За Harka, hlebarka и т.н.

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Мнениеот Alien » Чет Юни 24, 2004 4:16 pm

[quote="PtD"]

Das ist eine idee: :usclap:
Вместо да се джавкат дистанционно, да вземем да им засечем кой по-бързо ще се качи от Симеоново до Алеко и да се изясни кой е по-по-най. :beer::rofl:
[/quote]


Айде! Аз гарантирам, че съм горе за не повече от 20 -ина 30 минути. С моят Крос, който тежи повече от 20 кг. Само че трябва да е събота или неделя, че иначе не работи лифта...
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Чет Юни 24, 2004 5:03 pm

[quote="Alien"]


Айде! Аз гарантирам, че съм горе за не повече от 20 -ина 30 минути. С моят Крос, който тежи повече от 20 кг. Само че трябва да е събота или неделя, че иначе не работи лифта...
[/quote]


Дрън-дрън, нееднократно съм се качвал (без колело ;)) под драгалевския лифт по-бързо от моите приятели, които са оставали да се редят за лифта. В събота и неделя има такива опашленца, че не ти мърда 20 минутки чакане... А през това време PtD е ехеее къде нагоре ;)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот bikerider » Чет Юни 24, 2004 5:13 pm

[quote="velco"]
Границата на добрата/смешната страна бе отдавна прекрачена. Многократно. Нямам никакви намерения да толерирам безвкусни подигравки с физическото ми състояние, велосипедните ми (не)умения, избор на облекло/цървулки, расова, етническа и религиозна принадлежност и т.н. Особено отправени под удобното прикритие на Internet анонимността.
[/quote]


ех Велко, Велко, на колко години беше като ти оперираха чувството за хумор? Нищо лично, но мисля че с такива сухарски отговори си вкарваш голям автогол... като показваш КОЛКО всъщност ти пука НА ТЕБ за чорапи, обувки, Г.З и така нататък... anyway... cheers :beer:

[quote="velco"]
А кой е този Желко?
[/quote]

кирилицата ми прави номера от време на времe...


btw, относно правилата на форума - дефинирай ми "неуважение" по обективен начин. И пробвай пак. Неуважението към теб го виждаш само ти...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Alien » Чет Юни 24, 2004 5:31 pm

[quote="PtD"]

[quote="Alien"]


Айде! Аз гарантирам, че съм горе за не повече от 20 -ина 30 минути. С моят Крос, който тежи повече от 20 кг. Само че трябва да е събота или неделя, че иначе не работи лифта...
[/quote]


Дрън-дрън, нееднократно съм се качвал (без колело ;)) под драгалевския лифт по-бързо от моите приятели, които са оставали да се редят за лифта. В събота и неделя има такива опашленца, че не ти мърда 20 минутки чакане... А през това време PtD е ехеее къде нагоре ;)
[/quote]


Абе колкото и опашка да има, че и пари да ми дават, пак от долу нагоре не тръгвам с колело на рамо. Просто няма шанс. Пък ти ако искаш се състезавай. :D Я че си седим у лифто, па ти се мори отдоле. :D
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот velco » Чет Юни 24, 2004 5:37 pm

[quote="bikerider"]

[quote="velco"]
Границата на добрата/смешната страна бе отдавна прекрачена. Многократно. Нямам никакви намерения да толерирам безвкусни подигравки с физическото ми състояние, велосипедните ми (не)умения, избор на облекло/цървулки, расова, етническа и религиозна принадлежност и т.н. Особено отправени под удобното прикритие на Internet анонимността.
[/quote]

ех Велко, Велко, на колко години беше като ти оперираха чувството за хумор? Нищо лично, но мисля че с такива сухарски отговори си вкарваш голям автогол... като показваш КОЛКО всъщност ти пука НА ТЕБ за чорапи, обувки, Г.З и така нататък... anyway... cheers :beer:
[/quote]

А ти на колко години беше когато ти оперираха чувството за мярка? Големият автогол си го вкарваш ти, показвайки за пореден път тотална липса на преценка, втурвайки се през глава да защитаваш приятелчето си. Я се вслушай в разговорите около теб и почети малко постовете във форумите? Не ти ли прави впечатление уникалният "стил" на TOYAGA?
[quote]
btw, относно правилата на форума - дефинирай ми "неуважение" по обективен начин. И пробвай пак. Неуважението към теб го виждаш само ти...
[/quote]

Ясно показах, че тона и съдържанието на постовете на лицето TOYAGA ме засягат. Продължавайки по същия начин, този екземпляр демонстрира целенасочена проява на неуважение и презрение.

Дори и първоначално да съм го виждал само аз, след предупреждението да спре, неуважението го вижда всеки.

[color=red]Edit:[/color] И естествено не става въпрос за цървули и така нататък. Многократно съм демонстрирал способост да не се вземам много насериозно и да гледам на себе си откъм смешната страна, включително и във настоящата тема. Но от даден момент нататък става дума за елементарно самоуважение и дали позволяваш на разни БОКЛУЦИ да се гаврят с теб.
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот tuba » Чет Юни 24, 2004 5:38 pm

Е айде и аз да кажа щото бях там.
Първо TOYAGA пич ти кога се извъди такъв моден консултан бе.
Незнаех че и от мода разбираш. Аз и с кубинки съм карал, а който не му
харесват да дойде да го ритна да разбере що си карам с тях :-).
За да може като срешна модни консълтанти да ги поконсълтирам и аз
тях та да научат и те от мен нещо.

Налкона хъмм аз на онзи баир си бутах отдолу още щото съм мурзелив
ама точно там и не можеше да се кара(признавам не си личи от
снимката ама и админ не оспя да го извърти). Ако си толкова ербап идваш караш снимаме те и те черпя бира. Ако не значи си плямпало без покритие.

За скока кво се смете бе. Е аз там се призимих по глава доста ефектно
с гъзъ на горе ама не ме снимаха това щеше да е смешно.Нiищо следващия път ще се постарая.

Абе изобщо неразбирам какво къв ви е проблема да не искате всики да
караме с педалски клинчета (да ме прощават тези дето си ги кефят
клинчетата, не искам да ги обидя, просто ми изглеждат смешно),
педалил с автомати и да скачаме по 20м. Това ми звучи като избиване
на коплекси. Дай да се посмеем на някой щото в същоност ние сме жалки
и ако нема на кой друг на нас ще се смеят хората.
tuba
 
Мнения: 342
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юли 02, 2003 10:14 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Чет Юни 24, 2004 5:55 pm

Ми tuba, ние не сме за клинчета просто, на мен ми седят като къси панталони, на тебе късите панталони са ти като клинче.
Аз лично карам с шотландска пола.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот MOD » Чет Юни 24, 2004 6:06 pm

Добре, още нещо от мен.
Без да коментирам всичко казано дотук приеммам, че постовете в този си вид и в този си стил по отношение на Велко са неприемливи ( което той заяви в прав текст - че се чувства обиден от тях ) и моля всички Ви да се съобразите с това - за да не се разваля общия добър тон, които съществува тук

Предварително мерси за разбирането ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Чет Юни 24, 2004 6:54 pm

[quote="tuba"]

Аз и с кубинки съм карал, а който не му харесват да дойде да го ритна да разбере що си карам с тях :-).
[/quote]


ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА :rofl::rofl::rofl:

[quote]

Абе изобщо неразбирам какво къв ви е проблема да не искате всики да
караме с педалски клинчета (да ме прощават тези дето си ги кефят
клинчетата, не искам да ги обидя, просто ми изглеждат смешно),
педалил с автомати и да скачаме по 20м.
[/quote]


Аааа, с автомати и на 30см отказвам да скачам ;):D:nuke:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Alien » Чет Юни 24, 2004 7:21 pm

Оф, къде е axelmax да каже:

Не се карайте, а карайте.

Айде стига с глупостите, кой не можел да качва наклони с НРС, кой с какво бил облечен.

Аре край, защо направо не я заключите тази тема?
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Windstream » Пет Юни 25, 2004 6:55 am

[quote="Alien"]

Аре край, защо направо не я заключите тази тема?
[/quote]

Доста добра идея :}):

@Toyaga
Напоследък съм нещо мнoго trigger-happy, тъй че следващия път по-леко с майтапите :dark:

@bikerider
Всяка шега е шега до известни граници, които в случая в един момент бяха направо прегазени :nono:

@Velco
Извинявай за закъснялата реакция, но напоследък комп-а едва ли не само като мираж го гледам, :censored:, веднъж да мине днес че вече не знам на кой свят се намирам :xx(:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 93 госта