Помощ-напълно некомпетентен

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Помощ-напълно некомпетентен

Мнениеот MIKEY MOUSE » Пет Апр 22, 2016 7:54 am

Хакнаха ми Facebook-а. И други изпищяха ,но виждам, че са се оправили. При мен -не става-пращат ми някаква прочистваща програма -върти се над 2 часа /толкова я изтрайвам и...хайде на ново. Предполагам, че е блъснато IP-то, но не знам-напълно невеж съм. Очаквам съветите Ви. Благодаря. :wavey:



Malware Removal
Изтеглянеизбрани
Сканиране и почистване
Край

Trend Micro HouseCall is now checking your computer and trying to remove any malware that's found.
Можете да влезете във Facebook и сканиранете ще продължи да работи. Ще ви изпратим известие във Facebook, когато процесът по сканиране приключи.
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Помощ-напълно некомпетентен

Мнениеот xargs » Пет Апр 22, 2016 10:01 am

Свали си един https://www.malwarebytes.org и пробвай с него.
А това което пускаш, не разбирам, но ако ти е пратено като съобщение от някой, най-вероятно е част от атаката. Докато Malwarebytes сканира, използвай друг компютър или телефон за да си смениш всички важни пароли. Докато не си сигурен че основния ти е напълно чист, не се логвай никъде от него.
Аватар
xargs
 
Мнения: 454
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Фев 19, 2012 12:01 am
Местоположение: София


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 88 госта