Пътуване в Гърция и велобагажник?

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Пътуване в Гърция и велобагажник?

Мнениеот kgm » Пон Авг 04, 2014 9:35 pm

Здравейте. Интересува ме дали полицията в гърция създава проблеми и дали е забранено да се ползва велобагажник закачен на теглича на комби. Багажника е без допълнителни светлини.
Колетата естествено закриват и част от светлините както и регистрационния номер. Та дали е проблем това?
kgm
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 11:05 pm

Re: Пътуване в Гърция и велобагажник?

Мнениеот playback » Сря Авг 13, 2014 12:40 pm

kgm написа:Здравейте. Интересува ме дали полицията в гърция създава проблеми и дали е забранено да се ползва велобагажник закачен на теглича на комби. Багажника е без допълнителни светлини.
Колетата естествено закриват и част от светлините както и регистрационния номер. Та дали е проблем това?


Определено ! НЕ рискувай да ходиш в Гърция с този багажник, те се заяждат за какво ли не. Да не говорим, че дори в Бг полицията глобява ако ти се закрива малко номера или светлините.
ПС. Глобата в Гърция ако имаш теглич без да теглиш нещо отзад е 280 евро. Единствените багажници които не мисля че ще имат проблем, са тези на покрива.
playback
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Чет Фев 14, 2013 4:23 pm

Re: Пътуване в Гърция и велобагажник?

Мнениеот trix » Пет Сеп 12, 2014 1:06 am

Не мога да вдена оште:) как плашат хората, които отиват в чужбина. В Гърция има много клошари и берачи на боклук за вторични суровини, аз си говорих с един от по-интелигентните. Следва, че тези, които плашат не са точно такива, но страх лозе пази. Кой знае, ако не беше така, то всички да бяха там...
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта