Doom 3

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Мнениеот hlebarka » Вто Авг 03, 2004 5:20 pm

call of duty става
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Авг 03, 2004 7:35 pm

[quote="PtD"]

... Пробвали сме много други, обаче за мултиплейър нема още подходяща замяна... :thumb:
[/quote]


Хммм,сигурен ли си?
Защо не пробваш Halo,да знаеш какви мрежи могат да станат,ако някои се нагърби със,според мен доста лесната задача,да пусне едно постоянно сървърче,както за кратко време имаше на play.evrocom.
Или мултито на Half-Life има сървър в хофф-а и в евро и там преди да ме ебне проксито си цъках всеки ден в пълен сървър и почти все с равни ми играчи,никове няма да изброявам:pimp:
Даже по-добре е да играеш Unreal Tournament 2004 отколкото CS.
Избройх ти три примера пъти по-добри от CS,действай:peace:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Вто Авг 03, 2004 7:55 pm

Евала Метал - ти си един от малкото хора, които НАИСТИНА разбират от игри. :D:D Тука в темата за Доом 3 се написа няколко пъти нещо като "Каунтер-Страйк". Предлагам темата да се затрие, че да не се излагаме повече.

@PtD - Метала ти каза няколко игри, аз ще кажа, че само 1 от тях ми се вижда около... 435893267326 пъти по-добра от "Кънтъра" - Halo. Това е Играта с мулти. Халфа също става - играл съм го часове в хофф -а. Лудницата е пълна. УТ 2004 някак си не ме плени толкоз, но това не пречи да е "нечовешка", нали? :D Но Хало си остава нумер уно.

@Metal_Psycho - не си прав, че хората не знаят, че Халфа е преди "Кънтъра". Те си мислят, че Халфа Е МОД ЗА "контрата". :rofl: Виждал съм и други изцепки, но това стига засега.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Авг 03, 2004 8:00 pm

[quote="Alien"]
@Metal_Psycho - не си прав, че хората не знаят, че Халфа е преди "Кънтъра". Те си мислят, че Халфа Е МОД ЗА "контрата". :rofl: Виждал съм и други изцепки, но това стига засега.
[/quote]


:rofl::rofl::rofl:
Да,прав си.Българската ламя какви ли не глупости може да изръси:rofl::rofl::rofl:
Но това за МОД-а направо щях веднъж насред Матрикс да се гътна от смях,а ламята даже неможа да зацепи за кво става дума:rofl::roll2::roll2:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот velco » Вто Авг 03, 2004 9:03 pm

Мда-а-а-а, игричката си я бива, добра графика, страхотно осветление, опъва нервите ...
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Вто Авг 03, 2004 11:11 pm

[quote="Metal_Psycho"]



Хммм,сигурен ли си?
Защо не пробваш Halo,да знаеш какви мрежи могат да станат,ако някои се нагърби със,според мен доста лесната задача,да пусне едно постоянно сървърче.
[/quote]


Хммм, ще я видим таз работа с Хало-то. А иначе при нас има компютри за дедикейтед сървър колкото искаш...

[quote]

Даже по-добре е да играеш Unreal Tournament 2004 отколкото CS.
[/quote]

:nono:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Авг 03, 2004 11:16 pm

[quote="PtD"]

[quote]

Даже по-добре е да играеш Unreal Tournament 2004 отколкото CS.
[/quote]

:nono:
[/quote]


E,добре де,за последното може би маааалко преовеличих:I
Незнам какво ме облада докато ги пишех тези грешни букви.
Но като се замисля,ако махнем "2004" и оставим само "Unreal Tournament " смятам,че така по-става,не смяташ ли:pimp:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот F1-MAN » Сря Авг 04, 2004 9:46 am

@CuO
И аз не се доизказх. Мисля че и сега има освен достатъчно хубави карти, достатъчно хубави фирми които да ги произвеждат.

Иначе играта найстина трябва да се играе вечер(дори след 12:30, когато вече всичко живо спи:dgrin:). Въпреки че съм изключил абслолютно всичко, въпреки че доста Swap-ва, пак ме кефи. Особено звукът и музиката. Страшни са( и в двата смисъла). Ама се ще видя дали да не си взема още малко Рам. Значи системата ми е следната-Palomino1800+, 256DDR400, GF4MX440-64DDR. Дали още 256Рам ще оправят поне Swap-a, а и дали ще са ми полезни в други игри, щото само за една игра>
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cu0 » Сря Авг 04, 2004 10:39 am

[quote]
@CuO
И аз не се доизказх. Мисля че и сега има освен достатъчно хубави карти, достатъчно хубави фирми които да ги произвеждат.

Иначе играта найстина трябва да се играе вечер(дори след 12:30, когато вече всичко живо спи:dgrin:). Въпреки че съм изключил абслолютно всичко, въпреки че доста Swap-ва, пак ме кефи. Особено звукът и музиката. Страшни са( и в двата смисъла). Ама се ще видя дали да не си взема още малко Рам. Значи системата ми е следната-Palomino1800+, 256DDR400, GF4MX440-64DDR. Дали още 256Рам ще оправят поне Swap-a, а и дали ще са ми полезни в други игри, щото само за една игра>
[/quote]


и ти си прав, защото ми се струва, че говорим за едно и също нещо :)


аз вчера я видях на бързо тая игра, ама на 2 броя гадни лаптопски колони:nuts: тя толкова и вървеше, та не мога да кажа нищо, нито съм впечатлен, нито разочарован, типичен 1ст пърсън шутър => няма да бързам, първо да си досваля филмите - после Дуум-та :)
Аватар
Cu0
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1777
Регистриран на: Чет Апр 10, 2003 10:20 am
Местоположение: Saint Kitts and Nevis

Мнениеот Alien » Сря Авг 04, 2004 1:05 pm

Да ви кажа - не се отчайвайте ако ви върви зле на 640 480 на low. И при мен беше горе долу така - вървеше с средно 45 кадъра в сек на всичко мин. като падаше и до 20, но реших да пусна на 640 480 на High и с учудване видях, че върви по-добре. :D Пробвах и на Ultra - вървеше съвсем малко по-зле от на low, но все пак беше по-зле и реших да си играя на High с включени сенки и High Quality Special Effects. Тъпо.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Чет Авг 05, 2004 2:27 am

:dunno:

Типично за id, супер скучна игра. Язък за труда дето са го хвърлили в графиката. :crazy: Могат да напишат ръководство "Как се прави скучен вариант на Half-Life"... :uhh: И пак въртят, сучат, ама все до инферното опират. Скуууука...

Ами че аз се забавлявах много повече на Duke Nukem: Manhattan Project, а той си е хоризонтален скрол! :crazy::crazy::crazy: :xx(:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот F1-MAN » Чет Авг 05, 2004 10:22 am

[quote="Alien"]

Да ви кажа - не се отчайвайте ако ви върви зле на 640 480 на low. И при мен беше горе долу така - вървеше с средно 45 кадъра в сек на всичко мин. като падаше и до 20, но реших да пусна на 640 480 на High и с учудване видях, че върви по-добре. :D Пробвах и на Ultra - вървеше съвсем малко по-зле от на low, но все пак беше по-зле и реших да си играя на High с включени сенки и High Quality Special Effects. Тъпо.
[/quote]

При мен се получава почти същото. Значи видях какво си написал та реших и аз да пробвам. Само че аз я пуснах на 640х480, medium, с включени сенки. И върви по-добре от колкото на Low и сичко изключено. Та дори я пуснах на 1024х768, почна леко да засича, ама пак беше по-добре. Остана само на High да я пробвам.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Чет Авг 05, 2004 6:23 pm

Вдигането на резолюцията бави МНОГО повече отколкото вдигането на детайлите. За мен най-доброто решение за резолюция/детайли (след 1600 по 1200 Ultra детайли, разбира се :D ) е 800 600 Хай детайли или ако върви зле 800 600 Мидиум. Ако и това върви зле пускайте 640 480 Хай и т.н.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот KiZZo » Чет Авг 05, 2004 7:20 pm

Според мен ID разчитат повече на мултиплейъра и на продаването на енджина на други фирми. Така че сингъл плейъра си е само демо на възможностите на графичната машина.

А между другото като говорите за страшни игри някой да е цъкал на Thief 1 :)
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Чет Авг 05, 2004 9:25 pm

Мм не, Thief -a не съм го играл, по-точно не съм го играл сериозно. Не ми допадна кой знае колко.

За Дума да кажа нещо - убедих се, че в тази игра сенките са 50% от красотата и атмосферата й. Има толкова брутални моменти със сенки, които надали ще забравя. Наистина, дори да трябва да я играете на 640 480 лоу, за да си пуснете сенки, направете го. Има няколко момента, само заради които би си заслужавало. Просто страхотно са направени. Шапка им свалям.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Авг 06, 2004 12:12 am

Уфф,одъртявам.Още не съм я минал:IНо май причината не е одъртяването ми колкото малкото време което отделям.Но вече съм към края и мога да кажа,че в никакъе случай Doom 3 не е само графика!Вервайте ми.Най-добре може да се опише като Half-Life с двигателя на Doom 3+гадовете от Доом 2 и 3:D
Доста работи са ги крали от Халфа,но поне качествено,това поне трябва да се признае едва след като човек се абстрахира от всякви чужди мнения и тн.

Играта е хипер паранойчна,не чак толкова стряскаща.Поне аз не се стреснах никаде,но дали ме хвана параноя-ДА!Дори след определен момент когато заповаш да предсказваш какво ще се случи,коя гад ще се появи и тн,параноята те гони до дупка.Разбира се това чувство се подклажда с помоща на звука,че как иначе:8D:Супер яки шепоти,потропвания на неща които не виждате и тн.Абе идилията е пълна.Но един от моментите които абсолютно си заслужават е тясно помещение с 3 зомбита,които вие не виждате,понеже добродушното гласче на фона е решило,че осветление не ви требе и само се въртите и им търсите оченцата или евентулано да прекосят онзи тесен лъч светлинка за да може да изпразните пълнежа на винаги вярната си пушка помпа по нещо меко и кърваво:fire:

Крайна оценка-бива,бива.Супер свежа си е,стиа само сте я плюли.Че Half-Life 2 ще е по-добра то е ясно:D,но докато излезе имаме си Doom 3:peace:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Пет Авг 06, 2004 12:27 am

Метален, дай някой път дисковете, че имам ограничение на трафика.
:beer:

ок, ще пусна dial-up-a да те видя по icq-то утре, другиден и се разбираме
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Авг 06, 2004 12:32 am

[quote="hlebarka"]

Метален, дай някой път дисковете, че имам ограничение на трафика.
:beer:
[/quote]

Абе чекай,че само диск 1 го имам метнат на носител,а другите още киснат на харда.
Събота ако искаш някъде да се срещнем и да ти ги дам.
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Пет Авг 06, 2004 2:21 pm

[quote="KiZZo"]


А между другото като говорите за страшни игри някой да е цъкал на Thief 1 :)
[/quote]


О, ДА!!! Ето това наистина беше една ОРИГИНАЛНА игра! А също и ИНТЕРЕСНА! :thumb:

Съвпада с моята философия - от тъмното, с минимални загуби - максимални поражения :nuke: С други думи НОЖ В ГЪРБА ОТ МРАКА :rofl:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот rujiru » Пон Авг 09, 2004 12:16 pm

Превърях я братя !
страх страх, брах аз !

Вчера към 3-4 през ноща след последното ниво на път за цигари преди всеки завой на стълбите съжалявах че нямям поне пистолет, на всяко тъмно място се оглеждах като индианец какво може да изкочи !!
параноя !! :crying:

много добра игра, от мноого отдавна ня бях изпитвал такова шубе, а за графиката да не говориме !!

иначе я цъках на 800x600 на медиум с антиалаиасинг 2x със средно 45-60 кадъра.
На същата резолюция на HI след отваряне на някой стаи запичаше и ме дразнеше....

Играта се държи меко казано страно защото на 1600x1280 на HI със антиаласинг 2x вадеше 10-15 кадъра което много ме учуди...

препоръчвам пълно превъртане на всеки, не е за изпускане.
аиде
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот Alien » Пон Авг 09, 2004 12:54 pm

rujiru - каква ти е конфигурацията на компютърът? Защото май не е слабичка. :D Иначе аз май съм накрая - Делта лабс 3, но от няколко дена не съм пипвал играта... нямам време. То нямам време, защото искам да я играя само вечер де, а точно тогава нямам възможност. :D Но иначе играта наистина е много добра. В началото не ми се струваше нещо особено, но наистина е по-добра от повечето шутъри излезли напоследък - Far Cry, Painkiller и тем подобни глупости.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот rujiru » Пон Авг 09, 2004 1:03 pm

@Alien
ами един боотенок hp със ati fire GL T2-128 видео и 512 RAM ;)
не е мноого впечатляваща конфигурацията, аз самият съм изненадан от възможностите на тази мобил видео карта ;)... странна работа ;)

А Delta Labs не мога да се сетя каде е точно дали преди или след Hell, но ако си стигнал Hell нивото след него има още 5-6 и си накрая ;))
също хубав ориентир е Cyberdemon - tank ако си се бил с него ти остават 3-4 нива ;)

и да лично на мен D3 ми хареса повече от farcry..
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот Zozka » Сря Авг 11, 2004 1:15 am

Пичове, вие хубаво си джиткате, ама сте си накачили вирус покрай Key generator-a, Bloodhound нещо си :xx(:; иначе играта кара конче :)
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот hlebarka » Чет Авг 12, 2004 2:52 am

ако не знаех, че е doom бих помислил , че е half life
еднакви са, като няква тъпа книга - само и само да видиш как ще свърши

хехе, ма настръхвам тука де, трябваше да вкарат малко насекоми
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот MOD » Чет Авг 12, 2004 10:32 am

[quote="hlebarka"]

ако не знаех, че е doom бих помислил , че е half life
еднакви са, като няква тъпа книга - само и само да видиш как ще свърши

хехе, ма настръхвам тука де, трябваше да вкарат малко насекоми
[/quote]


има едни паячета, ама те не са толкова симпатични ... виж, големия човеко-изрод-паяк в края на Алфа-Лабовете е друго нещо :D
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Авг 12, 2004 2:20 pm

Ае сиктир!Днес се фанах и я довърших.
Бяха ми останали 3 нива и от 3 дена не я бях пипнал,но днес не издържах:banana:
Колко от вас откриха тухлата с знака на ID точно преди финалното босче(много мязи на Diablo:rofl:),а?После зимате PDA-я на ID :D
Бе както и да е.Играта си е яка.Единствената ми супер мощна забележка е,че към края яко почва да изнервя-ха да свърши и ае още 1 ниво и това няколко пъти.Просто са разтягали яко локумчета.Иначе завършека е класика:pimp:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Чет Авг 12, 2004 4:07 pm

Бах аз от колко време съм на онзи първият ОГРОМЕН бос в Хелл. Не мога да го убия и т'ва си е. Пробвах няколко пъти, издразни ме адски и не съм играл от доста време. Ама е крайно време да я свършвам де. Но това е определено нещо, което адски много дразни - този бос.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Авг 12, 2004 4:20 pm

[quote="Alien"]

Бах аз от колко време съм на онзи първият ОГРОМЕН бос в Хелл. Не мога да го убия и т'ва си е. Пробвах няколко пъти, издразни ме адски и не съм играл от доста време. Ама е крайно време да я свършвам де. Но това е определено нещо, което адски много дразни - този бос.
[/quote]


Умрях няколко пъти докато му налучкам цаката.Предполага,че ти още не си,затова ще ти помогна малко:^:.
Когато утрепеш онези гадове които аз галено наричам фърчащи фенери,над гърба на гадта се появява една кръгла синя сфера.Сменяш или на Биг Фъкинг Гъна(BFG) или на Рокетлънчъра(както се изразяват малките ламета:D)и пуцаш яко в него(сферата) и така докато не му светиш маслото.:thumb:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Чет Авг 12, 2004 9:24 pm

[quote="Metal_Psycho"]

[quote="Alien"]

Бах аз от колко време съм на онзи първият ОГРОМЕН бос в Хелл. Не мога да го убия и т'ва си е. Пробвах няколко пъти, издразни ме адски и не съм играл от доста време. Ама е крайно време да я свършвам де. Но това е определено нещо, което адски много дразни - този бос.
[/quote]


Умрях няколко пъти докато му налучкам цаката.Предполага,че ти още не си,затова ще ти помогна малко:^:.
Когато утрепеш онези гадове които аз галено наричам фърчащи фенери,над гърба на гадта се появява една кръгла синя сфера.Сменяш или на Биг Фъкинг Гъна(BFG) или на Рокетлънчъра(както се изразяват малките ламета:D)и пуцаш яко в него(сферата) и така докато не му светиш маслото.:thumb:
[/quote]


GOD DAMN!!!! Аз ги изтребвам тез дребните, то така и си казва: "destroy the seekers so the guardian becomes vulnerable". Хубаво, трепам ги, после пуцам по онзи ама централно, въобще не ми е хрумвало да го стрелям в синьото. Аз мислех, че то е там, за да се появят пак тези. Ей не е истина, вкарах му поне 60-70 ракети в главата на този идиот и на него май нищо му няма. Пфу. А БТВ аз нямам БФГ???? Имам патрони за него обаче. Странно, не можах да го намеря, аз не съм и го търсил де. Уф ей сега ще пробвам да го пуцам в синьото. Никога нямаше да се сетя. 10x
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Авг 12, 2004 10:28 pm

[quote="Alien"]

GOD DAMN!!!! Аз ги изтребвам тез дребните, то така и си казва: "destroy the seekers so the guardian becomes vulnerable". Хубаво, трепам ги, после пуцам по онзи ама централно, въобще не ми е хрумвало да го стрелям в синьото. Аз мислех, че то е там, за да се появят пак тези. Ей не е истина, вкарах му поне 60-70 ракети в главата на този идиот и на него май нищо му няма. Пфу. А БТВ аз нямам БФГ???? Имам патрони за него обаче. Странно, не можах да го намеря, аз не съм и го търсил де. Уф ей сега ще пробвам да го пуцам в синьото. Никога нямаше да се сетя. 10x
[/quote]

No problem:peace:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта