Злоупотреба

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Re: Злоупотреба

Мнениеот zafirovp » Вто Фев 17, 2015 4:30 pm

Amatama ти като си много кадърен и умен защо не се оправи във България бе? И това за цената на колелата са просто комплекси. Аз пък съм сигурен, че умираш от глад, човек със пари никога не парадира толкова нагло. За толкова години във тоя форум никога не се бях ядосвал на някого, ама тоя пост ма кара да...
Търся Marzocchi Roco на части.
Аватар
zafirovp
 
Мнения: 1086
Рейтинг: 1297
Регистриран на: Съб Май 16, 2009 10:00 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот AmaTamA » Вто Фев 17, 2015 4:37 pm

и мен много ме радват клошарите от маймунистан дошли да обират изхвърлени хладилници и телевизори и дрехи от червения кръст.в Германия трудовия договор върви с пенсионна и здравна осигуровка,след което не ти се налага да даваш дори и Цент за каквато и да е медицинска интервенция,включително и стоматологична.вие къде бихте искали да ви оправят кариеса,в Федерална Република Германия(безплатно) или за пари в маймунистан?защо вечно събиратe пари с смс за някое най често дете за лечение в Германия а не си лекувате маймуните в маймунистан?аз още не съм чул и видял в Германия да събираме пари с смс да изпратим някого в маймунистан на лечение...тва че някой е бил за нещо в маймунистан и му е дотрябвал зъболекар ами кво да направи човека няма да пали самолета за Германия заради една пломба...
AmaTamA
 
Мнения: 84
Рейтинг: 933
Регистриран на: Съб Сеп 07, 2013 5:01 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот AmaTamA » Вто Фев 17, 2015 4:53 pm

аз съм сигурен че едно 99% от маймуните в тоя Форум не са излизали извън българия,и не са ходили по далеко от софия,на 20 и няколко години за първи и последен път са видели морето,целия им гардероб е от дрехи втора употреба (за което трябва да благодарят на нас западните пичове че позволяваме да ни носите дрехите).също така сам сигурен че 99% от маймуните в форума още не са и3кaрали и една стотинка през живота си,а най вероятно няма и да иzкaрът..къде другаде закоравели идиоти ще се радват на Комфорт ако не в държавата на маймуните,че и даже да се гордеят с това? как ще ме оценява meine някои,които ми носи старите дрехи,кара ми старата кола,и всичко хубаво което му се е случило в безсмисления живот е благодарение на пари по европейски програми-пари които заработваме ние европейските пичве за да може хората втора ръка да ме оценяват...и за финал маймуни ще ви цитирам Словото "всеки ,които се смири ще се извиси,и всеки който се извиси ще се смири"
AmaTamA
 
Мнения: 84
Рейтинг: 933
Регистриран на: Съб Сеп 07, 2013 5:01 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот spirov92 » Вто Фев 17, 2015 5:40 pm

Извисения, карай си колелото за 2000лв и ни спести умствената си диария. Не знам защо си мислиш, че си единствения с прилични приходи в тоя форум, или че това че си отишъл на готово в спокойна и подредена държава те прави по-добър от нас.

С други думи: Я У ЛЕВО!
П.П. един от минусите ти е от мен.
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот b1k3ra » Вто Фев 17, 2015 5:41 pm

Добре бе пич,
След като немската здравна система е толкова добра, що не се възползваш от нея?
Със сигурност ще имат много добри специалисти за твоя проблем. Само вече се чудя с психолог ще минеш ли, или направо психиатър да се заема с теб.
XC setup: Ram XC1 26", 2х10, SR Suntour Axon RL - 10.29 kg
Road setup: Ram XC1 26", Java carbon rigid fork, Schwalbe Kojak 1.35 - 9.465 kg
b1k3ra
 
Мнения: 210
Рейтинг: 1475
Регистриран на: Нед Апр 22, 2012 7:15 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот zafirovp » Вто Фев 17, 2015 6:58 pm

Е не, вече го прави нарочно, за да дразни. Това което незнае обаче е, че на една част от форума само вилките струват 2000 лв, понеже ще си ги мерим.
Търся Marzocchi Roco на части.
Аватар
zafirovp
 
Мнения: 1086
Рейтинг: 1297
Регистриран на: Съб Май 16, 2009 10:00 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот MIKEY MOUSE » Вто Фев 17, 2015 8:37 pm

AmaTamA написа:гледай филма IDIOCRACY за да разбереш къде сте в българия...аз отдавна сам я напуснал,окончателно,категорично и безвъзвратно,нau некадърните и безмислени индивид останаха в българия,принуждавайки два миллиона граждани да я напуснат,просто едната поливна от народа не можеше да живее повече с другата...за първи път в историята гражданска война беше спечелена от селяни :rofl:



За да приключим - по същество: 1.Селяните спечелиха гражданската война с чужда сила преди 70 години,жалко, че си разбрал толкова късно.
2. Чужбината- Родина не става.
3.In deinem Lande sei einheimisch klug, im fremden bist du nicht gewandt genug.
4. Нищо ,че си напуснал окончателно страната на маймуните -там ,където си отишъл винаги ще бъдеш хибрид между
Haplorrihini Hominidae и Homo Sapiеnse. Разбра ли - винаги хибрид. Доказателство: - дивотиите ,които ръсиш.
5. Обади ми се след 10 години , когато проумееш, какво съм ти написал.
6. Карай си щастливо 2000 левовото колело! /Ми що го смяташ в левове /. :wavey:
http://ololo.fm/search/%D0%9E%D0%BB%D0% ... 0%BD%D1%8F

Поздравявам те с песента - Есаул, Есаул...!
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Злоупотреба

Мнениеот hitar_potar » Сря Фев 18, 2015 12:02 pm

zafirovp написа:Е не, вече го прави нарочно, за да дразни. Това което незнае обаче е, че на една част от форума само вилките струват 2000 лв, понеже ще си ги мерим.

Така и така сме почнали с меренето, да се похваля и аз на Аматамата или там какъвто му е ника на болния мозък - вилката на единия ми байк струваше криво ляво 4-5 бона. ;)
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Злоупотреба

Мнениеот PtD » Чет Фев 19, 2015 12:56 pm

AmaTamA, давай, с теб съм. Покажи на тия хора как са мяткаш! :8D:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот victortrt » Чет Фев 19, 2015 3:32 pm

PtD написа:Покажи на тия хора как са мяткаш! :8D:

Как са раздаваш, как ....
Дано те разбра, че в Швабско може да не слушат такава музика и да не усети тънката ирония. :rofl: :rofl: :rofl:
Аматама, пич, що си мислиш, че цената на колелото е определяща за доходите на човека.
Не ти ли минава през акъла, че може точно хората с големи доходи да не си ги дават за скъпи колелета, защото имат други приоритети /жилище, кола, училище за децата/, а скъпи колела карат най-често тинейджъри, на които им ги купуват родителите например. Никаква връзка нямат двете неща /цена на велосипеда и познания за велосипедите изобщо/ и сам си просиш минусите.
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am

Re: Злоупотреба

Мнениеот AmaTamA » Пет Фев 20, 2015 2:17 pm

аз казвам че доходите имат връзка с интелекта,че колкото си по интелигентен толкова повече са парите и обратно.нормално е хората с пари и ум да купят на детето си скъп велосипед,защото и детето им ше е умно като тях и богато.обратното важи за другата страна- "идиотите създават идиоти" абориженска музика слушат само аборигени,не мога да си представя как може велосипед да е приоритет за някои? чувал сам се в пустините на Африка приоритет е водата...не прося нищо от никого,както постъпваш с другия,така ще постъпват с теб !
AmaTamA
 
Мнения: 84
Рейтинг: 933
Регистриран на: Съб Сеп 07, 2013 5:01 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот Admin » Пет Фев 20, 2015 2:47 pm

Именно, и понеже ти очевидно не уважаваш другите, няма как да очакваш и уважение към теб. Живей си, където искаш и повече не ни се мяркай! :D
По-малоумна тема наистина отдавна не се беше появявала и тя само доказва, че (използвайки утвърдените вече изразни средства) маймуната козината може да си смени, ама лъснатия червен задник не може.

AmaTama e блокиран завинаги, защото очевидно тук не е психиатрия, нито пък е възпитателен дом, следователно не можем да му помогнем с нищо.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


cron