Smoking

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Smoking

Мнениеот mus » Съб Юли 03, 2004 1:29 am

Ако някой се чуди как да спре цигарите и му липсва мотивация да погледне този сайт http://www.whyquit.com/:dunno:
mus
 
Мнения: 159
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 11:29 am

Мнениеот Windstream » Съб Юли 03, 2004 6:15 am

[quote="mus"]

Ако някой се чуди как да спре цигарите и му липсва мотивация да погледне този сайт http://www.whyquit.com/:dunno:
[/quote]

Уф, дано поне това успее да стресне една моя близка приятелка... много благодаря за линк-чето.
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот mus » Съб Юли 03, 2004 1:55 pm

[quote="Windstream"]

[quote="mus"]

Ако някой се чуди как да спре цигарите и му липсва мотивация да погледне този сайт http://www.whyquit.com/:dunno:
[/quote]

Уф, дано поне това успее да стресне една моя близка приятелка... много благодаря за линк-чето.
[/quote]

За нищо:)
От доста време се каня да ги спра тези гадини,но все не успявам....
Видяното в сайта направо ме шокира и ме накара да се позамисля за някои неща:crazy:
mus
 
Мнения: 159
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 11:29 am

Мнениеот Victor » Пон Юли 05, 2004 8:06 am

pravilno pusheneto e tupa rabota ama nali e ug gazaria i sa vseki pushi da ne govorim za hora koito pushat i karat e tva e smeshno. naprimer predi okolo 2 sedmici dokato si karah pokrai men mina edin s kolelo za maraton (road bike) i durge6e cigara EBATI!!!
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Пон Юли 05, 2004 8:20 am

10Х и от мен Mus ! Айде, требва да го преборим това зверче... Пушенето и карането на колело са несъвместими неща. Пушенето не е гъзария а си е чисто зомбиране и самоубийство.
Аз сега чета една книжка - "Не пуша вече". Доста е добра, но ще я препоръчвам едва след като имам резултати. :shooter::smokin:
УСПЕХИ в отказването !!!:wavey::beer:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rujiru » Пон Юли 05, 2004 11:40 am

[quote="КапитанПланета"]

10Х и от мен Mus ! Айде, требва да го преборим това зверче... Пушенето и карането на колело са несъвместими неща. Пушенето не е гъзария а си е чисто зомбиране и самоубийство.
Аз сега чета една книжка - "Не пуша вече". Доста е добра, но ще я препоръчвам едва след като имам резултати. :shooter::smokin:
УСПЕХИ в отказването !!!:wavey::beer:
[/quote]


Ха Гоот ;)
Преди месец докато изкачвах с @велко златните мостове със спадната задна гума и 20кг бегемот се чудех колелото ли да изхвърля или себе си затова че пуша и бях твърдо решен да спра да пуша и да задържа танка....
Все още съм в процес на обмисляне кое от двете да изхвърля :xx(:
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот boi4ka » Пон Юли 05, 2004 6:46 pm

MUS само така!!!
Абе майната им на цигарите,отвратителни са!!!
Гордея се ,че единственото сериозно нещо ,което съм направил през живота си е това ,че ги спрях:banana:
Вече близо три години не съм пипал цигара и мога да ви кажа ,че ви трябва съвсем малко воля за да се справите с проблема:D
Успех на всички!
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот mus » Пон Юли 05, 2004 9:09 pm

[quote="boi4ka"]

MUS само така!!!
Абе майната им на цигарите,отвратителни са!!!
Гордея се ,че единственото сериозно нещо ,което съм направил през живота си е това ,че ги спрях:banana:
Вече близо три години не съм пипал цигара и мога да ви кажа ,че ви трябва съвсем малко воля за да се справите с проблема:D
Успех на всички!

[/quote]

BOI4KA винаги съм се чудил как ги спирате тия цигари:D
Чух че с хипноза ставало,ама знам ли:crazy:
mus
 
Мнения: 159
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 11:29 am

Мнениеот velco » Пон Юли 05, 2004 10:13 pm

След 11 години пушене карам четвърта година като непушач.:banana: Номера при мен беше, че осъзнах, че всъщност въобще не ми се пуши.:^:
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mus » Пон Юли 05, 2004 10:26 pm

[quote="КапитанПланета"]

10Х и от мен Mus ! Айде, требва да го преборим това зверче... Пушенето и карането на колело са несъвместими неща. Пушенето не е гъзария а си е чисто зомбиране и самоубийство.
Аз сега чета една книжка - "Не пуша вече". Доста е добра, но ще я препоръчвам едва след като имам резултати. :shooter::smokin:
УСПЕХИ в отказването !!!:wavey::beer:
[/quote]

За нищо!!
Надявам се,че ще помогне на някой този сайт!!!
Айде кажи ако има ефект от книгата:drunk:
mus
 
Мнения: 159
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 11:29 am

Мнениеот boi4ka » Вто Юли 13, 2004 8:09 am

BOI4KA винаги съм се чудил как ги спирате тия цигари:D
Чух че с хипноза ставало,ама знам ли:crazy:
[/quote]



Абе аз се чудя какво ми разправяше оная кака вечерта преди да ги спра???Гледаше ме странно и говореше нещо за......."ще броя до 5 и ще заспиш"-и такива разни и един такъв странен поглед:eek2:
А то какво се оказа
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот sss » Съб Юли 17, 2004 11:48 am

Ne znam kvo e da si py6a4,no kato vidq tova http://whyquit.com/joel/emphysema.jpg i tova http://whyquit.com/joel/buergers.jpg i napravo se otvra6tavam.(SNIMKITE NE SA ZA XORA SAS SLABI NERVI!!!!!!)
[b][/b][size=200][/size][color=red][/color]
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 96 госта