За Harka, hlebarka и т.н.

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

За Harka, hlebarka и т.н.

Мнениеот velco » Нед Юни 20, 2004 5:57 pm

Я разправяйте каква обиколка на Витоша сте правили в <s>събота</s> неделя, къде, кога, как, защо, колко ?
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Нед Юни 20, 2004 6:03 pm

Днес я правят. :8D:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Harka » Нед Юни 20, 2004 10:22 pm

[quote="velco"]

Я разправяйте каква обиколка на Витоша сте правили в <s>събота</s> неделя, къде, кога, как, защо, колко ?

[/quote]

Утре ;).
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Гост » Нед Юни 20, 2004 11:26 pm

ми на оня нещастник hlebarka му се разгони фамилията, не знам каде е тръгнал по пущинаците да бута като луд
Позньвам го лично и мога да кажа, че трябва да си стои у тях и да лъска пипалата
Гост
 

Мнениеот точката след т.н » Пон Юни 21, 2004 1:05 am

[quote="и т.н."]

ми на оня нещастник hlebarka му се разгони фамилията, не знам каде е тръгнал по пущинаците да бута като луд
Позньвам го лично и мога да кажа, че трябва да си стои у тях и да лъска пипалата
[/quote]

Tочка[b][size=200].[/b][/size]
точката след т.н
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 21, 2004 1:01 am

Мнениеот Windstream » Пон Юни 21, 2004 1:27 am

[quote="и т.н."]

ми на оня нещастник hlebarka му се разгони фамилията, не знам каде е тръгнал по пущинаците да бута като луд
Позньвам го лично и мога да кажа, че трябва да си стои у тях и да лъска пипалата
[/quote]

Бутането по пущинаците пак е по-добре от висенето пред компютъра. А какво трябва или не трябва не ти определяш :}):

Edit: позатрих те малко от "Пазар"-а. :finger::asshole:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Harka » Пон Юни 21, 2004 10:26 pm

Такаа, ето и обещаното резюме: Пътят ни започна от София, където се събрахме повечето хора. После тръгнахме към Бояна и от Драгалевци хванахме пътеката за симеоновските езера, където за съжаление се разделихме с Admin, който тръгна надолу, докато ние продължихме нагоре. След още малко изкачване стигнахме "Обиколната" и по нея слезнахме до Железница, където срещнахме bestbg. От Железница хванахме асфалтовия път и по него минахме покрай ханче "Белите брези" и след още бая изкачване стигнахме чешмата след или преди (не знам точно) Ярема. От чешмата след краткотрайно спускане по шосето хванахме една отбивка и тръгнахме по някакъв коларски път. По него след редуване на спускане и изкачване стигнахме Ярлово (макар че в момента разказвам по интуиция, защото за пръв път минавам маршрута и точно този участък най ми се губи и въобще не си спомням дали въобще минахме през Ярлово). След това слезнахме в Чуйпетльово, където спряхме, за да хапнем в местната кръчма. От Чуйпетльово хванахме пак някакъв коларски път над селото като след няколко километра се отбихме по една странична пътека и след поредната доза изкачване/бутане/носене по някаква глиганска пътека стигнахме до някакъв заслон на един хребет. От този хребет трябваше да се спуснем в дерето и от там да хванем маркировката за местността "Танчовица". Спускането беше страхотно, защото през цялото време се минаваше през някаква мокра, мочурлива местност. В тази част спуках гума (естествено). От дерето започнахме изкачването до "Танчовица", което беше единствено бутане, заради високата трева. Най-накрая стигнахме "Танчовица" и края на безкрайните изкачвания. От тази местност се спуснахме до Селимица, където помогнахме на двама спускачи, единият от които беше спукал гума, а и двамата нямаха с какво да я залепят, така че нас чакаха. Единият беше с един Dragomir (човекът от логото на Веломания в този сайт) на кормилото на който си беше сложил ГУМЕНО ЖЪЛТО ПАТЕНЦЕ, което като го стиснеш издава характерния за гумените патенца (и въобще за всички гумени играчки) звук. От хижата на Селимица се отправихме всички заедно още малко нагоре, където след още километър носене на колелата през каменните реки, стигнахме до калдаръместа алея, по която се спуснахме до Владая. По тази алея си позволих по-висока скорост и нямаше как да не "клъцна" за втори път гумата си. Спрях и изчаках да дойдат и другите, тъй като лепенките бяха в hlebarka. И така залепихме отново гумата и се спуснахме до Владая, от където по асфалтовия път се прибрахме до София (вече по тъмно).
Обещавам да възвърна на Любо комплекта лепенки, от които остана само една.:I
И така, това е беше накратко нашето каране. Беше страхотно, но се иска все пак и определена подготовка ако не искаш да замръкнеш по друмищата някъде.
Пак повтарям, че сигурно някои моменти/последователности от маршрута не са така, тъй като не мога да запомня 100+ км от един път.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот velco » Пон Юни 21, 2004 10:54 pm

[quote="Harka"]
и след още бая изкачване стигнахме чешмата след или преди (не знам точно) Ярема.
[/quote]

Около :D
[quote]
От чешмата след краткотрайно спускане по шосето хванахме една отбивка и тръгнахме по някакъв коларски път. По него след редуване на спускане и изкачване стигнахме Ярлово (макар че в момента разказвам по интуиция, защото за пръв път минавам маршрута и точно този участък най ми се губи и въобще не си спомням дали въобще минахме през Ярлово).
[/quote]

Минали сте, минали сте. Точно този път е много добре маркирам, даже на места има знаци с по две стрелки и надписи "&lt;--Ярлово Ярема---&gt;" и се стига до гробищата на Ярлово.

[quote]
След това слезнахме в Чуйпетльово, където спряхме, за да хапнем в местната кръчма. От Чуйпетльово хванахме пак някакъв коларски път над селото като след няколко километра се отбихме по една странична пътека и след поредната доза изкачване/бутане/носене по някаква глиганска пътека стигнахме до някакъв заслон на един хребет.
[/quote]

Там имаше ли чешма ?
[quote]
От този хребет трябваше да се спуснем в дерето и от там да хванем маркировката за местността "Танчовица". Спускането беше страхотно, защото през цялото време се минаваше през някаква мокра, мочурлива местност. В тази част спуках гума (естествено).
[/quote]

Хехехе, когото ние го качвахме (в обратната посока) въпросният черен път представляваше малка рекичка, която си течеше насреща.
[quote]
От дерето започнахме изкачването до "Танчовица", което беше единствено бутане, заради високата трева. Най-накрая стигнахме "Танчовица" и края на безкрайните изкачвания.
[/quote]

В обратната посока спускането е страхотно. :D Там стигнахте ли до още една чешма, заслон и някаква ВиК инсталация, която вдига шум?
[quote]
Пак повтарям, че сигурно някои моменти/последователности от маршрута не са така, тъй като не мога да запомня 100+ км от един път.
[/quote]

Поне до Селимица е точно както и аз си го спомням :D.

Добре сте си прекарали. Аре, другата неделя (27.06), живот и здраве и аз планирам обиколка (обратно на часовниковата стрелка), ще постна в "МЕРОПРИЯТИЯ" като се изяснят нещата.
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Harka » Вто Юни 22, 2004 11:26 am

[quote="velco"]
Минали сте, минали сте. Точно този път е много добре маркирам, даже на места има знаци с по две стрелки и надписи "&lt;--Ярлово Ярема---&gt;" и се стига до гробищата на Ярлово.[/quote]

Да бе вярно.:P
[quote]
Там имаше ли чешма ?
[/quote]

Имаше.
[quote]
В обратната посока спускането е страхотно. :D Там стигнахте ли до още една чешма, заслон и някаква ВиК инсталация, която вдига шум? [/quote]

Ммм, не.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот тучо чучо » Сря Юни 23, 2004 2:10 pm

[quote="Harka"]

[quote="velco"]
Минали сте, минали сте. Точно този път е много добре маркирам, даже на места има знаци с по две стрелки и надписи "&lt;--Ярлово Ярема---&gt;" и се стига до гробищата на Ярлово.[/quote]

Да бе вярно.:P
[quote]
Там имаше ли чешма ?
[/quote]

Имаше.
[quote]
В обратната посока спускането е страхотно. :D Там стигнахте ли до още една чешма, заслон и някаква ВиК инсталация, която вдига шум? [/quote]

Ммм, не.

[/quote]

Чешмата до заслона на билото е Меча чешма. Спускането надолу, до р. Матница, винаги е кално и мочурливо, но тази година си е наистина рекичка. А по пътеката до Танчовица не сте минали през водосбора, за който пита Велко, защото сте минали по-ниско. На мен така по- ми хареса, затова така и ви е водил Пламен. Жалко, че и аз не дойдох, че да ви наритам кухите глави!:}): Как може да тръгнете без никаква предварителна подготовка, бе?! Ни лепенки, ни храна, ни... И сандвичите сте си изяли на Драгалевци още. Абе, аджамии, кво да ви правя! Нищо, следващият път ще знаете!:P
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот hlebarka » Сря Юни 23, 2004 5:22 pm

Аааа, имаше лепенки, освен това бях подготвен - спах през нощта.
Колкото до яденето, Пламен не става, ама онзи, едричкия щеше да ни стигне на всички.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот velco » Сря Юни 23, 2004 5:25 pm

[quote="hlebarka"]

Аааа, имаше лепенки, освен това бях подготвен - спах през нощта.
Колкото до яденето, Пламен не става, ама онзи, едричкия щеше да ни стигне на всички.
[/quote]

Ами, огин отде, а, а, а?
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот тучо чучо » Сря Юни 23, 2004 5:34 pm

[quote="velco"]

[quote="hlebarka"]

Аааа, имаше лепенки, освен това бях подготвен - спах през нощта.
Колкото до яденето, Пламен не става, ама онзи, едричкия щеше да ни стигне на всички.
[/quote]

Ами, огин отде, а, а, а?

[/quote]

Копеленца недохранени, долу ръцете от мойте хора! Само да сте ги пипнали!:angfire:
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот hlebarka » Сря Юни 23, 2004 5:54 pm

Олеле, лелее, не дразни лъва.
Колкото до velco и той е в казана , хич не е недохранен.
Айде другия път на Витоша ще ти извадя ДУШАТА
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот velco » Сря Юни 23, 2004 6:58 pm

[quote="hlebarka"]
Колкото до velco и той е в казана , хич не е недохранен.
[/quote]

Намеци правим, а?!!! :nono::dark::D
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Сря Юни 23, 2004 9:19 pm

За кви намеци намекваш?!? Я се виж

[img]http://web.hit.bg/bigtoyaga/fat.jpg[/img]

:rofl::rofl::rofl:

BTW, обявявам конКУРс за снимка, на която друг освен velco БУТА NRS. Наградата е каса Stella. Ако velco намери такава снимка, ще спечели три каси... по разбираеми причини :D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Юни 23, 2004 9:51 pm

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::roll2::roll2::roll2::rofl::rofl::rofl:

ААХААХХАХХАХАХАХАХХАХА уби рибата с тази снимка просто Ахаххахахахахаах

п.с. каква фотогеничност само ;):rofl::rofl::rofl::roll2::roll2::roll2:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Harka » Сря Юни 23, 2004 9:52 pm

[quote="тучо чучо"]
Жалко, че и аз не дойдох, че да ви наритам кухите глави!:}): Как може да тръгнете без никаква предварителна подготовка, бе?! Ни лепенки, ни храна, ни... И сандвичите сте си изяли на Драгалевци още. Абе, аджамии, кво да ви правя! Нищо, следващият път ще знаете!:P
[/quote]

:nono::nono::nono:!!!
Както hlebarka вече отбеляза, лепенки имаше предостатъчно. Колкото до храната - доколкото бях предварително запознат с маршрута знаех, че ще се мине през Железница, където пък със сигурност знаех, че ще има откъде да се набави евентуално храна. Затова от София си взех един сандвич, който изядох над Драгалевци и после от Железница си взех още два, от които единият го подарих на Тодор, защото така и не ми потрябва след обяда в Чуйпетльово. Така че не мисля, че точно тук е слабото място специално на моята подготовка. Виж физическата вече беше проблем и искам да се извиня на всички от групата, че ги забавих малко или много! Другата ми безотговорност, за която си признавам без бой, беше спускането от Селимица, където просто вътрешно бях убеден, че ще спукам/клъцна гума, но въпреки това не намалих (пусто изкушение) и съвсем естествено отново си прекълцах гумата, която и без това беше необикновено тънка. Заради забавянето с гумата не можах да благодаря на Пламен за това, че ни води и за това, че ме изтърпя :8D::P. Така че ще те помоля (тучо чучо) да му благодариш вместо мен, когато го видиш/чуеш.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Сря Юни 23, 2004 10:10 pm

[quote="Metal_Psycho"]

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::roll2::roll2::roll2::rofl::rofl::rofl:

ААХААХХАХХАХАХАХАХХАХА уби рибата с тази снимка просто Ахаххахахахахаах

п.с. каква фотогеничност само ;):rofl::rofl::rofl::roll2::roll2::roll2:
[/quote]


Снимката верно не е ИСТИНА! Ако не ме беше СРАМ, досега да бях запознал световната NRS-общественост с тази УНИКАЛНА ВЪЗМОЖНОСТ (драги зрители!) да види ТУПАНО на 6-ти пехотен полк... :rofl::rofl::rofl:... ЦЪРВУЛКИТЕ и най-вече - ЧОРАПКИТЕ са просто НЕИСТОВИ!!! :rofl::rofl::rofl:

BTW има ОЩЕ подобни снимки..., което прави нещата НЕУДЪРЖИМИ...:D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Юни 23, 2004 10:17 pm

[quote="TOYAGA"]


Снимката верно не е ИСТИНА! Ако не ме беше СРАМ, досега да бях запознал световната NRS-общественост с тази УНИКАЛНА ВЪЗМОЖНОСТ (драги зрители!) да види ТУПАНО на 6-ти пехотен полк... :rofl::rofl::rofl:... ЦЪРВУЛКИТЕ и най-вече - ЧОРАПКИТЕ са просто НЕИСТОВИ!!! :rofl::rofl::rofl:

BTW има ОЩЕ подобни снимки..., което прави нещата НЕУДЪРЖИМИ...:D:D:D
[/quote]


Няма срам,няма позор,давай и другите снимки,само скрий надписа NRS и така няма да посрами обществото:rofl::rofl::rofl::rofl:
А то,че чорапките управляват,то си е фатк,но обърнете внимание на подмишниците:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:От снимката усещам полуха на майски рози;):rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Аааа,ще паднем от стола още малко :roll2::roll2::roll2:

едит:Недей кри подобен талант,той заслужава да бъде видян:D:rofl:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот velco » Сря Юни 23, 2004 11:10 pm

[quote="TOYAGA"]
ЦЪРВУЛКИТЕ и най-вече - ЧОРАПКИТЕ са просто НЕИСТОВИ!!! BTW има ОЩЕ подобни снимки..., което прави нещата НЕУДЪРЖИМИ...:D:D:D
[/quote]

Че какво им има на чорапките? На тази снимка даже току-що са изпрани заедно със цървулките в една рекичка. А пък за цървулките не си прав :nono: - снимката е кофти и не се вижда високотехнологичния отвор за проветряване от лявата страна на десния цървул. :D:D:D

Пък и какви други снимки? Нещо не се сещам да съм позирал друг път със кърмата в едър план. :D:D:D
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Юни 23, 2004 11:13 pm

[quote="velco"]

[quote="TOYAGA"]
ЦЪРВУЛКИТЕ и най-вече - ЧОРАПКИТЕ са просто НЕИСТОВИ!!! BTW има ОЩЕ подобни снимки..., което прави нещата НЕУДЪРЖИМИ...:D:D:D
[/quote]

Че какво им има на чорапките? На тази снимка даже току-що са изпрани заедно със цървулките в една рекичка. А пък за цървулките не си прав :nono: - снимката е кофти и не се вижда високотехнологичния отвор за проветряване от лявата страна на десния цървул. :D:D:D

Пък и какви други снимки? Нещо не се сещам да съм позирал друг път със кърмата в едър план. :D:D:D
[/quote]


Една дума,едно определнение velco - [size=200][b][color=red]Art[/b][/color][/size]!
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот velco » Сря Юни 23, 2004 11:23 pm

Аре, аре, стига сте създавали изкривена представа за моята личност, ето го истинския Велко !!!
[img]http://rack5.free.evro.net/free2/ScreamB/2004_05_20_Plana/IMG_2086.JPG[[/img]
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Юни 23, 2004 11:30 pm

Velco is back!Hasta la vista,baby:sniper::shooter: ;):D:peace:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Сря Юни 23, 2004 11:46 pm

Истинският velco е тва
[img]http://web.hit.bg/bigtoyaga/butt.jpg[/img]
Не знам как да нарека тва ГОЛЯМОТО, но трябва да призная, че то преодолява земното притегляне ПРОТИВ законите на физиката...:D

...и тва
[img]http://web.hit.bg/bigtoyaga/loser.jpg[/img]
Евала Admin! Принуждаваш ме да допусна, че мистър velco е способен да преобърне/осере напълно позициите на NRS...:xx(::xx(::xx(:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот velco » Сря Юни 23, 2004 11:51 pm

@TOYAGA:
Би ли изяснил смисъла и целта на последните си няколко поста? :(!::(!::(!:
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Чет Юни 24, 2004 12:00 am

Разбира се! НЕ ПРАВЕТЕ ТАКА!
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот velco » Чет Юни 24, 2004 12:03 am

[quote="TOYAGA"]

Разбира се! НЕ ПРАВЕТЕ ТАКА!
[/quote]

Би ли се изяснил, ако обичаш? Кой да не прави как/какво?:angfire::angfire::angfire:
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Чет Юни 24, 2004 12:05 am

Абе стига сте дъвкали velco бе, ей! :angfire: К'во сега, като кара Не Ре Се трябва всеки път да се облича като за прием при японския посланик ли?! :angfire:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот TOYAGA » Чет Юни 24, 2004 12:13 am

[quote="velco"]

[quote="TOYAGA"]

Разбира се! НЕ ПРАВЕТЕ ТАКА!
[/quote]

Би ли се изяснил, ако обичаш? Кой да не прави как/какво?:angfire::angfire::angfire:
[/quote]


С удоволствие!:^:

НЕ ПРАВЕТЕ KAKВОТО velco прави и KAKTO velco ГО прави. ЯВНО velco за пореден път осъзнава, че Е СМЕШЕН, което просто го прави... СМЕШЕН :D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 88 госта