Провалена Ваканция - Туристическо бюро "Пълдин" гр. Пловдив

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Провалена Ваканция - Туристическо бюро "Пълдин" гр. Пловдив

Мнениеот playback » Вто Авг 12, 2014 8:28 pm

Привет на всички,

Искам да споделя с вас моите несгоди от тази седмица, с една единствена цел - да предпазя някой от вас от тези измамници и лъжци от Туристическо бюро "Пълдин" гр. Пловдив http://www.prikluchenia.com/. Това което преживях последните няколко дни "благодарение" на тези лъжци е страшно гадно и дори един от вас да предпазя, пак ще съм свършил едно добро дело.

Та значи ситуацията е следната - още преди повече от месец се записах на екскурзионно летуване в Пирин, започващо от 11 август, с продължителност 7 дни. Кореспондирахме си с бюрото по мейл, тъй като аз понастоящем живея в София, взеха ми данни за планинска застраховка, всичко както трябва да бъде. Попитах къде да преведа парите в размер на 220 лв, казаха че като се съвебем на 11 август в Добринище, тогава. Миналата седмица се чух с тях два пъти, казаха ми че маршрута се променя, поради невъзможността да се спи на Тевно езеро, казаха че групата е от 19 човека и със сигурност на 11 тръгваме. В събота 9 август пак се чух с тях - всичко е тип топ, мястото на срещата е в понеделник 11 август в 13.30 в хотел Добринище. Събота и неделя бях в Созопол на море и неделя следобед паля с мръсна газ към София да се подготвя за 7 дни планина, умирах от щастие.

И тогава към 16 часа в неделя, по малко от 12 часа преди срещата в Добринище, докато съм на магистралата за София, ми звъни един чичка и ми вика - съжалявам но някой се отказаха и екскурзионно няма да има, знам че сте записани от почти 2 месеца, но никъде няма да ви водим. Направо всичко ми се обърна отвътре - да ти кажат че ти отменят екскурзионното по малко от 12 часа преди старта му - отпуска, планове всичко отиде по дяволите. Тъй като много удобно за тях ми съобщиха в последната минута , не успях да се класирам за нито едно друго екскурзионно за близките седмици и ваканцията ми тази година е тотално провалена. А тази планина я планувах от много месеци :? Гледайки в ретроспекция, си мисля че най-вероятно никога не са имали 19 записани и са ме лъгали през цялото време с цел да изчакат до последния момент и да запишат възможно най-много хора, които да стигнат за минималната бройка, но не са успели и затова в неделя привечер са ми съобщили.

Ето това Колеги са хората от Туристическо бюро "Пълдин" гр. Пловдив - пълни лъжци и подлеци. Съветвам ви никога да не им се доверявате и да не ползвате услугите им !!! Аз си напатих от тях и лично ще предупредя всичките си приятели планинари да внимават.
playback
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Чет Фев 14, 2013 4:23 pm

Re: Провалена Ваканция - Туристическо бюро "Пълдин" гр. Пловдив

Мнениеот Yavkata » Сря Авг 13, 2014 8:22 am

И това , че няма да те развождат като магаре с юлар заедно с една тумба непознати ти е провалило отпуската??? Надявам се , че все пак си отишъл из Пирин. От туристическото бюро, не са го прибрали. Там си е. Ако още си в София , пали колата и заминавай.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Провалена Ваканция - Туристическо бюро "Пълдин" гр. Пловдив

Мнениеот playback » Сря Авг 13, 2014 12:36 pm

Yavkata написа:И това , че няма да те развождат като магаре с юлар заедно с една тумба непознати ти е провалило отпуската??? Надявам се , че все пак си отишъл из Пирин. От туристическото бюро, не са го прибрали. Там си е. Ако още си в София , пали колата и заминавай.


ами като си сам и нямаш с кого да идеш - да прибягваш до туристическо бюро !

Ходил съл няколко дни сам в планината (Стара Планина) и е малко скучно а и тъпо, на мнение съм че е хубаво да са поне 2-ма човека, планина е и доста непредвидени неща могат да се случат.
playback
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Чет Фев 14, 2013 4:23 pm


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта