На работа с тротинетка и метро

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

На работа с тротинетка и метро

Мнениеот KbH40 » Вто Май 15, 2018 1:23 pm

Здравейте,

Може би не се вписвам много в контекста на форума, но имайки предвид че велосипедистите карат много из града, вярвам че може да сме си от полза.
Скоро разбрах че в района на местоработата ми са решили от ЦГМ да направят зелена зона (целия Лозенец), та живея в Младост и досега единствено ми беше удобно с малката кола, защото автобус 88 е много претъпкан и особено лятото е кошмар пътуването.

Другият вариант е да пътувам с метрото, но за да стигна до работата, трябва да се прекачвам на другата линия за Джеймс Байчер, което е времеемко. Идеята ми е да пътувам до Жульо Кюри с метрото, а разстоянието от нас до метрото и от Ж.К. до Лозенец да ги взимам с тротинетка. (говоря за голям скутер, не за детска тротинетка с малки колелца)
Сега въпроса ми стига до това дали има маршрут подходящ за тротинетка през борисовата градина, така че да разцепя маршрута горе-долу като на снимката и да избегна движението по пътното платно на Драган Цанков.???
Прикачени файлове
Untitled.png
(278.24 KiB) 184 пъти
KbH40
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Авг 07, 2011 12:51 pm

Re: На работа с тротинетка и метро

Мнениеот bcdd » Вто Май 15, 2018 5:04 pm

не е лош маршрут на през борисовата не е асфалт и може да ти потрябват по добри гуми ,пробвай де ,какво се чудиш аз лично се спускам от джеймс баучер до орлов мост - много е приятно
bcdd
 
Мнения: 290
Рейтинг: 1170
Регистриран на: Сря Май 07, 2014 11:11 am


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта