Doom 3

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Мнениеот rujiru » Чет Авг 12, 2004 11:07 pm

[quote="Zozka"]

Пичове, вие хубаво си джиткате, ама сте си накачили вирус покрай Key generator-a, Bloodhound нещо си :xx(:; иначе играта кара конче :)
[/quote]


няма, проверих ;)
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот hIebarka » Нед Авг 15, 2004 5:46 am

[quote="hlebarka"]

ако не знаех, че е doom бих помислил , че е half life
еднакви са, като няква тъпа книга - само и само да видиш как ще свърши

хехе, ма настръхвам тука де, трябваше да вкарат малко насекоми
[/quote]


ednakvi drug pat
hIebarka
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Авг 08, 2004 8:36 pm

Мнениеот Alien » Сря Авг 18, 2004 9:06 pm

Ей врътнах я и аз. Абе, заслужаваше си. А един въпрос: какво става ако, горе-долу посредата на играта, решиш да изпратиш съобщението. Имам предвид онова до флота на UAC? Малко преди да загубиш връзка с командира си. Патрукър ми казва да не го пращам, че не знаем с какво си имаме работа, аз избрах да не пращам съобщението, след което онзи се изхили злобно, с което разбрах, че съм сбъркал. :D:D А какво става ако ГО пратиш?
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот rujiru » Пон Авг 23, 2004 12:23 pm

[quote="Alien"]

Ей врътнах я и аз. Абе, заслужаваше си. А един въпрос: какво става ако, горе-долу посредата на играта, решиш да изпратиш съобщението. Имам предвид онова до флота на UAC? Малко преди да загубиш връзка с командира си. Патрукър ми казва да не го пращам, че не знаем с какво си имаме работа, аз избрах да не пращам съобщението, след което онзи се изхили злобно, с което разбрах, че съм сбъркал. :D:D А какво става ако ГО пратиш?
[/quote]


:) аз го пратих, и гадняра ми каза че сега като доиде флотилията от земята ще ги ч**кат ;((,
и се чудех кво ще стане ако го не го пратищ съобшението, не се сетих за сеивна преди това да пробвам двата вариянта но явно няма разлика
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот did » Вто Авг 24, 2004 9:30 am

Специално за вас, само сега специална оферта: най-вълнуващата, даже животоспасяваща компютърна игра! Стига с тоя Дум!

[img]http://free.bol.bg/ddiidd/1/tetris.jpg[/img]
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот rujiru » Чет Авг 26, 2004 12:16 am

ааа беи с тоя осцилоскоп бе, от тоя дисплей ще ни изсъхнат очите докато го гледаме на снима ;), ама нещо текстурите не са ги пипнали мнооо :D
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта