Курсове по уеб дизайн

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Курсове по уеб дизайн

Мнениеот protiven » Вто Апр 04, 2017 2:22 pm

Здравейте, искам да се запиша на курс по убе дизайн (за по-напреднали, не за въведение в HTML, CSS, JavaScript - имам практически познания). Попаднах на http://designacademy.bg/index.php?q=wd - тук курса е цяла година, материята, която обхваща е доста обширна, но никъде не намирам отзиви за тази академия. Успях да разбера, че за нея стои Нет Ит - които са сертифицирани ЦПО, но нищо повече.

Единственото друго място, което ми хвана окото е http://progressbg.net/web-design-advanced/ - часовете са почти наполовина и обхваща само front-end, но локацията и дните са ми по-удобни. Отново не намирам отзиви за тази школа.

Бихте ли изразили мнение или да дадете насоки. Благодаря!
Аватар
protiven
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1427
Регистриран на: Вто Апр 01, 2014 7:57 am

Re: Курсове по уеб дизайн

Мнениеот stoyancha » Вто Апр 04, 2017 4:09 pm

Във форума на SoftUni можеш да намериш нужната информация. Progress, е бившият Telerik, но до колкото разбрах Телерик са си откупили правата за преподаване и нивото на обучение със сигурност ще е добро.
Аватар
stoyancha
 
Мнения: 774
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Съб Ное 21, 2015 4:31 pm

Re: Курсове по уеб дизайн

Мнениеот Antares » Сря Апр 05, 2017 9:50 am

След сблъсъка ми със SoftUni, както и след изцепките на идеолога им покрай "return; return;" съм силно скептичен към всичко в SoftUni...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Курсове по уеб дизайн

Мнениеот stoyancha » Сря Апр 05, 2017 12:04 pm

Какво трябва и да се съмняваш в излизащите кадри от всеки един ВУЗ, защото няма значение къде и с колко си завършил, а какво можеш. Случата с ,,return, return" натрупа много негативи на SoftUni, като вина за това има и донякъде Наков, защото много се изхвърля в приказките си за това колко са добри там. Има страшно много кадърни хора там и авторът на темата няма да сбърка ако се насочи към тях.
П.с Не мисля, че тази тема е за този форум.
Аватар
stoyancha
 
Мнения: 774
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Съб Ное 21, 2015 4:31 pm


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта