Злоупотреба

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Злоупотреба

Мнениеот eleazara » Пет Яну 16, 2015 8:07 pm

Миналата година, когато купувах някой компоненти от различни лица от форума, станах жертва на злоупотреба. Някъде си в някой град, хванали някакъв крадец на колела и понеже един от тези, от които съм купил някой компонент ми има името и адреса от куриерската фирма, като го хванали, казал че ми бил продал всичко на мен. От там ме викаха в полицията, полицайте ми обясниха че е можело да ме призоват чак от съответният град, да ходя чак там до районното и че съм късметлия.(не си спомням името на града) Както и да е, оправих се. Но повече няма да пазарувам от форума. Никога! А оня ден разбрах от админа, че не съм можел да пиша по повечето теми, защото съм нямал достатъчно рейтинг. Майко мила каква Българщина, какво нагло поведение.
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот marsa » Пет Яну 16, 2015 8:35 pm

Че то и на улицата някой може да те посочи и да заяви, че е търгувал с теб да речем крадена или забранена стока. И пак ще пишеш обяснения. Мен преди години на 20м от работното ми място (заведение) ме спряха полицаи, защото "в квартала бил обран апартамент" и съм отговарял на описанието. А аз бях от около 10-12часа на работа и си тръгвах. Та ме качиха на патрулката и ме водиха да ме разпознават и т.н. питаха ме къде е ножа и подобни неща.

Колкото до форума - има рейтингова система, в която участват всички. Това, че рейтингът ти е толкова нисък, означава че няколко десетки пъти си оценяван негативно, което обикновено не е "случайно" и трябва да потърсиш причината първо в себе си.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот eleazara » Пет Яну 16, 2015 10:19 pm

@marsa

Еми защото мисленето ти е на Българи, затова тези неща за воденето на разпит и рейтинговата система ти се струват нормални. След време неща които ти се струват абсурдни сега, ще ти изглеждат абсолютно нормални. Следваш неизменният коловоз да пораженческото и робско мислене, насадено още на пра дедите ти. И понеже като цяло бг народа споделя твоето мислене и възгледи, затова е на това дередже, че и по зле ще става. В нормалните страни си невинен а не виновен до доказване на противното.
Нужно е самосъзнание... Абе прост народ слаба държава.
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот marsa » Пет Яну 16, 2015 10:52 pm

От моята гледна точка пък твоят начин на мислене е нелеп, но всеки разсъждава от своята камбанария. Ти пледираш за тотален безконтрол. Но някой път може и ти да си жертва и да зависиш от спазването на абсурдни формалности. Е, да, ако можеше в полицията да работят менталисти доста проблеми се решават, но мисля че не съществуват такива.

Колкото до форума - това е частна територия, а рейтинговата система е описана в правилата, с които ти си се съгласил при регистрацията си, така че ако не си съгласен с нея, би трябвало да не посещаваш форума.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот eleazara » Пет Яну 16, 2015 11:12 pm

Не бе смешни сте ми, това е просто!!
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот xargs » Пон Яну 19, 2015 1:56 am

Явно миналогодишният влак съм го пропуснал, ама тази година си запазвам място за първи ред.

:popcorn: :popcorn: :popcorn:
Аватар
xargs
 
Мнения: 454
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Фев 19, 2012 12:01 am
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот Antares » Сря Яну 21, 2015 9:51 am

Ели Зора, само ще вметна, че благодарение нанрейтинга, в темата ти няма 20-на иронични и подигравателни вмятания, каквито, вярвай ми, изобилстваха преди въвеждането на рейтинговата система. А това, че ти си загубил своя рейтинг е по скоро твой проблем.

А по темата, вероятно куриерите пазят разписки какво точно си получил. Моето откраднато колело го намериха в някакъв тип, барабар с още 4-5 други и пак нямаха достатъчно доказателства, че той ги е откраднал, та делото до край беше срещу неизвестен извършител... Та така с органите на реда..
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот eleazara » Чет Яну 22, 2015 8:22 am

Пази Боже от рейтинг във форума да имам. По добре в реалния живот!
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот MIKEY MOUSE » Чет Яну 22, 2015 8:31 am

eleazara написа:Пази Боже от рейтинг във форума да имам. По добре в реалния живот!



...Да , де-ама в реалния живот номерата са същите! Поне за Ръ Бъ , за другаде не знам, който знае -да съобщи. :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Злоупотреба

Мнениеот eleazara » Чет Яну 22, 2015 11:06 am

Е, не знам дали това може да се нарича "номера", ама разбрах те де. Нищо общо нямат двете-реалният и форумният човек!
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот AmaTamA » Пет Фев 13, 2015 2:54 pm

това с рейтинговата система е възможно най българското нещо което сам виждал през живота си! на meine лично са ми деактивирани близо 20 регистрации защото на времето се осмелявах да пиша срещу ДРАГ! че е идиотска системата на рейтинга идиотска е но направете я поне малко справедлива,да не е чак толкова много българска !!! щом ще има рейтинг нека да има и ценз! цен3а да е да речем велосипеда на форумника! не може xора с велосипед за 100 лв или без велосипед да ме оценяват мен дето uмам велосипед за 2000лв !!! щот които има интелект той има и пари ! аз до сега умен и беден човек не съм видял ! даже мисля че бедноста = накадърност ! колко да е частна територия тоя Форум? у вас като си на частна територия тва означава ли че всичко ти е разрешено у вас? : да убиваш,да изнасилваш? правилата на форума не могат да да бъдат в противоречие с основното правило КОНСТИТУЦИЯТА където е упоменато изрично: всеки има право да изразява мнението си СВОБОДНО устно или писменно! ! !
AmaTamA
 
Мнения: 84
Рейтинг: 933
Регистриран на: Съб Сеп 07, 2013 5:01 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот veskoz » Пет Фев 13, 2015 4:21 pm

AmaTamA написа: ...не може xора с велосипед за 100 лв или без велосипед да ме оценяват мен дето uмам велосипед за 2000лв !!!

Ха!
AmaTamA написа: ...щот които има интелект той има и пари !...

Хаха!
AmaTamA написа: ...аз до сега умен и беден човек не съм видял ! даже мисля че бедноста = накадърност ! колко да е частна територия тоя Форум? у вас като си на частна територия тва означава ли че всичко ти е разрешено у вас? : да убиваш,да изнасилваш? правилата на форума не могат да да бъдат в противоречие с основното правило КОНСТИТУЦИЯТА където е упоменато изрично: всеки има право да изразява мнението си СВОБОДНО устно или писменно! ! !

Хахахахахахаааахххахахахахахахахахаха................... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


п.п.
AmaTamA написа:правилата на форума не могат да да бъдат в противоречие с основното правило КОНСТИТУЦИЯТА където е упоменато изрично: всеки има право да изразява мнението си СВОБОДНО устно или писменно! ! !

Да! Имаш право да напсуваш и полицай на майка и да му кажеш, че ще изнасилиш дъщеря му. Свобода на словото - нали. Силно се съмнявам, обаче, че рейтинговата му система ще ти прости. Оттам и физическата.
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот b1k3ra » Пет Фев 13, 2015 4:37 pm

AmaTamA написа:това с рейтинговата система е възможно най българското нещо което сам виждал през живота си! на meine лично са ми деактивирани близо 20 регистрации защото на времето се осмелявах да пиша срещу ДРАГ! че е идиотска системата на рейтинга идиотска е но направете я поне малко справедлива,да не е чак толкова много българска !!! щом ще има рейтинг нека да има и ценз! цен3а да е да речем велосипеда на форумника! не може xора с велосипед за 100 лв или без велосипед да ме оценяват мен дето uмам велосипед за 2000лв !!! щот които има интелект той има и пари ! аз до сега умен и беден човек не съм видял ! даже мисля че бедноста = накадърност ! колко да е частна територия тоя Форум? у вас като си на частна територия тва означава ли че всичко ти е разрешено у вас? : да убиваш,да изнасилваш? правилата на форума не могат да да бъдат в противоречие с основното правило КОНСТИТУЦИЯТА където е упоменато изрично: всеки има право да изразява мнението си СВОБОДНО устно или писменно! ! !


Ти верно ли така мислиш, или се бъзикаш тука?
Що ме караш да си губя времето да ти правя безкраен списък на хора с пари и интелект на шимпанзе че и по-ниско и у нас и по света?

Интересна логика имаш...значи според теб всичко се изчерпва с това колко пара си изкарал и колко по-скъп байк, кола и т.н. материални неща си купил? :clap:
Честно, съжалявам те...има една граница на невежество, под която човек е толкова тъп, че чак няма способността да го осъзнае...
XC setup: Ram XC1 26", 2х10, SR Suntour Axon RL - 10.29 kg
Road setup: Ram XC1 26", Java carbon rigid fork, Schwalbe Kojak 1.35 - 9.465 kg
b1k3ra
 
Мнения: 210
Рейтинг: 1475
Регистриран на: Нед Апр 22, 2012 7:15 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот MIKEY MOUSE » Пет Фев 13, 2015 6:47 pm

b1k3ra написа:"...Честно, съжалявам те...има една граница на невежество, под която човек е толкова тъп, че чак няма способността да го осъзнае...
..."

Е-е-е, не с лошо де! :nono: Човекът е над тия неща-[color=#804000][b]НЕВЕЖЕСТВОТО Е СИЛА!


пп ... А И ИМА КОЛЕЛО ЗА 2000 :deal: ЛВ
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Злоупотреба

Мнениеот AmaTamA » Пет Фев 13, 2015 8:15 pm

ама аз не искам бедни и глупави мишки за които 100лв са много пари (или още не са ги виждали на цяло) да опрделят рейтинга ми ! вие ако искате да зависите от такива индивиди и от таква система ....моля ! но се пак има Надежда-бежанците - се пак не ми се вярва да са толкова НАВЕДЕНИ колкото "коренното население " да и продължавам да го твърдия че най краткия и обективен тест за интелигентност е собственното ти протмоне ! или всички ще пишат без ограничение,или ограниченията ще ги налага цен3а,нали не искате като се качите в самолет да го пилотира водопроводчик?ако пак толкова ги изнасилвате нещата да занете че и вие сте дали приноса си да живеете в един по извратен свят...където малко по малко ненормалното става нормално,иcmината се подменя с лъжа,безумието става ум и леко полеко дявола става Бог !
AmaTamA
 
Мнения: 84
Рейтинг: 933
Регистриран на: Съб Сеп 07, 2013 5:01 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот veskoz » Пет Фев 13, 2015 8:30 pm

Агент Жеков?
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот Wizzard » Пет Фев 13, 2015 8:50 pm

@AmaTamA

ходи се прегледай някъде
Най- добре на психиатър, не психолог, че имаш сериозни ментални увреждания!
Аватар
Wizzard
 
Мнения: 73
Рейтинг: 1363
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 6:59 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Злоупотреба

Мнениеот msniki » Съб Фев 14, 2015 10:59 am

MIKEY MOUSE написа:
eleazara написа:Пази Боже от рейтинг във форума да имам. По добре в реалния живот!



...Да , де-ама в реалния живот номерата са същите! Поне за Ръ Бъ , за другаде не знам, който знае -да съобщи. :wavey:

Да наистина, тук те оценяват на базата на лични предпочитания от колкото на базата на знания и обективно.
Само дето такива като мен ръсят простотии във форума просто така за разтоварване от време на време.
Фактически хората не разбират това, пледират че съм някакъв невменяем или някакво смотано пишлеме.
Та рейтинговата система отдавна не си върши работата, за каквато беше предназначена.
Същите номера който ги правя тук напоследък ги въртя навсякъде, разликата е че хората ме оценяват.
Собственик съм на две ФБ групи, постоянно за какви ли не работи аз лично вземам участие.
Като спорим е както трябва, всеки се аргументира без да обижда. Ако обижда потребителя, то потребителя се наказва.
Няма рейтинг при който мишките само да цакат с отрицателни оценки и да се крият.
А в форума какво става ? Някой не му харесаш/заядеш се с него и почва системно да ти цака рейтинга.
Само че модераторите следят за злоупотреба със положителните оценки, а за отрицателните им е през оная работа. Това ме дразни не се обективни. Цакаха ми рейтинга с негативни никой не му дреме, обаче като стигнах 1600 рейтинг било злоупотреба.
Дори ОЗЗИЕ ме разочарова напоследък, след като го помолих да ми каже кой ми цака обявите с отрицателни оценки.
Е това ако не е абсурдно.... На обява за продажба получавам отрицателна оценка. Даже, защо не разбирам обявите за покупко/ продажба могат да се поставят оценки. Проблем при създаването на форума може би.
Да отбележа, някой хора имат смелостта да ми кажат защо ми цакат рейтинга и ми казват защо.
Такива хора заслужават уважение, така поне разбирам защо греша и къде греша.
Както и хората който удрят по 1 рамо да ми се качи рейтинга, без да ги моля.
Да рейтинга ми малко се вдигна напоследък, но пак чакам да кажат че е било злоупотреба.
Болна тема стана това с рейтинга. Уви не мога тук да съм Модератор и да ръководя и поправя грешките.
За някой който не е бил на моето място, това ще просто поредното мрънкане....
:)
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: Злоупотреба

Мнениеот Antares » Съб Фев 14, 2015 5:29 pm

AmaTamA написа:не може xора с велосипед за 100 лв или без велосипед да ме оценяват мен дето uмам велосипед за 2000лв !!!

Моето колело е по-скъпо и ше правя к'вото си искам с рейтинга ти!

AmaTamA написа:щот които има интелект той има и пари !
Абе... долавям, че се опитваш да кажеш, че имаш пари, след като парадираш, че имаш колело за два бона. Само... интелекта къде така умело го криеш?

AmaTamA написа: у вас като си на частна територия тва означава ли че всичко ти е разрешено у вас? : да убиваш,да изнасилваш? правилата на форума не могат да да бъдат в противоречие с основното правило КОНСТИТУЦИЯТА където е упоменато изрично: всеки има право да изразява мнението си СВОБОДНО устно или писменно! ! !
Форумът не е на територията на република България, а в интернет пространството. Различни неща са. И свободата на словото не означава, че не можеш да попаднеш под наказателна отгворност за словата си. Ти май нещо за интелект говореше :roll2:

AmaTamA написа:ама аз не искам бедни и глупави мишки за които 100лв са много пари (или още не са ги виждали на цяло) да опрделят рейтинга ми!
Спи спокойно. В по-добро финансово състояние съм, така че рейтинга ти не е свален от бедни мишки.

veskoz написа:Агент Жеков?
Жеков не беше материалист, а по скоро идеалист. Този ми звучи на другия полюс. Освен... да ги запознаем и да позяпаме сеир?
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот atanas georgiev » Съб Фев 14, 2015 7:59 pm

AmaTamA написа:ама аз не искам бедни и глупави мишки за които 100лв са много пари (или още не са ги виждали на цяло) да опрделят рейтинга ми ! вие ако искате да зависите от такива индивиди и от таква система ....моля ! но се пак има Надежда-бежанците - се пак не ми се вярва да са толкова НАВЕДЕНИ колкото "коренното население " да и продължавам да го твърдия че най краткия и обективен тест за интелигентност е собственното ти протмоне ! или всички ще пишат без ограничение,или ограниченията ще ги налага цен3а,нали не искате като се качите в самолет да го пилотира водопроводчик?ако пак толкова ги изнасилвате нещата да занете че и вие сте дали приноса си да живеете в един по извратен свят...където малко по малко ненормалното става нормално,иcmината се подменя с лъжа,безумието става ум и леко полеко дявола става Бог !


ти си някакъв ненормален селянин
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: Злоупотреба

Мнениеот AmaTamA » Пон Фев 16, 2015 3:39 pm

много сте умни и красиви вижда се от самолет,ама ако не е майка Германия да ви прати някоя дершка втора употреба на всички ще ви се виждат месата... :beer:
AmaTamA
 
Мнения: 84
Рейтинг: 933
Регистриран на: Съб Сеп 07, 2013 5:01 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот spirov92 » Пон Фев 16, 2015 4:04 pm

Тази тема счупи тъпомера. :banghead:
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот Plamen_EM » Пон Фев 16, 2015 4:09 pm

veskoz написа:Агент Жеков?


Онзи с еврейските градове е този.
Не е важно какъв велосипед караш, а с кого.
Аватар
Plamen_EM
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1762
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 9:19 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот AmaTamA » Пон Фев 16, 2015 7:05 pm

българия вече е планетата на маймуните :rofl:
AmaTamA
 
Мнения: 84
Рейтинг: 933
Регистриран на: Съб Сеп 07, 2013 5:01 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот kobso1245 » Пон Фев 16, 2015 8:05 pm

AmaTamA написа:българия вече е планетата на маймуните :rofl:

И ти си най-яркият пример за това..
kobso1245
 
Мнения: 941
Рейтинг: 1416
Регистриран на: Вто Юни 07, 2011 7:48 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот AmaTamA » Пон Фев 16, 2015 10:28 pm

гледай филма IDIOCRACY за да разбереш къде сте в българия...аз отдавна сам я напуснал,окончателно,категорично и безвъзвратно,нau некадърните и безмислени индивид останаха в българия,принуждавайки два миллиона граждани да я напуснат,просто едната поливна от народа не можеше да живее повече с другата...за първи път в историята гражданска война беше спечелена от селяни :rofl:
AmaTamA
 
Мнения: 84
Рейтинг: 933
Регистриран на: Съб Сеп 07, 2013 5:01 pm

Re: Злоупотреба

Мнениеот kobso1245 » Пон Фев 16, 2015 10:48 pm

AmaTamA написа:гледай филма IDIOCRACY за да разбереш къде сте в българия...аз отдавна сам я напуснал,окончателно,категорично и безвъзвратно,нau некадърните и безмислени индивид останаха в българия,принуждавайки два миллиона граждани да я напуснат,просто едната поливна от народа не можеше да живее повече с другата...за първи път в историята гражданска война беше спечелена от селяни :rofl:

Само едно ще ти кажа-БЛАГОДАРЯ!!
Искрено ти благодаря, че си ни напуснал.
kobso1245
 
Мнения: 941
Рейтинг: 1416
Регистриран на: Вто Юни 07, 2011 7:48 pm
Местоположение: София

Re: Злоупотреба

Мнениеот perfor » Вто Фев 17, 2015 2:35 pm

"Колко мъка има по този свят, Боже..." :bigeyes: :eek3: :crazy:
Ich trinke um meine Probleme zu ertrinken, aber diese Bastarde koennen schwimmen!
Аватар
perfor
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 3:19 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Злоупотреба

Мнениеот MIKEY MOUSE » Вто Фев 17, 2015 2:53 pm

AmaTamA написа:БЪЛГАРИЯ вече е планетата на маймуните :rofl:


Ало, авторчето на горната мисъл- Вие ,явно сте мъдър и умен човек. Ще разрешите ли да Ви помоля- посочете ни форумите на западна германия,където раздавате мъдрости. Почвам да уча германски за да Ви чета в оригинал.
Благодаря Ви! :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Злоупотреба

Мнениеот Antares » Вто Фев 17, 2015 3:19 pm

kobso1245 написа:Само едно ще ти кажа-БЛАГОДАРЯ!!
Искрено ти благодаря, че си ни напуснал.

Абсолютно! Много ме радват имигрантите, които гледат от високо "плебеите", които са останали да живеят в България и в същото време идват в същата мизерна България да си правят зъбите и да изкарат почивката в българския all inclusive (при мама и тати на село).
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта