъв мир, спокойствие и удовлетворение ме изпълниха след като я инсталирах - абсолютно никакви проблеми. Освен това има дистрибуции за всякакви платформи - в момента я качвам на телефона си...
Ползвал съм какви ли не програми, но винаги съм имал известни притеснения когато ги препоръчвам, докато за NaDa™ ГАРАНТИРАМ 100% !!!
Инсталирайте NaDa™ - няма да съжалявате.

[color=green][i][size=67]Забележка : Изрично искам да подчертая че (поне засега) не съм асоцииран по никакъв начин с компанията разработчик. Просто споделям впечатления като краен потребител.[/size][/i][/color]

[/quote]


:) Само една вметка - на различните процесори и архитектури един баит би могъл да предизвика различни неща . Та абсолютно оценям това, че действието му е едно и също - явно е паднало голямо бета-тестване :rofl::rofl::rofl:

Едит : Правопис
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 101 госта