Нужда от кръводаряване -данни и адрес .

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Нужда от кръводаряване .

Мнениеот светльо-toxin34 » Вто Яну 02, 2018 6:43 pm

Здравейте колеги и приятели . Честита нова година, да сте живи и здрави .
Уви, за мен новата година не почва както би трябвало . Първо аз закъсах с кръвното .. а в последствие се оказа, че майка ми отново трябва да постъпи в болница . След смяната на тазобедрените стави, заболяването и почти изяде и коленните ... та сега са наред коленете .
На четвърти , сега в четвъртък, ще е на генерален преглед преди операцията . Ще имам нужда от двама кръводарители ( София) ...без значение от кръвната група . За повече подробности, ще пиша на четвърти .
Предварително благодаря на отзовалите се .
Аватар
светльо-toxin34
 
Мнения: 54
Рейтинг: 1320
Регистриран на: Пет Мар 18, 2016 8:17 pm

Нужда от кръводаряване -данни и адрес .

Мнениеот светльо-toxin34 » Чет Яну 04, 2018 8:58 pm

Както вече писах, ще се нуждая от 3-ма човека да дарят кръв. Става дума, че на 10-ти този месец, майка ми влиза за операция на колянна става . Та на датите :
5, 8 и 9-ти хората които пожелаят да ми помогнат могат да го направят на адрес :
Национален център по клинична и трансфузионна хематология - ул. „Братя Миладинови“ 112
http://prikachi.com/images.php?images/251/9238251o.png
http://prikachi.com/images.php?images/251/9238251o.png

Като ви дойде реда, да кажете че кръвта е за определен човек .. ще ви дадат бланка, попълвате :
Василка Атанасова Радославова
егн : 4209246772
Болница : МБАЛ " Света София"
отделение по ортопедия и травматология
Аватар
светльо-toxin34
 
Мнения: 54
Рейтинг: 1320
Регистриран на: Пет Мар 18, 2016 8:17 pm


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта