Ремарке за велосипед

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Ремарке за велосипед

Мнениеот Hristian Dimitrov » Вто Авг 28, 2018 12:23 am

Здравейте, реших да си взема ремарке за байка тъй като понякога ми се нагала да нося неща, които не се събират в раница. Сещайки се за обърканите и нелепи закони в нашата държава :deal: , бих искал да попитам. Трябва ли книжка, регистрация на ремаркето и изобщо какви проблеми да очаквам и какви документи ми трябват??? :dontknow: Колелото се кара градско по велоалеи и паркове. Ще се носят предмети не много тежки ~10кг с не големи размеpи.
Ремаркето е самоделно, подобно на това http://prikachi.com/images.php?images/259/9392259s.jpg
Hristian Dimitrov
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Нед Юни 24, 2018 10:40 pm
Местоположение: Варна

Re: Ремарке за велосипед

Мнениеот evilzet » Вто Авг 28, 2018 7:58 am

За къде без гражданска?!
За багаж 10кг, да влачиш този тулуп, който сигурно е 20кг...
Я си сложи един багажник и си свиркай.
Плюс това, за нашите условия, ремаркето трябва да е с 1 колело, за да ходи в дирята на велосипеда и да заобикаляш успешно дупките.
evilzet
 
Мнения: 1479
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 2:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Ремарке за велосипед

Мнениеот Speedmaster™ » Вто Сеп 11, 2018 1:29 pm

Аз мисля да си направя един такъв велосипед с двутактов 80 сс и ремаркето да се захваща по този метод. Може би за велосипед няма да правят проблем но ще попитам познат полицай когато го видя, мисля колелото да го ползвам повече за риба и пикник сред природата и не знам дали двигателя няма да къса спици.
Аватар
Speedmaster™
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1448
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 9:07 pm
Местоположение: България


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта