За Harka, hlebarka и т.н.

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Мнениеот velco » Чет Юни 24, 2004 12:18 am

[quote="TOYAGA"]
НЕ ПРАВЕТЕ KAKВОТО velco прави и KAKTO velco ГО прави. ЯВНО velco за пореден път осъзнава, че Е СМЕШЕН, което просто го прави... СМЕШЕН [/quote]

Аха. Ясно. Е, и аз да дам един съвет.

НЕ ПРАВЕТЕ КАКВОТО TOYAGA прави и КАКТО TOYAGA ГО прави, защото това вкарва TOYAGA в болницата. :(!::(!::(!:
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Чет Юни 24, 2004 12:19 am

[quote="PtD"]

Абе стига сте дъвкали velco бе, ей! :angfire: К'во сега, като кара Не Ре Се трябва всеки път да се облича като за прием при японския посланик ли?! :angfire:
[/quote]


Неееее! Няма такова нещо! Velco може да се облича така, както му отива... което и прави...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот hlebarka » Чет Юни 24, 2004 12:23 am

ее, бате, болници, сега
дай нещо по така кръеативно
въпреки че си в нокдаун, безмилостно е просто
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот TOYAGA » Чет Юни 24, 2004 12:31 am

[quote="velco"]

[quote="TOYAGA"]
НЕ ПРАВЕТЕ KAKВОТО velco прави и KAKTO velco ГО прави. ЯВНО velco за пореден път осъзнава, че Е СМЕШЕН, което просто го прави... СМЕШЕН [/quote]

Аха. Ясно. Е, и аз да дам един съвет.

НЕ ПРАВЕТЕ КАКВОТО TOYAGA прави и КАКТО TOYAGA ГО прави, защото това вкарва TOYAGA в болницата. :(!::(!::(!:

[/quote]


Wow!

Velco фантазира опасно!
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Юни 24, 2004 12:34 am

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Хлъц:xx(:........................
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Чет Юни 24, 2004 12:39 am

Дааа, за пореден път съм свидетел на типично БГ феномен "дай да се дърляме, щото всичко друго ни е толко' наред, че ни е скука". Тфу!

Е, добре, аз се обличам като оръфляк като карам, смейте ми се и на мен тогава... А също и бутам GT i-Drive от време на време, добре че няма кой да ме издаде на GT братството, че станАх за смЕх, че и по-голем смех, щото i-Drive и без sag на 0 няма pedal bobbing. Направо влезнАх у 'орските уста... :rofl:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Юни 24, 2004 12:46 am

[quote="PtD"]

Дааа, за пореден път съм свидетел на типично БГ феномен "дай да се дърляме, щото всичко друго ни е толко' наред, че ни е скука". Тфу!

Е, добре, аз се обличам като оръфляк като карам, смейте ми се и на мен тогава... А също и бутам GT i-Drive от време на време, добре че няма кой да ме издаде на GT братството, че станАх за смЕх, че и по-голем смех, щото i-Drive и без sag на 0 няма pedal bobbing. Направо влезнАх у 'орските уста... :rofl:
[/quote]

Аз пък си аресвам ладийки,демек колкото повече bobbing имат,толкова повече travel имат:nuts:
А и впрочем аз също си карам с некви нормални дрешки така,че тва си е само ебавка.Кво съ правиш на сериозен,след като отдалеч се вижда цинизма:eek3:

Пийте бира,не правете война:peace:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Чет Юни 24, 2004 12:47 am

@ PtD

[quote]щото i-Drive и без sag на 0 няма pedal bobbing. Направо влезнАх у 'орските уста... [/quote]


Тва е една друга тема, която ще разискваме по-късно... примерно след седмица... Тъкмо velco ще има време да подготви с GOOOOOOOOOOOOOOOOGLE :D:D:D

@ MP

а ти не се смей толкова, щото найш колко е кофти положението с безработицата на опасно фантазиращите... А и как болииии... Пък и в болница не те приемааааат... Много кофти се получава на моменти... Ахъм!
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Юни 24, 2004 12:50 am

[quote="TOYAGA"]

@ PtD

[quote]щото i-Drive и без sag на 0 няма pedal bobbing. Направо влезнАх у 'орските уста... [/quote]


Тва е една друга тема, която ще разискваме по-късно... примерно след седмица... Тъкмо velco ще има време да подготви с GOOOOOOOOOOOOOOOOGLE :D:D:D

@ MP

а ти не се смей толкова, щото найш колко е кофти положението с безработицата на опасно фантазиращите... А и как болииии... Пък и в болница не те приемааааат... Много кофти се получава на моменти... Ахъм!
[/quote]

Прав си.Чувствам се засрамен:V:няма повече така.:angel:;):D
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Чет Юни 24, 2004 12:53 am

[quote]Аз пък си аресвам ладийки,демек колкото повече bobbing имат,толкова повече travel имат[/quote]


Видехме :D:D:D

[quote]А и впрочем аз също си карам с некви нормални дрешки така,че тва си е само ебавка.[/quote]


Естествено :D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Чет Юни 24, 2004 12:55 am

Чудо на чудесата, само в БГ - хобито, вместо да обединява хората, ги разединява. Невероятно, но факт!

Май е време да отпрашвам към някоя нормална държава :crazy:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Юни 24, 2004 12:57 am

[quote="PtD"]

Чудо на чудесата, само в БГ - хобито, вместо да обединява хората, ги разединява. Невероятно, но факт!

Май е време да отпрашвам към някоя нормална държава :crazy:
[/quote]

Ееее ти пък скачаш към крайности.
БГ си е най-яко,останалите страни са яко зомбита.
Ма не ми се коментира тая тема сега,че е много дълга,а ми се спи вече:D
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Чет Юни 24, 2004 1:14 am

[quote="Metal_Psycho"]


Аз пък си аресвам ладийки,демек колкото повече bobbing имат,толкова повече travel имат:nuts:
[/quote]


Аааа, не! :nono: Малко си в грешка, не е чак така директна зависимостта - [url]http://www.gtbicycles.com/mountain/catalog/detail.php?id=10[/url] :D:o):^:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот bikerider » Чет Юни 24, 2004 10:53 am

@PtD: не се връзвай толкова, TOYAGA просто си е намерил достойна мишена за забавление...

@velco:
не можеш да отречеш, че да се бута пеперудка като NRS е малко смешничко, особено на такъв наклон... че си бил повечко изморен бил си сигурно, той TOYAGA точно затова намеква май... поне аз така разбрах онова за физичните закони :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
:roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2:

@TOYAGA:
:hbang2::hbang2::hbang2::hbang2::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::D:D:D:D:D
:beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот PtD » Чет Юни 24, 2004 11:10 am

Е, бъзик, бъзик, ама требе да е с мерка, щото пък и не всички носят.
К'ви са тия приказки за болници, безработици и други скрити заплахи? :nono:

На всичкото отгоре карат и еднакви колела :uhh:

Das ist eine idee: :usclap:
Вместо да се джавкат дистанционно, да вземем да им засечем кой по-бързо ще се качи от Симеоново до Алеко и да се изясни кой е по-по-най. :beer::rofl:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот velco » Чет Юни 24, 2004 1:38 pm

[quote="PtD"]

Е, бъзик, бъзик, ама требе да е с мерка, щото пък и не всички носят.
К'ви са тия приказки за болници, безработици и други скрити заплахи? :nono:
[/quote]

Не, бе, нема заплахи, аз искам да помогна на човека чрез квалифицирана медицинска помощ.:crazy:
[quote]
На всичкото отгоре карат и еднакви колела :uhh:

Das ist eine idee: :usclap:
Вместо да се джавкат дистанционно, да вземем да им засечем кой по-бързо ще се качи от Симеоново до Алеко и да се изясни кой е по-по-най. :beer::rofl:
[/quote]

По-добре боксов мач. Ама подозирам, че видния теоретик на българското планинско колоездене няма за се яви.:rofl:
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Чет Юни 24, 2004 1:47 pm

[quote="velco"]


По-добре боксов мач. Ама подозирам, че видния теоретик на българското планинско колоездене няма за се яви.:rofl:
[/quote]


Боксов мач, ако тука беше www.boxing-bg.com... :crazy::rofl::P
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот bikerider » Чет Юни 24, 2004 1:48 pm

@желко:
А аз подозирам, че както е 100 пъти по-лек и маневрен от теб ще те изяде с парцалките... :nuts::nuts::nuts:

Айде приеми го от добрата/смешната страна, не вади веднага планинските пищови... :roll2::roll2:

edit: адресат
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот did » Чет Юни 24, 2004 1:48 pm

ОБЯВА:

Програмист оказва квалифицирана медицинска помощ на виден теоретик по планинско колоездене в боксов мач:boxing:. Бирата е безплатна:beer:. Всички са поканени:drunk:!

Място на провеждане: Вървите направо и след двата NRS-а - вляво.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот velco » Чет Юни 24, 2004 1:51 pm

[quote="PtD"]

[quote="velco"]


По-добре боксов мач. Ама подозирам, че видния теоретик на българското планинско колоездене няма за се яви.:rofl:
[/quote]

Боксов мач, ако тука беше www.boxing-bg.com... :crazy::rofl::P
[/quote]

Че да не би последните ~66% от темата да са свързани с www.mtb-bg.com?
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Чет Юни 24, 2004 1:56 pm

Претендента се съвзе малко, затова:
[img]http://free.bol.bg/hlebarka//girl2.jpg[/img]
без псувни, заплахи, без манипулации под кръста
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот velco » Чет Юни 24, 2004 1:59 pm

[quote="bikerider"]
@желко:
А аз подозирам, че както е 100 пъти по-лек и маневрен от теб ще те изяде с парцалките... :nuts::nuts::nuts:
[/quote]

Може. Да видим, а?
[quote]
Айде приеми го от добрата/смешната страна, не вади веднага планинските пищови... :roll2::roll2:
edit: адресат
[/quote]

Границата на добрата/смешната страна бе отдавна прекрачена. Многократно. Нямам никакви намерения да толерирам безвкусни подигравки с физическото ми състояние, велосипедните ми (не)умения, избор на облекло/цървулки, расова, етническа и религиозна принадлежност и т.н. Особено отправени под удобното прикритие на Internet анонимността.

А кой е този Желко?
[color=red]Edit:[/color] Та също така известно недоумение предизвиква бездействието на модераторите. А може би те не смятат, че отдавна сме в обсега на действие на следната извадка от Правилата:

"Презрението и неуважението към останалите членове/посетители няма да бъдат толерирани, дори да са прикрити зад думи, които да не могат да бъдат характеризирани като пряка обида."

А може би "Всички животни са равни, но някои са по-равни от другите"?
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Чет Юни 24, 2004 2:05 pm

Хлебарка, като гледаш голата кака на картинката и си мислиш за "манипулации под кръста", а?:rofl: Те може всичко да пишат и казват тука, но до "манипулации под кръста" не вярвам да стигнат.

Велко, Велко, съчувствам ти! Ама такива са рисковете, като си купуваш NRS и вместо да се качиш с него на най-високия действащ вулкан на света или да печелиш наред всички състезания, за да угодиш на гурото на NRS-сектата, ти просто си караш на Витоша за кеф. Я се засрами веднага!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот velco » Чет Юни 24, 2004 2:21 pm

[quote="did"]
Велко, Велко, съчувствам ти! Ама такива са рисковете, като си купуваш NRS и вместо да се качиш с него на най-високия действащ вулкан на света или да печелиш наред всички състезания, за да угодиш на гурото на NRS-сектата, ти просто си караш на Витоша за кеф. Я се засрами веднага!
[/quote]

Ма как, аз отдавна съм се засрамил. Въобще какво ли се занимавам с каране на колело - бутам лекия като ПЕПЕРУДКА NRS по някакакво БАИРЧЕ, че май и НАНАДОЛНИЩЕ беше, обут съм в някакви ЦЪРВУЛКИ за 5лв., при всеизвестният факт, че MTB не бива да се ОСКВЕРНЯВА с обувки за по-малко от 150лв., очилцата ми са некакви КУЧА МАРКА, на туй отгоре и с ДИОПТРИ, въпреки, че ВСЕКИ знае, че МТБ се кара САМО с Oakley, да не приказваме и за наднорменото ТЕГЛО. Само дето не заеквам, ама сънм толкова ПОКЪРТЕН от неодобрението на ИНДИВИДА TOYAGA, че нищо чудно и това да взема да правя.

Баси, МТБ трябва да е само за ЧИСТОКРЪВНИ АРИЙЦИ, останалите - за сапун. И под вещото ръководство на ВОЖДА и УЧИТЕЛЯ.
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bestbg » Чет Юни 24, 2004 2:57 pm

абе кво се заяждате? данеби да тръгна да карам с марковите дрехи дето са сумати пари и като ги омърлям с гадната кал намраво :( ... карам си със старите панталони и обувки (независимо кви са... само да са удобни и стари - да не излизам тях по други места) ... поне не ми е жал за тех като затъна някъде и ля трябва да оправям колелото!!! Едни от панталоните са ми в масло ... данеби да тръгна да си цапам другите дрехи!!!!1 TOYAGA .... кво се заяждаш... ? може да си по-по от Велко (не те познавам) , но с неговата компания ми беше супер когато карахме в Странджа!!!

аре :peace: момчета
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот did » Чет Юни 24, 2004 3:42 pm

Велко, забрави да съжаляваш за чорапите, които са най-обикновени, а не МТБ-чорапи! Срамота!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот PtD » Чет Юни 24, 2004 4:02 pm

[quote="did"]


Велко, Велко, съчувствам ти! Ама такива са рисковете, като си купуваш NRS и вместо да се качиш с него на най-високия действащ вулкан на света или да печелиш наред всички състезания, за да угодиш на гурото на NRS-сектата, ти просто си караш на Витоша за кеф. Я се засрами веднага!
[/quote]



:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот hlebarka » Чет Юни 24, 2004 4:02 pm

[quote="did"]

Велко, забрави да съжаляваш за чорапите, които са най-обикновени, а не МТБ-чорапи! Срамота!
[/quote]


Миии, не става въпрос точно за това, ама тъй като аз уреждам момичетата, няма да се включа мача.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот MOD » Чет Юни 24, 2004 4:07 pm

Мисля, че е време и аз да кажа няколко приказки ...

МОМЧЕТА - важно е УДОВОЛСТВИЕТО от карането, от контакта с природата, от компанията на хора, които са на "твоята" вълна ...
Не е важно какъв байк караш, как си облечен и какви са ти уменията на педалите - единствено е ВАЖНО да се разтовариш, да вдигнеш аденалина и в крайна сметка да изкараш няколко приятни часа в приятна компания

И нека да не забравяме, че всеки може да бута всичко :banana::beer::beer:

:peace::peace:
Аре, стига сте се дъвкали за глупости :)
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Чет Юни 24, 2004 4:14 pm

[quote="hlebarka"]
... тъй като аз уреждам момичетата ....
[/quote]


ЪЪЪЪЪъъъъъъъъъъ???? :liplick::liplick::liplick:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта